Schwarzkopf

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók

Most 3X több Folyékony Keratin Komplex-szet tartalmazó formulája regenerálja a száraz, extrémen sérült hajat. A kevesebb töredezett hajért.

futotuz

2017. január 11.

az egyik legjobb hajápolók közé tartozik, az illata MENNYEI még nem találkoztam ennél finomabb illatú hajápolóval!! selymes és bársonyos tapintású lesz tőle a hajam, már akkor is érezni a változást miután kimostam és még vizes.ezért az árért a legjobb választás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

Falinee

2016. november 25.

Kedvencem evek ota!! Ha sok idom van fel orara is rajta hagyom a hajamon.Puha selymes nagyon fincsii illatu lesz a hajam, igaz eleg sokat teszek ra egyszerre ugyhogy hamar fogy, de imadoom!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

clevergirl

2016. november 21.

Szuper ez a pakolás! Az én nagyon száraz, töredezett hajamat rendberakta! Eddig egyetlen pakolás sem teljesített ilyen jól! Használata után egyenesebb a hajam, puhább tapintású, kevésbé szálkás, s sokkal egészségesebbnek néz ki. Mindenképp újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

kittikee218

2016. november 12.

Imádom, sokkal fényesebb és selymesebb a hajam tőle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Imádom, sokkal fényesebb és selymesebb a hajam tőle :)

Justic

2016. október 17.

Egyszer régebben használtam. Szerettem, jól működött, de mégsem vettem újra, mert találtam jobbat. Nem volt kiemelkedő. Az elseve, de főleg az ultime hajpakolás sokkal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

gothmarypoppins

2016. augusztus 24.

Első használat után: vizesen olyan volt tőle a hajam, mint a selyem, de megszáradva maradt száraz és repülős. Még barátkozom vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

t.eszter004

2016. július 6.

Pár éve volt meg, próbáltam hosszabb, rövidebb ideig a hajamon hagyva, de mindenhogyan rossz volt. Konkrétan szárította a hajvégeim, nem hogy nem csinált semmit, még rosszabb is lett a helyzet, eszméletlen töredezettek lettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 6.

Melittaa

2016. május 12.

Nagyon jó kb 8-10percig szoktam rajtahagyni a hajamon utána lemosom egyből lehet érezni a hajamon a különbséget. Hetente 1x bőven elég használni, nem nehezíti el a hajat szép és egészséges a kinézete utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

Evelyn7

2016. április 27.

Mivel göndör hosszú hajam van a hajpakolás számomra elengedhetetlen. Ez a kis csodaszer személyes kedvencem 15-20 percet hagyom a hajamon és hihetetlenül puha fényes hajat kölcsönöz..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

missmomsen

2016. április 26.

Miután nem találtam sehol az Elséve ugyanezen változatát, ezért megvettem ezt. Ugyanaz a hatás. Az állaga nagyon tetszik, illata alig van, puhítja a hajam, fényesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol