Schwarzkopf

Ár:   1091 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: kat, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók

A teljeskörű regeneráló hajbalzsam 19 aktív hatóanyagával és a Cell Repair Systemmel könnyebb kifésülhetőséget és kevesebb töredezett hajat biztosít. A Cell Repair System hajazonos fehérjével fokozott precizitással javítja a haj belső sérüléseit.

gyovai890

2013. október 16.

Nekem sem vált be. Nem volt puha és nem tudtam könnyebben kifésülni a hajam sem amit egy balzsamtól minimum elvár az ember!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

jégvirág

2013. október 13.

Nem vált be, pedig a samponjával együtt használtam. Nem nagyon puhította a hajat, töredezettséggel, szárazsággal nem kezdett semmit (nem, nem vártam, hogy begyógyítja, eltünteti vagy összetapasztja a töredezett részeket, de az egészséges hajszálakat sem táplálta). Az, hogy ki tudtam fésülni a sörényem hajmosás után az csak alap, egy balzsam attól balzsam, tehát ezért nem jár plusz csillagocska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 13.

gyemant

2013. augusztus 23.

Abszolút átlagos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Abszolút átlagos termék.

gordiana

2013. augusztus 23.

nekem is nagyon szépen működik, simább, kezelhetőbb tőle a hajam. nem is zsírosodik, igaz, eszembe nem jutna a hajtövemre kenni. az illatát is szeretem, ez a kedvenc gliss kur balzsamom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

fioretta

2013. július 30.

Az állaga elég sűrű, az illata közvetlenül nem valami jó, de öblítés/szárítás után a hajamon már tetszik. Sajnos a hajtőnél gyorsan zsírosodik tőle a haj, viszont a hajvégek totál szárazak, sprődek. Nem nagyon látom hogy egészségesebb lenne tőle a hajam. Ráadásul a kifésülésben sem segít, olyan gubancos mintha nem is használtam volna balzsamot. A flakon gyorsan fogy és drága, a hatása sem kielégítő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

andika85223

2013. július 24.

Nekem picit zsírosította a hajam, pedig jó puha lett tőle minden hajmosás után. Ezért sajnos megváltunk egymástól, találtam azért ennél jobbat is majdnem fele ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

mikormi

2013. május 31.

Nagyon jó balzsam!Samponjával együtt nekem sok, zsírosít úgy.Mint minden balzsamnak a lényege a táplálás.Nem kell hajtőre kenni és más samponnal együtt szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 31.

Ingrido

2012. november 26.

Nagyon szerettem. Samponnal együtt már túl sok lett volna, de egyszerű samponok mellé, alkalmanként kiváló. Valóban "gyógyít". Aztán sokáig eltűnt, és most örömmel látom újra. A kifésülőjét is szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

ladybird08

2012. október 3.

Használata után sokkal kezelhetőbb a haj, könnyen fésülhető, formázható. Mellesleg remek illatú és bársonyosan sima lesz a haj tőle. Egy negatívumot tudok csak mondani: zsírosít :S, legalábbis az én hajam hamarabb zsírosodott tőle. Egyébként 4*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

Nicu

2012. augusztus 6.

Samponjával együtt használtam, szépen rendbe tette a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Samponjával együtt használtam, szépen rendbe tette a hajam.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Cyclomethicone, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Biotin

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.