Schwarzkopf

Ár:   1091 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: kat, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók

A teljeskörű regeneráló hajbalzsam 19 aktív hatóanyagával és a Cell Repair Systemmel könnyebb kifésülhetőséget és kevesebb töredezett hajat biztosít. A Cell Repair System hajazonos fehérjével fokozott precizitással javítja a haj belső sérüléseit.

Sancsa

2015. november 20.

Az illata finom, a hajam selymes lesz tőle. Más ápoló balzsamokkal ellentétben ettől valóban szebb lett a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

kovacsrekaa

2015. november 20.

Up: felvaltva hasznalom az Elseve Total repai Extreme balzsamjaval. Eg es fold a ketto! mig az elsevetol a hajam 2 nap utan szaraz es sprod, alig fesulheto.. addig ettol pihe puha es selymes a kovetkezo hajmosasig. Nem kerdes mar, hogy ujra veszem e. Szerintem nagyon szuper !

Szamomra nem egy nagy durranas. A hajpakolasat viszont imadom.
Samponozast kovetoen az ilyen suru balzsamokbok egy dionyit viszek fel maximum. Felvitel kozben ereztem hogy eltunik.. Na akkor nyomtam meg egy keveset ra.. 2 nagyobb dionyi kellett..:( Pedig nem szaraz a hajam. :( Mindenesetre elhasznalom, de nem tudom hogy ujra veszem-e.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Szamomra nem egy nagy durranas. A hajpakolasat viszont imadom.

citronella

2015. október 20.

A samponjával együtt használom és nagyon elégedett vagyok a hatásával. Puha,kellemes tapintásúvá teszi a mindig vasalt,szőkített hajamat. Egyedül az illatával nem vagyok kibékülve,de ettől függetlenül szerintem lehetséges,hogy még a későbbiekben is újravásárolom. Csak az illata miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Ency25

2015. október 5.

Samponjával együtt használtam hagytam magától megszáradni a hajamat! Nagyon zsíros volt tőle a hajam amint megszáradt mint ha meg se mostam volna. Nagyon mérges voltam mert bíztam benne,hogy beválik de nem. Teljesen pénzkidobás volt. Soha többet nem veszem se ezt se a samponját de még elhasználni se fogom. Ha valakinek kell nálam meg veheti 1-szer volt használva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 5.

Manu78

2015. április 17.

Pár éve ezt használom kizárólagosan a balzsamok közül. Nem olcsó, viszont több, mint fél évig elég, csak egy pici kell belőle. Az illatát kifejezetten szeretjük, az állaga sűrű, fehér. A hosszú hajamat tökéletesen karban tartja, szép fényes, egészséges és könnyen kezelhetővé teszi a hajat, töredezett hajvégeknek nyoma sincs, pedig melírozott a hajam. Hajmosás után teszek egy leheletnyit a hajvégekre és az egész vizes hajamra is, és nem szoktam lemosni, ennek ellenére egyáltalán nem nehezíti el a hajamat. Eszem ágában sincs váltani, szeretek minden Gliss Kur terméket! (na, ez most úgy hangzott, mint valami rossz reklámszöveg!) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 17.

Krisztike127

2014. november 18.

Ahhoz képest hogy helyreállító balzsam, nekem egyenesen szárította a hajamat. Nagyon sajnálom hogy ezt vettem le a polcról. Persze minden hajon másképp reagál gondolom, de ezt akkor sem vártam tőle.
Csak nagyon ritkán használom, hogy a hajamnak adjak egy kis változatosságot, ne csak ugyanazzal balzsamozzam, de ilyen esetben legalább kétszer annyit kell rátennem ebből, hogy kezelhető legyen a hajam.
A fekete dobozos gliss kurral megvagyok elégedve, de ezzel nagyon nem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 18.

A fekete dobozos gliss kurral megvagyok elégedve, de ezzel nagyon nem!

bobika94

2014. február 16.

Nagyon hívogató volt számomra, amit írnak róla. Anyukám vette magának, én ma kipróbáltam, mert amim van, azt kölcsön adtam tesómnak. Hát az illata nekem nem jött be, elég hányingerkeltő volt számomra, de megbarátkoztam vele, mert az illat nem minden egy terméknél. Hajmosás után raktam belőle a hajamra bőven, mivel nagyon dús hajam van. Pár perc múlva leöblítettem.
Mikor fésültem, észrevettem, hogy nagyon nagyon nehéz fésülni a hajam, és mintha valami réteggel bevonta volna, elnehezítette. NAgy nehezen kifésültem, aztán elkezdtem szárítani. Itt jött a második bibi. Förtelmesen szált tőle a hajam, nagyon száraznak és sprődnek nézett ki. Azt hittem, hogy megmosom még egyszer. De megszárítottam, kivasaltam, majd az olajos hajvégápolómmal kénytelen voltam az egész hajamra kenni, mert annyira száraznak, és fénytelennek tűnt a hajam :( soha többé nem használok ilyet, inkább maradok az avon argánolajos hajmaszkjánál. Két csillagot csak azért kap, mert lehet hosszútávon javítana..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

infinite01@freemail.hu

2014. február 11.

Nekem nagyon bejött! száraz, vastag szálú sprőd hajam van. úgy használom, mintha pakolás lenne, tehát többet is rakok a hajamra és hosszabb ideig is hagyom rajta egy picit. nagyon puha és selymes lesz tőle a hajam, mint mástól nem. kallos placenta ide többi hajbalzsam oda, nekem ettől a legpuhább. az illata is szuper. még annyit tennék hozzá hogy mindegy, hogy kevin murphy vagy avonos vagy baleás sampon után használom, a balzsam mindig ugyanazt a hatást adja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

szaszita20

2013. december 31.

Egyszerűen botrány , pedig régen imádtam !!! Előző héten vettem megmostam vele a hajam , megszárítottam és úgy nézett ki mintha pár napja nem mostam volna meg ... elnehezítette ! Ez sem a régi már !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 31.

karakumsivatag

2013. december 19.

Régebben sokat használtam a Gliss Kur termékeket és általában meg voltam velük elégedve. Aztán egy hajpakolásuk annyira elvette a kedvemet, hogy évekig nem kísérleteztem velük. Most ismét tettem egy próbát.Egyelőre elégedett vagyok ezzel a balzsammal. Határozottan erősebb lett a hajam, az illata is nagyon tetszik. De azt nem állítom, hogy ez a legjobb. Ebben az árkategóriában van még jó néhány balzsam, ami legalább ugyanennyire jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Biotin

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.