Schwarzkopf

Ár:   1091 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crash08, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

Erősen sérült, száraz hajra, háromszoros folyékony keratinkomplexszel.

Missbogarkaaa

2014. március 25.

Nálam csak egy 3 -as értékelést kap!
Sokáig használtam ezt a sampont,az elején nagyon bele voltam bolondulva mert nagyon jót tett a hajamnak! Szép fényes volt,könnyen kezelhető,nem zsírosodott hamar! Viszont egy idő után elkezdte irritálni a fejbőrömet,kisebesedett,folyton korpás volt,jó ideig tartott mire helyre jött a fejbőrök ezek utána.. Azt hozzá kell tennem hogy nekem eléggé érzékeny a bőröm,szóval érzékeny bőrűek vigyázzatok azért vele hosszabb távon !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 25.

Nálam csak egy 3 -as értékelést kap!

zsofia93

2014. március 17.

Használtam már szinte az összes gliss kur-os sampont, de ez valami borzasztóan rossz volt... ennek a feketének a balzsamjai is nagyon nem tettek jót a hajamnak, sőtt! Annyira kiszárították, hogy az valami hihetetlen..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 17.

paperflowersanita

2014. március 11.

Ez valami szörnyű volt. Megpróbáltam elhasználni, de nem ment. Olyan szinten szárította a hajamat is és a fejbőrömet is, hogy valami hihetetlen. Az illata sem tetszett, de ez a legkisebb gond. Elvben igénybe vett hajra való, de ahelyett, hogy javított volna, még inkább rombolta a hajamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Oraculum

2014. március 6.

Az illata csodás, de ennyi, nem sok mindent csinál a hajjal ennyi pénzért ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Az illata csodás, de ennyi, nem sok mindent csinál a hajjal ennyi pénzért ...

Seda

2014. január 31.

Egyáltalán nem vagyok vele megelégedve. Viszket tőle a fejbőröm, korpásodik a hajam, ráadásul olyan mint egy szénaboglya és fénytelen. És ha mindez nem lenne elég még töredezettebb, mint előtte volt. A balzsammal együtt használtam, de hát semmit nem ért az sem. Büdös is, bár ez nem zavarna, ha szép lenne tőle a hajam. Mondjuk volt már ettől rosszabb samponom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

bluebird27

2013. december 30.

Ma használtam először... hát úgy nézek ki mint egy viharvert oroszlán :D Eddig a l'oreal triple resistet használtam. Kár volt lecserélni... fényessé és puhává tette a hajam. Ez a gliss kur pedig most visszataszította a hajam a szénabogylya kategóriába. Annyi jót tudok róla mondani, hogy rendesen megtisztította a hajam, nem maradt zsíros egyáltalán, meg egész jó illata van, nekem jobban tetszik mint a l'oreal tipikus parfüm illatú samponjai. Hát meglátom mire megyek vele... még adok neki egy esélyt, de legszívesebben visszavinném a bolt polcára, csakhogy ne is lássam itthon...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Виктория

2013. december 19.

A rózsaszín verziót jobban szerettem, mert fényessé tette a hajam, de most csak ez van otthon. Az illata finom, jól habzik (végre valami, amiből nem kell magamra borítani a fél flakont), tisztít. Könnyű kifésülhetőséget és puha hajat biztosít. Az ára kicsit húzós, de cserébe sokáig elég.
Nem veszem újra, inkább végigpróbálom a szortimentet, aztán vagy jön egy még jobb, vagy marad a rózsaszín.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Audrey80

2013. november 20.

Régen nagyon sokat használtam a rózsaszín változatát, de valahogy megszokta a hajam, aztán áttértem a szilikonmentes samponokra, hát jelentem, a hajamnak tök mindegy. Úgyhogy már nem figyelem, hogy van-e szilikon vagy nincs. Szerintem jó illata van, tisztít is kellőképpen, a hajam meg még szereti, mint minden új sampont-egy ideig. A wow-érzés elmaradt, szerintem a hajamban van a hiba. Akit zsírosít: valószínű a szilikontól, ezen már meg sem lepődök.
Update: szép fényes tőle a hajam, alaposan tisztít és nem szárít. Még mindig szeretem, de hamar fogy, újraveszem.
Update2. Elfogyott, jó hamar. Mégsem veszem újra, nem tud semmi extrát. De habzik, mint a fene, pedig hígítva használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 20.

Beu

2013. szeptember 29.

Még régebben használtam, de a hajam rosszabb lett tőle.. képtelenség volt kifésülni, ragacsos volt..áhh kínszenvedés volt az egész :( soha többé nem venném újra. Kap egy pontot, mert az illata tetszett, de ezenkívül semmi.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Nicole24

2013. augusztus 24.

Az illatát szerettem, reménykedtem benne hogy helyreállítja a száraz hajvégeimet, de semmi. Lelapult tőle a hajam, és még a fejbőrömet is jól kiszárította. Többet nem hinném hogy veszek ilyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.