Schwarzkopf

Ár:   1376 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Kategória:   Hajápolás

A regeneráló + fény hajpakolás most 3X több Folyékony Keratin Komplex-szel javítja még az extrém sérüléseket is a haj belsejében és külső felületén. Kevesebb töredezett hajért

katacita

2013. február 14.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vennék ilyen hajpspray-ket. A szagát szeretem, de egyébként nem sok mindent csinál a hajammal. "hajparfümnek" használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

timcsike1989

2013. február 12.

A illata az valami szörnyű, hatása meg nincs. Mikor befújom vele teljesen kiszárad a hajam és kb 1 óra után puhul meg. Kínomba használom már csak mert sajnálom kidobni. Hajmosás napján szoktam befujkodni vele napközbe a hajam, hogy este kitudjam mosni belőle ezt a szagot. Úgy negyedig van még az üvegben és igyekszem minél többet elfújni, hogy fogyjon már el :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

melange5014

2013. február 7.

Fényesebb nem lett tőle a hajam, arra jó hogy könyebben kitudom fésülni de erre ugyanebből a márkából vagy másikból vannak olcsóbb és talán jobb termékek is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

paunemonika

2013. január 24.

Egy ilyen márkától és ilyen csomagolástól csodát várna az ember és nem azt kapja.Még szerencse hogy akciósan vettem.Puhább lesz tőle a hajam még talán fényesebb is de a szálkásságon mit sem változtat, sőt mintha szárazabbak lennének a hajvégeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

szabbka

2013. január 19.

Többet tutira nem veszek ilyen "ápoló"spray-t. Már egy éve, hogy "találkoztunk", és a liquid silkes tesója sem jött be, de azt hittem ez azért jobb lesz, a nevéből ítélve.... még jobban szárította az amúgy is száraz hajvégeimet...pont amire vettem :))) Áááhh... :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

malik.regina5

2012. december 31.

több,mint 1 éve használom,és még mindig benne van a negyede.Amúgy nem sok mindenen segített.Szerintem szárít...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

rekakopornyik

2012. november 6.

Nekem bevált, nagyon szeretem! Sokkal puhább, fényesebb és egészségesebb lett tőle a hajam:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

lau0825

2012. november 1.

Ez iszonyú, kiszárította teljesen a hajamat, szállt össze-vissza. Nyilván, nagyrészt tömény alkohol az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

ciccmicc

2012. október 19.

Nekem nem vált be. Az én hajam csak kicsit száraz, hajmosás után használtam, pár óráig puha volt tőle a hajam, viszont utána nagyon száraz lett. A töredezésen sem segített, 1 flakonnal használtam el. Az illata viszont finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

liliom07

2012. október 18.

Megvettem, elhasználtam, de a száraz hajamnak annyit ért mint halottnak a csók. Oké, talán fényesebb lett kicsit, de nagy csodát nem tett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid