Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: pilluska, Módosítva: 2021. június 28.

Kategória:   Hajápolók

2021-ben megújult összetétel!

Hővédő hatású hajolaj

Banszky

2017. június 11.

Iszonyú büdös,semmit nem ért és még drága is volt. Soha többet!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

Iszonyú büdös,semmit nem ért és még drága is volt. Soha többet!!

GYRB

2017. június 10.

Szép fényes lesz a haj a termék használata után. Én csak hajvasalás előtt/közben szoktam használni és szép fényes és nagyon jó illatú lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

SZEPSEGESMINDENMAS

2017. április 14.

A Glamour-napi kuponok között láttam meg,gondoltam teszek egy próbát,ennyi pénzért nem lehet akkora borzalom. Bár én a Serical Crema al Latte hajpakolásra esküszöm,ezt is ki szerettem volna próbálni. Régebben voltak olajos hajápolóim,aztán valahogy kikerültek a köztudatból,ezért is vettem meg őt. Ha heti 2x mosok hajat,vasárnap jön a pakolás,szerdán az olaj,mert pakolni heti 1x ajánlott,de mosás után mindig szeretk valamit tenni a hajamra,úgy érzem teljesnek a végeredményt. Nem sokszor használtam még,de eddig egész jó,vizes és száraz hajon is szépen teljesít,a teljes ára 1900 Ft lett volna,amennyit sose adnék egy olaj spray-ért,de féláron nem vészes,kíváncsi leszek a hővédő hatására,eddig tetszik amit a hajammal csinál:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 14.

Ettike

2017. február 14.

Én hajmosás után a nedves hajra is fújok belőle, illetve vasalás előtt is. Kissé elnehezíti a hajam, olyan zsíros hatást kelt, pedig csak a hajvégekre fújok. Egyébként ha hullámos hajat szeretnék, este hajmosás után a vizes hajam befújom vele, feltekerem, és reggelre csodaszép fényes hullámos hajam lesz tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

lilla8magocsi

2017. január 25.

Már a második flakont használom. Nálam mindent visz! Hajvasalás előtt a hajvégre fújok vele bőségesen, így puha és egyenes marad a hajam egész nap, ami a használatát megelőzően hajlamos volt nap végére kénye kedve szerint hullámosodni... Az illatát is imádom! Jár az 5 csillag! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

raczjulia

2017. január 23.

Az illata nagyon kellemes. Balzsamba szoktam keverni néhány fújással, ami nagyon jót tesz a hajamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

nagycsenge

2016. november 17.

Miután lecseréltem a fújókáját egy másikra, nem is folyt többé. Különösen a nyári időszakban használtam, ott viszont napi szinten, és így nem is lett semmi baja a hajamnak az állandó napsütéstől!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 17.

Gina77

2016. november 11.

Este hajmosás után használom és szárítás után is. Utána már nem fésülöm meg a hajam csak reggel, addigra felszívódik és nem lesz zsíros a hajtő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

gumibogyo11

2016. október 15.

Kimondottan utálom a flakonját, és ahogy látom nem vagyok ezzel egyedül. Sztem megvan már vagy másfél éve, de most ugy döntöttem elhasználom. Elég pocsék, hogy már kis mennyiség is totál olyan hajat csinál mintha egy ló végignyalta volna. A hővédő hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert korábban hővédővel együtt használtam, most pedig nem használok hajszárítót. Szerintem bőven van ennél jobb termék a piacon, még akár a Gliss kur termékek között is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

ezustbarack

2016. október 11.

Nem nagyon tudom megítélni, csinál-e a hajammal bármit is, talán minimálisan csökkent a töredezettsége, mint máskor. Ami viszont nagyobb csalódás, az a flakon, ahogy olvastam, más is járt vele szerencsétlenül, rövid időn belül lejött a "spriccelős része", így most állandóan folyik, ha használom, el se merem képzelni, mi történne, ha felborulna.... még ha jó is lenne a termék, emiatt biztos nem venném soha újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.