Schwarzkopf

Ár:   1091 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crash08, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

Erősen sérült, száraz hajra, háromszoros folyékony keratinkomplexszel.

Ksari

2012. augusztus 3.

Nekem a festett, eléggé sérült hajamra tökéletesen bevált ez a sampon. Tetszik az illata és fényes lesz tőle a haj. Nem zsírosítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Pipacs

2012. július 12.

Nekem ez egyáltalán nem használt. Nem lett tőle puhább finomabb tapintású a hajam. És szerintem elég büdös is. Talán ez az egyetlen Gliss Kur termék, amiben csalódtam, szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Poppyseed

2012. július 10.

Nekem extra száraz a séróm, és sprőd és ezért írtam, hogy még balzsammal sem puhít, hidratál eléggé, mégis hamar zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

CocoSunrise

2012. július 9.

Csak extraszáraz hajra való, dehát ezt írja is rajta szóval nem nagyon értem miért lett annyira lepontozva azért mert zsírosít. Anyukám száraz hajára fantasztikus... elégedett volt vele. Ha valakinek zsírosodásra hajlamos a haja elég nagy butaság ilyen sampont használni...aztán meg lepontozni mert nem jó. Csak el kell olvasni szépen oda van rá írva mire jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

Poppyseed

2012. július 9.

Finom illatú, kellemesen ápol, de nekem balzsam/pakolás nélkül mit sem ér. Hamar zsírosodik tőle a haj és nagyon elnehezít.

matine91

2012. július 9.

nagyon nagyon pozitív!!!! Remélem még sokáig forgalmazzák, mert igencsak márkahű vagyok :))))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

bettiboo

2012. július 7.

Nagyon megszerettem. Puha lett tőle a hajam, szinte balzsamot sem igényelt. Az illatát is szerettem. :) Megvagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

nikite24

2012. július 1.

Szerintem jó sampon, nekem bevált, csak egy idő után megszokta a hajam, ezért váltottam, 2 hónapig nem ezt használtam, de most megint ezt vettem. Az illata nem biztos, hogy mindenkinek tetszeni fog, de meg lehet szokni. Nagyon sima lesz tőle a hajam, könnyen kifésülhető. Nem tudom, hogy jobban zsírosít-e mint más samponok, mert én eddig is kétszer mostan hajat egy héten, ezzel sincs másképp. Összességében jó kis sampon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

málnahab16

2012. június 30.

Az idáig kipróbált samponok közül nekem a Gliss Kur vált be leginkább.Más sampontól már 2 nap után szörnyen zsíros volt a hajam,de a Gliss Kurral 3-4 nappal is ki tudtam tolni a hajmosást.Továbbá szerintem a töredezett hajvégekre is egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

Kingu$

2012. június 14.

hát nekem nem igazán jött be elég hamar zsírosodik tőle a hajam előtte amíg egy másik Gliss Kur sampont használtam ami már sajnos nincs forgalomba :/ azzal ha megmostam utána 3-4napig kibírta,de ennél meg már a 2. nap elkezd zsírosodni a töve...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 14.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.