Schwarzkopf

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók

Most 3X több Folyékony Keratin Komplex-szet tartalmazó formulája regenerálja a száraz, extrémen sérült hajat. A kevesebb töredezett hajért.

molnaradrikaa

2014. szeptember 19.

Szerettem.. Akinek nem vált be az próbálja ki a serical latte tejproteines hajpakolást.. 1000 ml tehát tovább tart, balzsamként is kellően megpuhította és széppé tette az igénybevett hajamat.. Ja és kb ugyanennyibe kerül..!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

surrealia

2014. augusztus 4.

Nagyon sokat segített, hihetetlenül puhává és fényessé varázsolta a hajam :) Minden pénzt megér, csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Bettina0123

2014. július 7.

Nekem ez az egy hajpakolás ami bevált. Utána nagyon puha és könnyen kifésülhető a vékony szálú hajam,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

gombirenn

2014. június 29.

Semmi hatás, az összes gliss kur termék amit használtam, semmit sem értek :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

Semmi hatás, az összes gliss kur termék amit használtam, semmit sem értek :(

butterfly.6927

2014. május 23.

Elég jó pakolás. Száraz, sprőd hajam nagyon szépen rendbe hozta. Én az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Shennny

2014. május 12.

Nem tudom mi volt benne, de nekem csomókban hullott tőle a hajam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 12.

Nem tudom mi volt benne, de nekem csomókban hullott tőle a hajam...

Ginabebi

2014. április 15.

Kifésülésre, hajregenerálásra remek. Sokkal kezelhetőbb, puhább, selymesebb lesz a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

Dorka93

2014. február 19.

Nem saját tapasztalat hanem a legjobb barátnőm használja. Az ő szavai: "szeretem nagyon. Nekem törik a hajam,de ha használom akkor tok jó selymes lesz a vége és 3 nap után sem lesz durva meg semmi ilyen, csak figyelni kell rá hogy tényleg csak a hajvégére kend fel."

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

kriszti8051

2014. február 5.

Karácsonyra kaptam egyet és nagyon bevált!! Hosszú szőkített hajam van és eltűnt a "kiszáradt" érzés. Kicsit lelapult a hajam, pedig csak a végére kenek, de sokat használ. Az illatáért pedig plusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

korcsmarosbianka

2014. január 28.

Update: egy csillagot levonok, mivel pont azt a feladatát nem látja el, mint amire ki lett találva. Ugyanolyan szinten töredezik a hajam, mint a használata előtt.

Szeretem ezt a hajpakolást. Jó a kiszerelése, az állaga és az illata is tetszik. Nem kell órákig rajta hagyni, tényleg 1 perc alatt is puhává varázsolja a hajat. Nem csodaszer, de manapság már mi az ?!.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol