Schwarzkopf

Ár:   1376 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: strawberry92, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Kategória:   Hajápolás

A regeneráló + fény hajpakolás most 3X több Folyékony Keratin Komplex-szel javítja még az extrém sérüléseket is a haj belsejében és külső felületén. Kevesebb töredezett hajért

ludmilla

2012. július 7.

Bevált a hajvégeimre, csak nem értem, hogy 100ml hogy lehet ilyen drága? Használnám én az egész hajamra, de akkor kivégezném az egész flakont másfél hét alatt! az értelmezhetetlen túlárazás miatt vonok le pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

Ophelia

2012. május 5.

Jobb lett volna, ha elsőre az olaj mellett döntök... Ezt a spray-s verziót nem tudom hova tenni, erőszakos az illata, és nem lesz valami kellemes tapintású a hajam... úgy vettem észre némi javulást, hogy éjszakára befújtam a nedves hajamat, és mikor regglre megszáradt, könnyebben ki tudtam fésülni, és eredményesebb lett a hajvasalás is. Hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

td.dory

2012. március 16.

én ma használtam először. S úgy érzem, hogy a hajam nem hogy, puhább lett, de még könnyebben is tudtam kivasalni(ritka alkalom nálam a vasalás) s az illata is mesés

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 16.

annapanni

2011. november 5.

bocs lányok, nekem ez az egy cucc ami nem vált be a fekete Ultimate családból. hosszú és nagyon száraz, töredezett a hajam, szinte csak a pakolások segítenek rajta hajmosás után. ez viszont jóval olajosabb mint számítottam rá, fura tapintása lesz utána a hajamnak, minta összetapadna. adok még egy esélyt neki, lehet, hogy kihagyom a balzsamot mosás után és úgy teszek próbát vizes hajon.
még egyszer közel 2ezret nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 5.

még egyszer közel 2ezret nem adnék érte.

ancsika3

2011. november 4.

Én egyenlőre nem vettem észre semmit. Idáig kétszer használtam, de nem tűnt fel, hogy puhább, egészségesebb kinézetű, tapintású lenne a hajam. De nem adom fel, még várom a csodát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 4.

radioaktiva

2011. november 4.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel, meg fogom vásárolni a sampont és a balzsamot is. Tetszik az illata, nem zsírosít és nem áll össze a hajam tőle, hanem puha és selymes. Kipróbáltam már több Gliss Kur terméket, szinte mind tetszett, de ez a legjobb, úgyhogy ennél maradok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 4.

anitacska18

2011. szeptember 17.

Nekem nagyon tetszik ez a termek,az illata pedig Isteni.Rafujom a hajamra,belemasszirozom és sokkal puhabb a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 17.

Esztóóó

2011. szeptember 8.

Sajnos én nem vettem észre, hogy puhább lett volna a hajam tőle, sőt, főleg, ha a száraz hajamra fújtam. Második helyen az alkohol van, ugyhogy nem csodálkozom a hatáson. Még szerencse, hogy kicsi a flakon, az illata viszont finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 8.

lola

2011. szeptember 3.

Nekem kicsit durva illata van, de ennek ellenére nagyon jó, csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 3.

Crash08

2011. augusztus 24.

Igen, direkt kiemeltem, hogy extra száraz hajra való, rá is van írva hogy erősen sérült hajra. Nekem olyannyira száraz a hajam ,hogy semmi!!! nem zsírosítja, eddig kenhettem rá bármit, semmit sem ért, szerencsére ez jó. :-). Nagyon fontos hogy olyan terméket válasszunk, ami a hajtípusunknak megfelelő, különben nem leszünk vele elégedettek természetesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 24.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid