Schwarzkopf

Ár:   1091 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crash08, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

Erősen sérült, száraz hajra, háromszoros folyékony keratinkomplexszel.

archibald_jordan

2013. március 29.

Nekem nem vált be. Már az állaga is furcsa, nekem a gél-szerű samponok mindig sokkal sokkal jobban beválnak, mint ezek a krémesek. Vízzel hígítva használtam, mert alig habzik. Tisztítani tisztít, de a 2. napon már nagyon zsíros volt a hajam. Az illata sem tetszik. A hajammal sem csinált semmi extrát, nem lett tőle egészségesebb egy fokkal sem. Elhasználtam egy tubussal, mert nem volt szíven kidobni, de nem érte meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

Szidy

2013. március 20.

Hat...eppen sampon valtas elott allok es teljesen tanacstalan vagyok!De ahogy latom sok jo pozitiv tapasztalat van!En erre a samponra vetettem ki a halomat es a napokban meg is szeretnem venni!Hat remelem hogy az en hajammal is csodat fog tenni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

matine91

2013. március 16.

a legjobb sampon a világon, csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

a legjobb sampon a világon, csak ajánlani tudom mindenkinek! :)

treszi92

2013. március 1.

Szerintem nagyon jó sampon, már lassan egy éve használom , az illata nem fogott meg de nem is elviselhetetlen , mióta használom gyorsabban nől a hajam , ezért egyáltalán nem érdekelt az illata , a barátnőim is észre vették h jobban nől a hajam , es mikor megmondtam hogy ettől a sampontól , megvették ők is azóta is azt használják. Én mindig 2x mosom meg a hajam alaposan leöblitem aztan a hozzá tartozó balzsamot használom. Szerintem még egy jó ideig maradok ennél a terméknél :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

pink sunrise

2013. február 10.

Almás kekszhez hasonló illata van...felismerem mert régen rengeteget készitettem a fiamnak,hozzá szokott az orrom:)Jót nem igazán tudok mondani róla....A férjem használja el mert nekem lelapul tőle a hajam,és korpásodik is...Alig tudtam helyrehozni a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

makeuplover20

2013. január 30.

Annyi jót hallottam erről a samponról,ígyhát megvettem.NAGY csalódás volt.. A fejbőröm korpás és zsíros lett tőle,és talán még szárazabb lett mint volt ami érdekes :D kinek mi.. én biztosan nem veszem újra,pár használat után el is ajándékoztam..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

liele

2013. január 30.

Vegyesek a tapasztalataim ezzel a samponnal. A balzsamjával együtt kezdtem el használni (csak a hajvégekre tettem), de azzal együtt sok volt. Nekem is hagyott egy fura réteget a hajamon akárhogy öblítettem és elnehezült, lelapult a hajam. Már majdnem kidobtam, de adtam neki egy esélyt egy másik balzsammal, úgy már sokkal jobb volt. Eltűnt a fura réteg a hajamról és nem lapult le, így még a végeredmény is tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

dinolips

2013. január 21.

nagy lelkesedéssel vettem meg ezt a sampont, mivel eddig csak pozitív élményem volt a gliss kur termékekkel...eddig! fura réteget hagy a hajon, nehéz is leöblíteni, igaz nagyon sok hajam van, sok idő alapból a hajmosás...minden 3. napon mosom meg a hajam, és még a 3. napon vállalható teljes mértékben, de ettől a sampontól szenvedek a 3. nap mikor már lelapul, zsíros a töve, egyszerűen nem jó érzés. sajnálom h nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, egyéb változást nem csinál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

malik.regina5

2013. január 6.

a hajam imádta ezt a táplálást,és meg is hálálta.Az agyon szőkített hajamat rendbe vágta,igaz,kellett 1 év,mire elmondhatom,hogy tökéletes állapotba van,de megérte !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 6.

Mintyss

2013. január 2.

Vicus véleményét csak alátámasztani tudom!
Én is használtam a balzsamjával együtt, de úgy már nagyon sok. Végül elhasználtam őket úgy, hogy ha a samponnal mostam hajat mással balzsamoztam és fordítva. Jó-jó, de a második újravétel után már olyan szinten zsírosodott tőle a hajam, hogy lemondtam róla. Az illatát amúgy kimondottan szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 2.

Vicus véleményét csak alátámasztani tudom!

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.