Schwarzkopf

Ár:   1610 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hajápolók

Most 3X több Folyékony Keratin Komplex-szet tartalmazó formulája regenerálja a száraz, extrémen sérült hajat. A kevesebb töredezett hajért.

stock14

2015. február 24.

Legjobb! Csak is ezt használom már közel egy éve. Balzsamként használom én is mint már többen is írták előttem, hogy minden hajmosás után használják és én is csak a hajvégekre teszem, bár minden hajápolóval ugyan így szoktam, mert az amúgy is lapos hajam csak még jobban elnehezítené ha a hajtövekre is jutna belőle. Nagyon szép puha tőle a hajam, nem szálkásodik úgy és fényes is. A lila színű gliss kur hyaluron+ hair filler-el ( ami szerintem szintén nagyon jó) felváltva használom, hogy ne szokjon hozzá túlságosan a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

Dana1983

2015. február 18.

Jó kis pakolás ez. Kevés kell belőle, isteni az illata, könnyen kiöblíthető, puha és selymes lesz tőle a haj. Én is csak a hajam alsó felére teszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 18.

umpalumpa

2014. november 21.

Mostanában változtattak az összetevőkön, vagy csak nekem sikerült azelőtt a régebbi verziókat megvenni a boltból? Sokkal jobban puhítja a hajam és kevésbé tűnik szálkásnak. Nagyon sprőd, hullámos és sok hajam van. Mindig a szétálló szálakkal küzdöm. Ugyanazokat a nem éppen kímélő samponokat használom (Dr. Organic levendulás felváltva detergens sulfurral a fejbőröm miatt), tél is van (száraz levegő), mégis mintha jobban működne most ez a pakolás. Minden mosás után használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 21.

Kac

2014. november 21.

Végre egy hajpakolás,ami igazán bevált! Sűrű, hullámos, száraz hajam van, és a fejbőröm is száraz. Viszont ezt a tövektől a hajvégekig fel szoktam kenni és csodát művel a fejbőrömmel és a hajammal is. Az illatától nem vagyok elájulva, pl. egy Garnierhez képest borzalmas, de amúgy nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

f.andi02

2014. október 13.

sziasztok most használtam először :)miért van az hogy ragadós lett az egész hajam ?? lehet nemmostam ki rendesen :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 13.

ivor

2014. október 6.

Szerintem ez a legjobb Gliss Kur hajpakolás, az illata is rendben, és már kis adag is nagyon könnyen kifésülhetővé tette az amúgy száraz, roncsolódott hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 6.

laracroft

2014. október 6.

Nem rossz, nem rossz, csodát nem kell várni tőle (mint egyébként semmilyen pakolástól sem), de szépen végzi a dolgát. Illata kellemes, nekem sokáig elég, és kellemesen puhává, könnyen kezelhetővé teszi a hajamat. Ami nálam plusz pont, hogy nem nehezíti el azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

ritariot

2014. október 3.

Selymes, puha lesz utána a hajam. Ennyi. De két nap után megint előbukkannak a szálkás hajvégek, azt meg nem gondolnám, hogy kevésbé töredezik a hajam. Szerintem nem tud többet egy balzsamnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 3.

Beus112212

2014. szeptember 29.

Nem sokat számít, hogy 1 percig vagy tovább hagyom a hajamon. Viszont érezhetően jobban kifésülhető a sörényem ha használom, de a töredezett végeket ugye már nem tudja visszaragasztani semmi :( :D Ha nincs jobb megteszi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

moncsi.sm

2014. szeptember 23.

Göndör, extra száraz hajam van. Ez a pakolás magasan kiemelkedik a többi közül, amiket próbáltam, 1 perc alatt valóban könnyen kifésülhető lesz a hajam tőle. Sajnos száradás után ettől sem lesz selymes, viszont ettől száraz legkevésbé és már ennek is nagyon örülünk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol