Schwarzkopf

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók

Most 3X több Folyékony Keratin Komplex-szet tartalmazó formulája regenerálja a száraz, extrémen sérült hajat. A kevesebb töredezett hajért.

koczianorsi

2012. február 25.

Az eddigi legjobb hajpakolásom. A használata előtt olyan száraz volt a hajam hogy már-már szégyelltem, de tökéletesen rendbe tette. Biztos hogy még párszor újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 25.

erzsoka59

2012. február 16.

Több mint fél éve használom a terméket és nagyon elégedett vagyok!! A hajam puhább, fényesebb, erősebb lett tőle. Több terméket is kipróbáltam többek közt a Sunsilk, Schauma stb., azon kívül, hogy az áruk nem éppen olcsónak mondható nem igazán találtam megfelelőnek. Ahhoz, hogy fésülhetővé váljon a hajam kb., három alkalomra volt elegendő a termék. A Gliss Kurral nincs ilyen problémám keveset használok és mégis hatásos. Sokan két hajmosás után csodát várnak, de én igazolni tudom, hogy, folyamatos használat után fejti ki hatását. Hiszen gondoljunk bele, ha pl., ha hajápoló kapszulát kezdünk szedni két kapszula után még nem lesz szép a hajunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 16.

Reni013

2012. január 15.

ezt használom néha a kallos latte mellett. nagyon szépen ápolja a száraz hajvégeket, de lelapítja a hajamat, pedig a hajtőre nem kenem. de ettől még megadom neki az 5 csillagot, a feladatát tökéletesen ellátja, ráadásul elég csupán 1 percig fennhagyni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

Roni27

2012. január 3.

A legjobb extragyors hajpakolás, amit eddig próbáltam! A hajam hosszú, vastag szálú és a vasalgatás miatt sprőd, töredezett végű, de a pakolást használva hajmosás után 2 napig olyan szép a hajvégem, hogy öröm ránézni :) Illatra is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 3.

stilusnaplo

2011. december 29.

Ez az eddigi legjobb pakolásom, ez vált be leginkább ezen márka termékei közül. Minden hajmosásnál használom, gyakorlatilag átvette a balzsam helyét, mert hatékonyabb. Látványosan puhább, kevésbé szálkás a hajam. Igaz, nem csak ezt a terméket használom, hanem hajmosás után az elixírt is. A kettő együtt verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 29.

babraeb

2011. december 9.

Egy kicsit csalódás volt ez a hajpakolás, mert bár nagyon könnyen kifésülhető a hajam utána, eközben nagyon-nagyon zsírosítja is. Az illata kellemes, tényleg tejeskávéra emlékeztet. De az már nem tetszik, hogy kétnaponta moshatom a hajamat miatta. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 9.

strawberry92

2011. november 17.

Hát megvettem az itt olvasottak alapján és mert a samponja nagyon bejött...nálam közel sem annyira sikeres ez a termék. Nem rossz nem rossz, na de ahhoz képest ahogy előadják a reklámban eléggé kevéske a "tudása". Hidratál valamilyen szinten, de nekem a Serical Latte fél óra után mintha többet használna mint ez, de azért még meglátjuk ha elhasználtam mindet változik-e a véleményem vagy sem. Jelenleg egy használtat után 3 csillagot adnék rá. -1 csillag az ára miatt, -1 csillag a nagyotmondás miatt és ha nagyon kötekedni szeretnék -1 csillag lenne a hidratáló hatása miatt is, mert közel sem tökéletes, főleg azok után, hogy azt állítják a dobozon, hogy még a legdurvább sérüléseket is helyrehozza (ami nyilván lehetetlen, max ollóval:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 17.

Csillu27

2011. november 13.

Hát meglepően fogadtam a hatását...nagyon tönkre ment a hajam a sok szökitéstől és festéstől, törik, nyúlik, kifésülni nem tudtam, ha hajat mostam. Megvettem a 2-3ezer ftos Alfaparf sampont, pakolást és még Joicoval is próbákoztam, ami a több ezres kategória, hát, tiszta röhej, de ez a gliss kur sokkal hatásosabb. A samponnal mikor megmosom,már akkor megpuhul, könnyebben rá tudom tenni a pakolását, utána mikor lemosom a pakolást , mintha folyna le a hajam olyan sima:D utána befújom ennek a kifésülő sprayével is, hogy ez mennyit használ nem tudom..szerintem nem szárad ki a hajam tőle.Még annyi, hogy nekem a balzsam még kevés, probáltam azt is, biztos idővel az is jó lesz, csak most annyira roncsolt a hajam, hogy a pakolást rakom rá inkább. Szóval nem tudom, hogy ez csak felületi kezelés-e, nem tudom, hogy a hajszerkezeten nagyban fog-e változtatni, még csak kétszer hazsnáltam...de mintha jobb lenne a hajszerkezetem is tőle,nem csak a felülete..Gondoltam még kipróbálom vmelyik olaját, csak nem tudom melyiket, az elixírt vagy az olajat..barátnőmét probáltam, az elixírt, és nekem az is tetszet elsőre, nem hagy olajos ragadós érzetet a hajon, hanem ahogy szétkened,egyből beszívódik, a kezemen is érződik, tehát nem tapad össze a haj tőle, nem tudom az olaj milyen lehet, ez az elixír volt még szimpi.. Az, hogy ez a termékcsalád mennyire zsirositja a hajt, nem tudom, mert nekem amugy is mosni kell két naponta, a legrosszabb tipusba tartozom, írtó száraz ls roncsolt, de zsíros a töve. szoval nekem ez bevált, a rózsaszint is próbáltam régen, de szerintem attol csak felületesen lett puhább, és hamarabb is zsirosodott. szoval én ajánlom roncsolt hajra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 13.

gabbancs

2011. november 7.

Már a második adagot vásároltam a héten. Érezhetően puhább és könnyebben kezelhető a hajam, eddig egy hajpakolás sem tett ennyi jót vele(beleértve ugyanennek a márkának más pakolásait is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 7.

annapanni

2011. november 5.

nekem is rajta van az aktuális legjobbak listáján, kiütötte a L'oreal rózsaszín tükörfény pakolását az első helyről. mindegyiket használom az ultimate családból, amint ismét akcióban adják valahol betankolok belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 5.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol