Schwarzkopf

Ár:   1091 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crash08, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

Erősen sérült, száraz hajra, háromszoros folyékony keratinkomplexszel.

Laura

2012. december 23.

Az illata nem jött be, a hajamat kicsit elnehezítette. Nem is tudom....nem volt rossz de nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

kozmano

2012. december 17.

Iszonyú hamar zsírosodott tőle a hajam. Bár ezzel én így vagyok minden drogériás samponnal, csak azóta nem zsírosodik mióta organikus samponokat használok, Bár néha néha elcsábulok egy ígéretes reklám láttán és beszerzek egy-két új csodasampont, de mindig rá kell jönnöm, hogy ezek csak elnehezítik és zsírosítják a hajat,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

Vicus

2012. december 1.

Az illata elsőre rossz, de mikor kibontakozik hajmosás közben, akkor nagyon tetszik. Puha lesz tőle a hajam, de mégsem selymes, a vége ugyanúgy száraz nagyon, bár csak magában használtam balzsam nélkül. Lehet, hogy ha balzsammal együtt használnám akkor tökéletes lenne, de egyelőre nem veszem meg, mert félek hogy a kettő egyszerre túl sok lenne a hajamnak és lelapulna meg zsírosodna.

Update: Balzsammal együtt már határozottan sok! Bár puha lesz a hajam, de nagyon hamar zsírosodik és lelapul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

lindus1989

2012. október 4.

Festett fekete hajam van. sokan ajánlották ezt. nekem nem jött be!nagyon hamar zsírosodik a hajam tőle.Az illata viszont kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

timus.baba1

2012. szeptember 29.

Én meg vagyok vele elégedve,eddig nincs vele semmi problémám.Hajpakolással,vagy balzsammal együtt elég szép hatás érhető el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

cica01

2012. augusztus 27.

Az "erősen sérült száraz haj"-on csak az olló segít :D Viszont, amióta levágattam a hajam és teljesen egészséges, ezt a sampont használom a fújós balzsammal és az 1 perces pakolással együtt, és nem töredezik a hajam.. azelőtt hajvágás után 1 hónappal eltöredezett a hajam, pedig nem vasalom mert totál egyenes. 4 csillagot kap azért mert hosszú távú használat után elnehezíti a hajam és hamar zsírosodik tőle. időnként más fajta sampont is használok, de mindig visszatérek a gliss kurhoz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

palmafa

2012. augusztus 24.

A rettenetesen száraz hajammal nem csinál semmit,viszont hamar, egy nap után zsírosodik tőle.Az illata pedig szerintem szörnyű. :S

update :először egy szilikonmentes samponnal mosok hajat.leszedi a szilikonolajat a hajamról stb.viszont attól abban a mp-ben össze is gubancolódik az egész.aztán használom ezt a gliss kurt,amitől viszont összeállnak újra a tincsek.kissé balzsamos hatást vettem észre rajta.kap még csillagot.(mielőtt bárki kinevet,azért szilikonmenteset,hogy mindig kopjon le a hajamról és előző adag és akkor hatásos lesz az olaj,csillogni fog a bucim :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

kazlas

2012. augusztus 21.

Hatalmas csalódás, nekem is valóságos sivatag a hajam és semmivel sem lett jobb tőle. Nem is zsírosodott viszont. Illata nekem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

ashley

2012. augusztus 9.

Régebben használtam el egyetlen flakonnal, elég is volt belőle. Nem változtatott sokat a száraz hajamon, puhább volt, de töredezett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

claudia

2012. augusztus 7.

egész jó kis sampon. Rendesen tisztít, jó az illata meg minden, de ha ezt meg a balzsamot, a hajpakolást és a sprayt használom akkor olyan furcsa lesz a hajam. Lehet, hogy túlterheltem vele, de a pakolás elfogyott, lehet legközelebb már jobb lesz.

Update: elajándékoztam...Csúnya dolog ilyet tenni de ha (nekem) méregdrága és nem használ attól még nem dobom kukába. Furcsa, hogy extraszáraz hajam van és a keratinos cuccokat nem bírja a hajam. Mindegyik után olyan mintha nem mostam volna ki rendesen, vagy nem is tudom..... Mindenesetre igénytelen külsőt kölcsönöz és még nem is ápol. Nagyot csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.