Schwarzkopf

Ár:   1091 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crash08, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

Erősen sérült, száraz hajra, háromszoros folyékony keratinkomplexszel.

Szidy

2013. május 13.

Nekem annyira nem jott be ez a termek!Sajnos.ahogy megmostam es megszaritottam ugyanolyan volt mintha nem is mostam volna meg,szoval ugyanolyan zsiros volt.Eddig Nivea Long repairt hasznaltam mert elegge hoszu hajam van,es ezt csak kivancsisag kedveert probaltam ki.Ezekszerint en biztos a Niveanal maradok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

cecil

2013. május 10.

Ez a sampon tényleg zsírosít még az én extra száraz hajamat is. Elhasználom, de nem minden hajmosáshoz. Balzsam sem kell utána ha valaki nagyon siet akkor ez jól jöhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

muffinmonsuta

2013. május 9.

Úgy kaptam ajándékba,de nekem első pillanattól kezdve nagyon tetszett az illata:) Hatása hát szerintem ugyanolyan,mint a többi samponoké,nem igazán vettem észre a használata során semmi változást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 9.

maci0321

2013. április 19.

Minden Gliss Kur sampont megszokott egy idő után a hajam és elnehezült tőle, ezért az utóbbi időben kísérleteztem másokkal, de igazán egyik sem vált be. Ehhez tértem vissza. Az illatát én határozottan szeretem. Tudom, hogy nem egészséges, de én kétnaponta megmosom a hajam, egy samponnal sem bírja tovább. Amit nagyon szeretek benne, hogy a balzsammal együtt használva könnyen kifésülhető az egyébként vékony szálú, göndörödő, kócosodásra hajlamos hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

Pr. Nóra

2013. április 19.

Nekem sem jött be, összeáll tőle hajam, elnehezült, zsíros hatású.. Nem váltotta be a hozzá fűződő reményeimet..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

MessiEsMiVida

2013. április 14.

Könnyen habzik, fincsi az illata és szép hajat eredményez. Nekem egyáltalán nem zsírosít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 14.

Szidy

2013. április 10.

Nahat vegulis megvettem!Elmondanam hogy a legelso hajmosasnal azt vettem eszre mintha nem is mostam volna hajat vele.Nagyon zsiros lett tole a hajam.Es olyan elnehezult hogy az keptelenseg!Na...szoval, a masodiknal pedig nagyon jo lett a hajam.Olyan selymes volt....es fenyes is!Nem tudom hogy fogok-e ennel maradni vagy levaltom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

elizabett85

2013. április 9.

Nem rossz sampon, semmi extrát nem tett.Nem lettem, se zsíros, se korpás és a hajszínem se fakult, de maradok a color változatánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Olív

2013. április 8.

Egy 50 %-os leárazáson vettem egy szettben a balzsammal és a hajápoló olaj spray-vel. Egy hatalmas csalódás volt minden szempontból. A hajam matt maradt, nehéz és ez a csoki illat sem fogott meg. (egyszer régebben már vettem Gliss Kurt, de iszonyúan zsírosította a hajam) Azt gondoltam, mivel "Gliss Kur", meg "repair", csodát művel a hajammal. Nagy ívben kerülni fogom ezt a márkát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 8.

nyusszkoo

2013. április 8.

Semmi extra, alig habzott nem nagyon jött be...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

Semmi extra, alig habzott nem nagyon jött be...

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.