Schwarzkopf

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók

Most 3X több Folyékony Keratin Komplex-szet tartalmazó formulája regenerálja a száraz, extrémen sérült hajat. A kevesebb töredezett hajért.

keresztesivett

2011. november 4.

A legjobb hajpakolás, már az 1. használat után is puhább lett a hajam és nem nehezíti el. A fésülés is könnyebb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 4.

macsianya

2011. november 4.

Abszolút favorit!!!
Több ideig hagytam rajta a hajamon, illetve miután eloszlattam, jól átfésültem. Öblítéskor szinte "folyékony" volt a hajam tőle!!!
Viszlát kócok, száraz, töredezett, fakó hajvég! :oDDD
Üdv könnyen fésülhető, fénylő, puha tapintású haj!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 4.

Abszolút favorit!!!
Viszlát kócok, száraz, töredezett, fakó hajvég! :oDDD
Üdv könnyen fésülhető, fénylő, puha tapintású haj!!!

SunshineX

2011. szeptember 14.

Döbbenetesen jó cucc!! Nemrég szereztem be, nem is értem miért hiányzott eddig a polcomról. A kb minden nap vasalt hajam újra puha tapintású, csillogó. Az illata is szupi, csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 14.

Morna

2011. július 28.

Nagyon jót tett a hajamnak és még nem is lett tőle zsíros, mint a többi Gliss Kur-tól :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 28.

Greenapple

2011. július 27.

Csodát tett a hajammal, szőkített, vasalt, száraz a hajam, de most gyönyörű lett, pedig még csak a sampont és a hajpakolást próbáltam ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 27.

Crash08

2011. július 16.

Nekem használ, az egész termékcsaládot használom, teljesen meg vagyok elégedve vele, tökéletes a festett, göndör, száraz hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 16.

yasmine1122

2011. július 13.

Nekem abszolút nem jött be. Ugyanolyan száraz és kezelhetetlen a hajam mint előtte. Kb. mintha rá se kentem volna a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 13.

zsuzsanna.kurdy

2011. július 4.

Teljesen elégedett vagyok vele! NEM zsírosítja a hajam, pedig nekem hajlamos rá, szépen rendbe rakta a hajvégeimet, amit törtek, nyúltak, szárazak voltak: nekem egy csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol