Schwarzkopf

Ár:   1091 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crash08, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

Erősen sérült, száraz hajra, háromszoros folyékony keratinkomplexszel.

Jossie

2014. július 17.

Megközelítőleg két éve használom, és nagyon megszerettem, ha lehetne, akkor 4,5-et adnék rá, de így marad az 5-ös... Körülbelül harminc sampont próbáltam ki az elmúlt 7-8 évben, és mindet egy használat után leváltottam, mindet más-más probléma miatt, de ebben még nem találtam igazán kifogásolni valót. Igaz, minden esetben használok utána pakolást is, de sokszor az sem segített, ezzel viszont megfelelő eredményt érek el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

kszancsuu

2014. július 14.

Gondoltam kipróbálom, mert hallottam róla jót is meg rosszat is. Hát bár ne tettem volna. Kétszer mostam meg vele a hajam. Nagyon kiszárította a fejbőrömet és iszonyatosan viszketett. Nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 14.

Yalana

2014. június 26.

Az illata nagyon bejött, viszont az első használat után nagyon elkezdett viszketni a fejbőröm. El se fogom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 26.

illusia

2014. május 29.

Nem használt semmit, bár nem is ártott, a szagát nagyon nem szeretem. Szóval ez így elég gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 29.

PiciBrigii

2014. május 27.

Az illata jó, de nekem nem használt..erősen törik a hajam gondoltam kipróbálom.. Nem használt, de nem is ártott..olyan semmilyen.!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 27.

Katcha

2014. május 26.

Azért vettem meg mert a hajam vége nagyon száraz bár nem törik még. Fiú létemre hosszú hajam van, gondoltam akcióba megéri....Nos, bár az illata jó és jól habzik, de semmit nem ért. Sőt, inkább szárította, és kifésülhetetlenné tette a hajam. Lehet ez csak női hajon működik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 26.

butterfly.6927

2014. május 23.

Balzsammal használom, és én kedvelem az illatát. Viszont többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 23.

Balzsammal használom, és én kedvelem az illatát. Viszont többet nem veszem meg.

Gabci

2014. május 5.

Imádom! Puha kezelhető hajat varázsol, balzsammal együtt használom, és olyan jó az illata hogy a párom rendszeresen szimatolja a hajamat. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 5.

Vikcike

2014. április 19.

Ez valami botrány... A hajam kifésülhetetlen, gubancos, ragacsos volt tőle... Olyan, mint a széna... Szerintem kerüljétek el ezt messziről!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

mylon

2014. április 9.

Naponta vasalom a hajam,szóval eléggé igénybe van véve.Sok sampont kipróbáltam már,eddig ez az ami legjobban bejött,de még ez sem az igazi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.