Schwarzkopf

Ár:   1091 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crash08, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

Erősen sérült, száraz hajra, háromszoros folyékony keratinkomplexszel.

SanTessa

2013. augusztus 21.

Nem veszem újra. Nem tetszik az illata és zsírosítja a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Nem veszem újra. Nem tetszik az illata és zsírosítja a hajam.

Pilgrim

2013. augusztus 16.

Az utóbbi időben sajnos erősen száradni kezdett a hajvégem. Köszönhető a hennának....amire ráfogják, hogy ápolja a hajat, de nálam nem jött be. Nem akartam egyből fodrászhoz rohanni, így egy korábbi tapasztalat útján elindulva, újra megvettem ezt a sampont a hozzá tartozó spray-el együtt. Nem okozott csalódást ismét. Két használatot követően a hajvégeim már most regenerálódtak, kellemes tapintásúak. A tövénél 2-3 nap után már zsírosodik, de én még nem találtam olyan sampont, ami mindkét problémámat orvosolná... A zsírosodás miatt a 4 csillag, de egyébként az árát maximálisan megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

yebu

2013. augusztus 6.

Száraz hajvégeknek jót tett, de a hajamat zsírosította:/ elhasználtam, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

cila

2013. július 18.

Szerintem nagyon jó sampon 2 dobozzal elhasználtam,most mást vettem kíváncsiságból,de biztos hogy visszatérek hozzá.Nekem festett szőke hajam van és elég száraz,de ettől a sampontól mindig szép fényes,egészségesnek néz ki...és kell ennél több?...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 18.

cioccolata

2013. július 18.

Szilikonos. Érződik is, kicsit fényesebb, de nehezebb lett tőle a hajam. Maradok a szilikonmentességnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

sziszikeee2

2013. július 10.

Sokáig használtam és használt is, nagyon szép fényes lett a hajam tőle, de tényleg nagyon hamar zsírosodott és a végén teljesen hozzászoktam.. nem is használt már semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

lengyel.biank

2013. július 10.

Szeretem ezt a sampont, a száraz hajvégeimet valóban lágyította, viszont elég hamar zsírosít, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

stella06

2013. július 9.

Hát, nem ettől hullik a hajam. Remélem, az okozó egészségi problémát sikerül hamar kiküszöbölnöm, a sampon meg jó, csak rendesen ki kell öblíteni (almaecet+levendulaolaj meleg vízzel keverve szerintem tökéletes erre a célra). Kap még egy csillagot.

Ajándékba kaptam, nagyon örültem neki, de sajnos nekem sok. Egyrészt kicsit gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, ami még nem lenne akkora gond az amúgy is gyakori hajmosásaim miatt, viszont sajnos kicsit jobban hullik tőle a hajam a szokásosnál. Még sosem volt ilyen gondom samponnal, nem tudom, melyik összetevő hat így a hajamra. Egyébként érezhetően ápol, de ez a hajhullás-dolog elég ijesztő, úgyhogy inkább hanyagolom a használatát. Legyen egy hármas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 9.

Aviva

2013. július 2.

Mivel nagyon töredezett hajam van,gondoltam egy próbát megér :) Akciósan vettem,majd aznap el is kezdtem használni. Tetszik az illata, nekem nagyon kellemes. Úgy vettem észre hogy a hajam töredezettsége nem változott, nem javult már a sokadik mosás után sem :/ Lehet itt már csak az olló segít.A keratinkomplex miatt pedig sokkal hamarabb zsírosodik. A tapintása viszont selymesebb lett és szerintem fényesített is valamit a hajamon,bár nem biztos hogy újra venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

mzs

2013. május 30.

Számomra az illata annyira mű és kellemetlen, hogy hamar ráuntam a használatára, a másik gondom az volt, hogy iszonyatosan zsírosította a hajam, mintha meg sem mostam volna (csak az illatán lehetett érezni, hogy mégis).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.