Schwarzkopf

Ár:   869 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 26.

Kategória:   Samponok

Sampon ápoló keratin szérummal és mikro-lipidekkel, károsodásra és zsíros tövekre hajlamos hosszú hajra. Bazsarózsa kivonatot tartalmaz.

Ár: 600 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: új, Helyszín: Budapest XVII.-ker, Örs, fizetés: személyes átvétel, posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

niksa055

2018. április 14.

Hát ez maga a borzalom. Mivel hosszú, töredezett és rengeteg hajam van nem mellesleg zsiros hajtő- száraz hajvég kombó ugy gondoltam ezt nekem találták ki. Mielőtt bármit megveszek utána olvasok itt, de jelen esetben nem tettem.. hát meg is lett az eredménye. Már az első hajmosásnál éreztem hogy valami nem oké, rettentő nehezen tudtam kimosni a hajamból sőt nem is sikerült teljesen hiába álltam a zuhany alatt fél órát.. aztán száritásnál éreztem hogy csomókban áll össze a hajam mintha meg se mostam volna.. Másnap meg már olyan volt a hajam mintha 1 hete nem mostam volna meg..... KUKA!!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Dobi0906

2018. április 3.

Meglattam a dm-ben, mondtam magamban uuuu hat ezt nekem talaltak ki... Meg is vettem az egesz szettet ( en hulye) egyszeruen katasztrofa. A sampon alig habzik, nem erzem h olyan jol tisztitana, a balzsam folyik, nem tapad a hajamra. A kifesulo spray nem rossz, de a hajvegapolo spray se valo semmire :/ mondjuk alapbol nem vagyok gliss kur parti, de ezt semmikepp nem vennem ujra

UI: adtam neki még egy eselyt, de egyszeruen borzalmas!!!! Teljesen elneheziti a hajam, reggelre olyan mintha meg sem mostam volna. Ilyen még nem volt, de ez a pakk a kukaban landolt mergemben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Jucccc

2018. március 21.

Pixiboxban volt, magamtól sosem vettem volna meg, drogériában amúgy is ritkán veszek sampont. Nagyon kellemeset csalódtam. Nagyon jól tisztít, balzsam spray használata mellett szépen kifésülhető a hajam. Nem zsírosodik be hamar a hajam, sőt, inkább egy nappal tovább bírja vele. Nem kizárt, hogy veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Panni21

2018. március 11.

Pontosan olyan hajam van, mint amilyenre ajánlják (hosszú, károsodott, de gyorsan zsírosodó), elsőre azonban valahogy mégsem volt az igazi.
Egy szintén Gliss Kur pakolással használtam, de olyan száraz maradt a hajam hossza, hogy szinte porzott.
Másodjára már másik márka jól bevált hajbalzsamjával használtam, így tökéletes. Nagyon fényes, sima, puha és az adottságaimhoz képest dús hatású lett a hajam (közepes mennyiségű, de extrém vékonyszálú hajjal rendelkezem, emiatt sajnos kevésnek hat), nem lapul le vagy tapad egymáshoz.
Mennyei illata van, a csomagolással meg tényleg megvettek kilóra ♡
Mivel nyilván nem egyedül a sampon érdeme, az általam használt balzsamnak is nagy szerepe volt a végeredményben, ezért nem jár a maximális értékelés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Mennyei illata van, a csomagolással meg tényleg megvettek kilóra ♡

PaNel95

2018. március 6.

Gyorsan zsírosodó hajam van, így amikor megláttam ezt a sampont, meg is vettem rögtön. Szeretem az ilyen könnyű állagú samponokat, ezért nem is gondolkodtam túl sokat a megvételén.
Először is meg kell említenem, hogy nagyon kellemes illatú, ami hajmosás után is picit érződik. Emellett könnyű állaga van, jól habzik és nem nehezít. Jól is tisztítja a hajat. Az én könnyen lelapuló hajamnak tartást ad még sapka hordás ellenére is. Nem zsírosít, nem gubancolja a hajat és nem száll tőle a hajam. Hogy szárít-e vagy nem, azt nem tudom, mert hajvégápolót mindig használok.
3-4 nap múlva ezzel is ugyanúgy hajat kell mosnom, mint eddig, de láthatóan tovább bírja a hajam anélkül, hogy a töve elkezdene nagyon zsírosodni és lelapulna az egész hajam. Nálam ez az 1-1,5 nap plusz, ami azt eredményezi, hogy hajmosás után 2 nappal ne csak felkötve hordjam a hajam, mert már a töve zsírosodik és le van lapulva teljesen a hajam, hanem még 2 nap elteltével is friss érzetű, bátran viselhető legyen a hajam, ez nálam elképesztően nagy szó!!
Szóval csak 5 csillagot tudok rá adni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Szóval csak 5 csillagot tudok rá adni!

Andi777

2018. február 17.

Nagyon jo! Probalgattam mostanaban par sampont,de mindegyiktol szaraz maradt a hajam es 5kilo hajbanmarado termeket kellett kennem a hajamra mielott kifesultem hajmosas utan. Nos! Ennel leesett az allam.. csak ugy siklott a szoke,roncsolt hajamban a fesu!Az illata is fincsi edeskes viragos,eddig nem nagyon nyultam a gliss kur tetmekek utan miota itthon mar nem lehet kapni(illetve nagynehezen esetleg valahol) a regi rozsaszin csaladjat,es azota az osszesnek ugyan olyan illata van es szamomra van egy plusz mellek “szaga” ami mindegyiknel megtalalhato volt eddig,ennel szerencsere nincs,es a csomagolasa is jol nez ki.Jo szivvel ajanlom! 😊❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 17.

vivii95

2018. február 16.

Próbálgatok mindenféle sampont, hátha valamelyik beválik hosszabb távon is..2 hete megláttam újdonságként a DM polcán, és hát megvettem.. Egyáltalán nem bánom! Az eddigi legjobb sampon.Nagyon jó illatú (tartósan) és nagyon szép, puha, fényes lesz tőle a hajam! Biztos újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

ceblanka78

2018. február 3.

Ma vettem a DM-ben kíváncsi leszek rá. Egyenlőre 4est adok neki. A többi gliss kur sampon sem rossz van amelyik zsírosít de hátha ez jó lesz. Vékony szálú hajam van és a töve hamar zsírosodik. Próbálgatom és jövök véleményezni :)

Update: már kétszer mostam vele hajat. Nekem jónak tűnik. Nem zsírosít annyira mint a többi sampon egyenlőre. Tetszik az illata is és szép fényes a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 3.

pampika

2018. január 30.

Nekem egyenlőre nagyon tetszik mint hatása mint illata alapján.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Nekem egyenlőre nagyon tetszik mint hatása mint illata alapján.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.