Schwarzkopf

Ár:   1091 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crash08, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

Erősen sérült, száraz hajra, háromszoros folyékony keratinkomplexszel.

keresztesivett

2011. november 20.

A hajam 1 nap alatt zsíros lett tőle, a hajvégeket valóban helyreállítja. Festett, szőkített és extra száraz hajra valóban jó sampon , de vékony szálú egészséges hajra nem ajánlom. Egy próbát megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 20.

Monee

2011. november 18.

nekem iszonyatmód zsírosította a hajam, pedig festett szőkeként igen száraz a hajam. Az illatán dolgozhattak volna még a Schwarzkopfnál, szerintem írtó büdös :S, ami vásárláskor nem tünt fel sajnos :( Nekem nagyon nem jött be..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 18.

Csillu27

2011. november 13.

Hát meglepően fogadtam a hatását...nagyon tönkre ment a hajam a sok szökitéstől és festéstől, törik, nyúlik, kifésülni nem tudtam, ha hajat mostam. Megvettem a 2-3ezer ftos Alfaparf sampont, pakolást és még Joicoval is próbákoztam, ami a több ezres kategória, hát, tiszta röhej, de ez a gliss kur sokkal hatásosabb. A samponnal mikor megmosom,már akkor megpuhul, könnyebben rá tudom tenni a pakolását, utána mikor lemosom a pakolást , mintha folyna le a hajam olyan sima:D utána befújom ennek a kifésülő sprayével is, hogy ez mennyit használ nem tudom..szerintem nem szárad ki a hajam tőle.Még annyi, hogy nekem a balzsam még kevés, probáltam azt is, biztos idővel az is jó lesz, csak most annyira roncsolt a hajam, hogy a pakolást rakom rá inkább. Szóval nem tudom, hogy ez csak felületi kezelés-e, nem tudom, hogy a hajszerkezeten nagyban fog-e változtatni, még csak kétszer hazsnáltam...de mintha jobb lenne a hajszerkezetem is tőle,nem csak a felülete..Gondoltam még kipróbálom vmelyik olaját, csak nem tudom melyiket, az elixírt vagy az olajat..barátnőmét probáltam, az elixírt, és nekem az is tetszet elsőre, nem hagy olajos ragadós érzetet a hajon, hanem ahogy szétkened,egyből beszívódik, a kezemen is érződik, tehát nem tapad össze a haj tőle, nem tudom az olaj milyen lehet, ez az elixír volt még szimpi.. Az, hogy ez a termékcsalád mennyire zsirositja a hajt, nem tudom, mert nekem amugy is mosni kell két naponta, a legrosszabb tipusba tartozom, írtó száraz ls roncsolt, de zsíros a töve. szoval nekem ez bevált, a rózsaszint is próbáltam régen, de szerintem attol csak felületesen lett puhább, és hamarabb is zsirosodott. szoval én ajánlom roncsolt hajra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 13.

strawberry92

2011. augusztus 4.

Tökéletes:) Sokkal puhább a hajam tőle, jó az állaga tetszik az illata is. Miután lemosom (balzsamozás előtt) már akkor vizesen is érzem , hogy milyen puha a hajam tőle. Vettem is egy 400ml-res kiszerelésűt is miután féli elfogyott a kicsi:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

Greenapple

2011. július 27.

Nagyon jó, tényleg szép lett tőle a hajam, pedig még csak ezt, és a pakolást próbáltam. Nekem is festett, vasalt, száraz volt a hajam, de most újra puha és fényes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 27.

csillag1219

2011. június 29.

Egyelőre még csak a sampont használom, de nagyon jól táplálja a hajat. A habja olyan lágyan krémes, érezni, ahogy puhává teszi a hajat. Az illata annyira nem jön be, mint a többi Gliss Kur terméké, de ez annyira nem zavar. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 29.

Crash08

2011. június 19.

A legújabb termékcsalád. Megvettem a sampont, a balzsamot, és a balzsam-spray-t. IMÁDOM!!! Nagyon nagyon száraz a hajam (szőkítés, vasalás, és még göndör is). 2 hete használom és szinte csodát tett a hajammal! Tetszik az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 19.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.