Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: pilluska, Módosítva: 2021. június 28.

Kategória:   Hajápolók

2021-ben megújult összetétel!

Hővédő hatású hajolaj

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

hazsygabi

2016. szeptember 3.

Nagyon örültem amikor megláttam, végre egy nedves hajra való olaj szilikon nélkül, ráadásul hővédelemmel. Többen írtátok, hogy vigyázni kell a mennyiséggel. Én folyamatosan kísérletezem, egyre nagyobb mennyiséget szórok a hajamra, nekem eddig tökéletes, nem ragad, nem nehezíti el a vékonyszálú hajamat. (Igaz, Nioxin sampont és balzsamot használok, ami kicsit szárítja a hajat). Nagyon szeretem ezt a terméket, ha lófarokba kötöm a hajamat, akkor is ezt használom hajlakk helyett, szépen elrendezi a babahajakat és olyan, mintha hajfényt használtam volna, egyáltalán nincs zsíros hatás. Biztosan újraveszem, teljesáron is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Bexxm

2016. május 28.

Kuponnal vettem meg féláron, a teljes áráért nemhiszem, hogy megvettem volna.
Vizes hajra szoktam belőle fújni, mivel nekem szárazon valami borzalom lesz tőle a hajam.:D hát nemtudom hővédő hatása van -e , mindenesetre puhább lesz tőle a hajam, viszont az illata nekem nagyon erős. Így kuponnal megérte, de teljes áron nem venném meg újra, annyit nekem nem ér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Kuponnal vettem meg féláron, a teljes áráért nemhiszem, hogy megvettem volna.

Prenadte

2016. május 28.

Most növesztem a hajamat, eddig rövid volt így nincs még töredezett hajszálam. Azért vettem olajat, hogy ne is legyen. Kellemes illata van, nem szálkás a hajam. Néha túlzásba viszem, de akkor sincs baj utána, én úgy vettem észre, hogy nem zsírosodik. Magával a termékkel nincs gond, de a csomagolással annál több. Elég sokáig bírta, elhasználtam több, mint a felét aztán egyszer csak észrevettem, hogy rendesen folyik ki belőle aminek nem kéne. Szóval most már eléggé várom hogy elhasználjam, mert idegesít, hogy ennyire jön ki belőle. A termék mellesleg sokáig elég. December vége óta használom és szerintem még egy hónapig fogom tudni. De utána szeretnék kipróbálni valami mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 28.

csakvi

2016. május 18.

Nem rossz, de nagyon óvatosnak kell lenni a mennyiséggel - velem előfordult, hogy túl sokat fújtam és száradás után is waxolt hatású, tapadós lett a hajam. Egyébként is kizárólag a hajvégekre fújom, különben zsíros hatást kelt a frizurám, nem pedig szépen fénylőt. Én is, hasonlóan más hozzászólóhoz, kuponnal vettem, teljes árat biztos, hogy nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 18.

nanne

2016. április 9.

A szálkás hajamon valamennyit javított,de hamarabb is zsírosodott. Az illata is kellemes, de gyorsan fogy, az ára kicsit magas, de akcióban megérhetné. Sajnos az enyémnek is tönkrement a kupakja, folyik az olaj össze-vissza. Annyira nem szerettem meg, hogy újra megvegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

cmonika0023

2016. április 5.

Nem éri meg az árát. Az illata jó, hajolajnak még elmegy, de semmi hővédő hatása nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Charis

2016. február 22.

Kezdem az illatával: erőteljesen szilikon spray illata van, hasonló ahhoz, mint amit a csavarokhoz használnak. :-D Én csak a tenyerembe szoktam fújni, és ott eldörzsölöm, majd úgy viszem fel a félszáraz hajvégeimre. Hővédő hatása nem sok van, ugyanolyan száraz a vége, mintha semmit sem használnék. Ami tetszik benne, az az, hogy kissé selymesíti a hajat, és nem zsírosítja. Az ára horribilis, szerintem nem ér meg annyit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 22.

gyongyikk

2016. január 23.

Én főleg csak szárítom a hajamat, ami nagyon kiszárítja, szálassá teszi, azért vettem ezt, mert tetszett hogy olajos, gondoltam az jó lesz. Ennek a célnak tökéletesen megfelel, azt hogy mennyire véd nem tudom, de puha, könnyen fésülhető, fényes a hajam tőle, egyenlőre elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Regi84

2016. január 11.

Kuponnal vettem, féláron szerintem megérte, bár biztos nem veszem újra. Jó illata van, elfujogatom a hajamra, de sokat nem hinném, hogy használ.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

Kiscsillag5

2015. október 24.

A csomagolás pár használat után felmondta a szolgálatot és onnantól kezdve orrán-száján jött a cucc. Szerencse, hogy volt otthon olyan, amiben át tudtam önteni. Jó az illata, az állaga olajos, kicsit fura. Remélem véd is valamennyire a hőtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.