Schwarzkopf

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: pilluska, Módosítva: 2021. június 28.

Kategória:   Hajápolók

2021-ben megújult összetétel!

Hővédő hatású hajolaj

csigabiga

2015. május 14.

Megfogott, hogy hajápoló olaj és hővédő egyben, de a hatása nem igazán nyűgözött le. Szerintem nem nagyon csinált semmit. Plusz a Gliss Kur termékeknek ezt a tipikus illatát nem tudom elviselni. Elajándékoztam, neki bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Babooca

2015. április 24.

Hajszárításhoz és kúpvasas hajsütéshez használtam. Hajszárítás után nagyon szép lett a hajam, könnyed, egyenes és puha. Közvetlenül utána kúpvasat használtam, még kicsit talán vizes maradt a hajam, nem tudom, de ráégett a kúpvasra az anyag, kemény és ragacsos lett a hajam. Kissé megijesztett, kézzel próbáltam kifésülni, de csak cibáltam a hajam, szétszedni nem tudtam az összeragadt részeket. Eléggé kettős érzéseim vannak vele kapcsolatban. Az illata nagyon finom, de hamar elillan. Azt, hogy mennyire véd a hőtől, még nem tudom, lehet csak placebo. Kuponnal megérte. Később update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

kiscsilli

2015. március 5.

Ha a mennyiségre odafigyel az ember, akkor nagyon jó kis cucc a hajápolók között! Könnyű eloszlatni a hajon, szárazon és vizesen is teszi a dolgát. Az illata nem hivalkodó, a spray kivitel folyékony állagához megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 5.