Schwarzkopf

Ár:   1091 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: kat, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók

A teljeskörű regeneráló hajbalzsam 19 aktív hatóanyagával és a Cell Repair Systemmel könnyebb kifésülhetőséget és kevesebb töredezett hajat biztosít. A Cell Repair System hajazonos fehérjével fokozott precizitással javítja a haj belső sérüléseit.

kanekiken

2017. január 13.

eloszor ezt vettem, aztan csereltem le a feketere. majdnem annyit tud. osszessegeben jo kis balzsam. szerettem. mai napig szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

angifarkas

2017. január 11.

A márkától ez a kedvenc balzsamom. Puhítja a hajat, az illata csodás és nagyon sokáig érződik, amit nagyon szeretek benne. Viszont hosszú távon sem csinál csodát. Kipróbáltam ugyan ennek a pakolás változatát, azzal még ennyire sem vagyok megelégedve sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Buhito

2016. október 23.

Az illata jó, de itt vége is a pozitívumoknak. 10 éve egyszer már megmentette a szőkített hajam, sajnos azóta változott a termék minősége, rossz irányba. Hígabb lett, a használata után olyan érzésem van, mintha valami por bevonat maradna a hajamon, hiába öblítem ki alaposan. Elnehezül tőle a hajam, matt lesz és nehezen kifésülhető. Kár h. elrontották...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

Alma07

2016. október 20.

Annyira szeretem az illatát a hajam is puha lesz tőle 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

Annyira szeretem az illatát a hajam is puha lesz tőle 5*

Justic

2016. október 17.

Szeretem a gliss kur balzsamokat. Nagyon puhává tette ez is a hajam. Szinte pakolás jellegű volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

oeres89

2016. augusztus 29.

Nekem valahogy ragacsos lett tőle a hajam többszöri kimosás ellenére, szóval egyáltalán nem tűnt frissen mosottnak. Ehhez képest talán még jobban töredezett a hajam mikor használtam, mint korábban. Nem veszek ilyet még egyszer. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

hhreka

2016. január 29.

Nagyon puha es konnyu lesz tole a hajam en szeretem, de a tobbi velemenyt elolvasva h mar volt mas balzsamtol puhabb is igy elgondolkodtato h megse ez a tokeletes balzsam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 29.

nkitti

2016. január 13.

Nem pénzkidobás, de nem is egy szuper termék. A "semmi extra" kifejezés illik rá legjobban. Puhává teszi a hajat nyagyjából mosás után, (azért már volt amitől puhább volt) de pár nap után olyan száraz, mint előtte. Igaz majdnem derékig ér a hajam, de egy mosáshoz, nagyon sok terméket fel kell vinni. Újravenni nem fogom, de egy próbát megért, főleg, hogy kb 600 ft-ért vettem.
(Alapjáraton a pakolások és olajok híve vagyok, inkább mint a balzsamoké)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

(Alapjáraton a pakolások és olajok híve vagyok, inkább mint a balzsamoké)

aranypáva

2016. január 6.

Samponjával együtt használtam. A sampon borzasztóan szárított, így a balzsamból kétszer annyit kellett a hajamra kenni, mire fésülhető lett a hajam. Egyébként a balzsammal nincs nagyobb baj, de nem is vált be. A márka miatt többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Hannibal

2015. november 21.

Jó kis balzsam,a hajam puha és fényes lesz tőle,az illata nagyon erős nekem,de nem büdös legalább. Mióta ezt használom nincs szükség hajfésülő sprayre hajmosás után:) Újravevős

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Biotin

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.