Schwarzkopf

Ár:   1376 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Kategória:   Hajápolás

A regeneráló + fény hajpakolás most 3X több Folyékony Keratin Komplex-szel javítja még az extrém sérüléseket is a haj belsejében és külső felületén. Kevesebb töredezett hajért

Kimi

2014. január 25.

Én is meglepődtem, hogy mennyi rossz kritikát kapott. Rajtam csak ezek a fekete Gliss Kur termékek segítettek mikor menthetetlennek tűnt a hajam. Egyetlen negatívum az illatuk, mert azt nagyon nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Szeszi

2013. augusztus 23.

Lecseréltem a syoss hajápoló olajára. Az jobb, ez macerás. Kinek így, kinek úgy puffan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Vicus

2013. május 22.

Nem segít és drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

Nem segít és drága.

titticusi

2013. május 10.

Fúúú, nagyon meglep ez a sok negatív vélemény. Úgy érzem meg kell védjem..
Nekem mindig is fényes szép "fine" hajam volt, de már kb. egy éve egy hajhullásnak köszönhetően teljesen fényét vesztett, száraz lett, borzalmas volt. Ezt a terméket kaptam le a polcról a drogériában, hátha segít.. tökéletesen helyreállította a selymes hajat, hibátlan, ismét rendes mozgása van a hajamnak, nagyon jó állaga lett,pont mint régen, hála ennek a terméknek. Fújtam a hajvégeimre (problémás rész) egy keveset, igaz beletelt egy olyan fél órába míg érzékeltem a rendes hatást, de le a kalappal, remek kis termék, és nem is túl drága. (1100ft) Valószínűleg hajtípustól függ, hogy kinek hogyan hat, fine hajra nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

Fúúú, nagyon meglep ez a sok negatív vélemény. Úgy érzem meg kell védjem..

muffinmonsuta

2013. május 9.

Imádom az illatát. Sokszor alkalmaztam,de nem javította a hajam állapotát.:/ Ha megkéne vennem csak az illata miatt tenném.:)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Gwen

2013. április 6.

Na ezt a Gliss Kur terméket soha többé! Pedig alapjában véve nagyon jók a termékeik. Ettől a hajam olyan szinten sprőd, és kemény lesz-talán a 3x-os keratin tartalma miatt. Pedig az illata tetszik. Nekem nem hogy használt volna, hanem ártott :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

2013. március 24.

Nekem kifejezetten bejön az illata is, nyáron használtam a hajam alsó részére, szép fényes, könnyen fésülhető lett. Nem közvetlenül a hajamra fújom, úgy tényleg nehezít, hanem a tenyeremre, és onnan viszem fej a hajamra. Nem csodaszer, de jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 24.

munyoka24

2013. március 21.

Ki akartam próbalni mert a barátnőm dicsérte,háát sajna semmi jót nem tudok róla mondani.Az illata nem tul kellemes, a hajammal meg nem csinált semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

simeszter91

2013. március 6.

Az illata borzalmas..nem is illat hanem szag. :S És nem tudtam belőle olyan keveset fújni hogy ne legyen tőle zsíros hatású a frissen mosott hajam. Én sem használtam el, ott porosodik a polcomon, a hasonló hatású samponpárjával együtt! :S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

szuperninaa

2013. március 6.

Mekkora pénzkidobás volt! A felénél fejest ugrott a kukába, inkább minthogy a hajamra kerüljön! Intenzív alkoholos szagú, hatásáról csak annyit, hogy jól kiszárítja a hajat!
Na neeeee!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 6.

Na neeeee!!!!

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid