Schwarzkopf

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók

Most 3X több Folyékony Keratin Komplex-szet tartalmazó formulája regenerálja a száraz, extrémen sérült hajat. A kevesebb töredezett hajért.

boborjan

2015. október 27.

sajnos az én hajam kezelhetetlenül dús, ami miatt minden hajmosás, de kiváltképp az utána következő hosszas hajbogozás kész tortúra. azt hittem, ez a hajpakolás sem tesz majd nagyobb csodát a hajammal, mint más társai, de szerencsére tévedtem. kellemes illata már jó benyomást tett rám a felkenéskor, majd a rajtahagyott négy-öt perc után a lemosáskor éreztem, hogy jóval simább a hajam. ezután még bogozgatás közben használtam ugyancsak gliss kur kifésülősprayt, így az egész folyamat könnyedén lezajlott, a kefe a hajamban, mint kés a vajban, úgy siklott. tökéletes termék, csak a hosszú és dús hajam miatt négy használatra elég, amit nagyon keveslek. ilyen szempontból rövidebb hajúak valószínűleg jobban járnak vele. de mindent összevetve hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

Lunuska

2015. szeptember 28.

A hajam tipikusan az a fajta, ami főleg a fejtetőn merev és vastag szálú, és általában magától pont sehogy sem áll. Száraz is valamennyire, szintén a felsőbb rétegekben, ahol jobban érik a környezeti hatások. Kb. egy hónapja használom ezt a pakolást és egyszerűen szuper! Bár a hajam jelenleg rövid, így is érezhetően puhább és mióta használom, többen megjegyezték hogy milyen szép fényes a hajam. Nem nehezíti, nem zsírosodik hamar tőle, csak ajánlani tudom, nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Nikolett91

2015. szeptember 11.

Az én hajam nagyon nagyon szereti! Könnyen fésülhető, puha lesz tőle. Én az illatát is nagyon szeretem :) Most használom belőle a 3. tubussal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

seidnerdora

2015. szeptember 9.

Nekem nagyon bevált! Az illata annyira nem fogott meg de utána úgy is más terméket használok amitől nem érzem az illatát,de már egy használat során nagyon szép selymessé,puhává,fényessé és csodálatosan helyre rakja a hajat! Szuper kis termék! Hajmosás után úgy érzem hogy olyan a hajam mint a modelleké egyszerűen csodás kis termék. Újra vevős! :) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

boszia

2015. szeptember 3.

Ha valamit szerettem ebben a termékben az az illata, ára kicsit drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Ha valamit szerettem ebben a termékben az az illata, ára kicsit drága...

pzsofia

2015. augusztus 11.

Sokszor van lófarokban a hajam, ami nagyon meglátszik, erre vettem a pakolást. Azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon jó! Rögtön puha és könnyen fésülhető tőle. Hosszantartó változást ugyan még nem látok, de majd hátha az is eljön. Amiért levontam egy csillagot, az az, hogy tényleg csak a sérült területre érdemes használni, az egész hajra kenve nagyon elnehezíti azt és gyorsabban zsírosodik a haj, ha a tövekre is jut belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Lunalys

2015. július 30.

Nincs bajom az illatával, nekem az rendben van. Szépen rendbe teszi a hajat, puha lesz tőle a haj és kevésbé szálkás. Ez az, amit egy normális pakolástól elvárok. Kicsit drágának tartom, de lehet csak azért, mert találtam egy olcsóbbat, ami nekem még ennél is jobban bevált. Ha majd arra ráun a hajam, valószínűleg váltok vissza erre. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

AkInImOd

2015. május 11.

A hajam vége nagyon kiszáradt, és eltöredezett a télen, ez segített rendbe hozni. Én úgy használom, hogy a sampon és a balzsam között viszem fel, de a hajtövekre már nem. Könnyebben fésülhető a hajam azóta. Szuperül bejött, szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

sabrirory

2015. április 27.

Akciósan vettem anno, olyan 800Ft körül.Az illatát nem szerettem,viszont a hatásával teljesen meg voltam elégedve. Újra vevős!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Babooca

2015. április 24.

Az őszi Glamour során szereztem be féláron. Az itteni vélemények hatására választottam ezt. Az illatát az utolsó cseppig UTÁLTAM, erős, kávés, műanyagos szaga van. Az egyszer biztos, hogy se sprayt se balzsamot nem veszek ebből a fajtából. Sajnos ha a héten mindkét hajmosásom során használtam nagyon hamar megszokta a hajam, de heti egyszer jó volt. Kissé szárít hosszú távon, bár lehet, hogy ezt a hajvégápoló okozza. Most nem ezt vettem, hanem az Ultimate Oil Elixirt, ha nem válna be, lehet visszatérek ehhez. A hajam kifésülhetőbb utána és kimosáskor szépen sorba rendeződnek a szálak. Ha kicsit feljebb kenem a kelleténél, akkor nehézzé teszi a hajat. Kuponnal megéri, nekem heti egy alkalommal használva fél évig elég a derékig érő hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol