Schwarzkopf

Ár:   1091 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crash08, Módosítva: 2014. december 11.

Kategória:   Samponok

Erősen sérült, száraz hajra, háromszoros folyékony keratinkomplexszel.

rekusss

2012. június 9.

Nálam ez a sampon pont ellenkezőleg hatott, mint ahogy ígéri. A hajam fent gyorsan zsírosodik, alul viszont száraz, de a használatával olyan dús és nehezen zsírosodó hajat kaptam, amit eddig még egy sampon sem tudott, a hajvégeket viszont összeragasztotta, és kezelhetetlenné tette, pedig a spay-t és a hajpakolást is használtam. Azóta a spray kivételével a másik két terméket elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

meva

2012. június 3.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg a sampont, plusz hozzá a kétfázisú hajspray-t is. Valóban, már az első használatnál az éreztem, hogy simábbá teszi a hajam, örültem, mert nem zsírosította a hajam (habár 2-3 naponta kell mosnom, mert gyorsan zsírosodik a töve, a vége viszont száraz, mint a fene, de nem rontott a helyzeten). Viszont az illata valami borzasztó. Az első 1-2 használatnál még annyira nem is zavart, mert akkor jött elő a Szag, mikor úgyis mosnom kellett, de a 4. használatnál már hajmosás után is baromi intenzíven terjengett a fejem körül a szaga, amit én "zsíros hajszagnak" titulálok, és folyamatosan paráztam, hogy mások is érzik, úgyhogy abba is hagytam a használatát. Sajnálom, mert tényleg használt a hajvégeimnek (na meg, hogy nem a balzsamot vettem a samponhoz, hanem a hajspray-t, ami életem végéig kitart), de már nem tudtam elviselni az illatát, és örülök, hogy samponváltás után 5 mosás után végre kikopott a hajamból a szaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 3.

Enik

2012. június 3.

Az egyik legjobb sampon amit valaha használtam, az illata valóban hajmosás közben bontakozik ki, puha, selymes lesz tőle a hajam. A hajpakolását is használom, a 2 együtt szerintem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 3.

brizsitke

2012. május 23.

Először görög nyaralás alkalmával használtam (természetesen reklám hatására szereztem be :) és megdöbbentett mennyire rendberakja a sós víztől, naptól roncsolodó hajam. Azóta is lelkesen használom, hol a samponját, hol a balzsamját. Az illata isteni, barátom szerint tejbegríz illata van (szerintem nem, de hát nézzük el neki pasi:) krémes, jól habzik, nem nehezíti el a hajat. összetevői hát igen, nem éppen bio, de a keratin az tényleg csodálatossá teszi a hajat. 5 csillag, mert jelenleg jobbat nem ismerek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

Katie27

2012. május 13.

Egy használat után, még elhamarkodott következtetést leírnom, de jónak tűnik, a hajamra ráfér az ápolás. Sajnos évekig vasaltam aminek meglett a következménye, ez a 3. hónap hogy hanyagolom a vasalót, és ápolom, bár a holnapi fodrász sem fog ártani. Illata jó, a hajamnak jót tesz, bővebben a flakon váge után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 13.

felicia

2012. május 8.

Tartást is ad és puha is a hajam tőle, és eléggé habzik is, kevés kell belőle pedig nagyon hosszú a hajam. Viszont a fejbőröm érzékeny és szárítja. Valamint az összetevői sem annyira biztatóak, így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

petracska13

2012. május 7.

Lelapult tőle a hajam, közbe csak a hajvégekre használtam a balzsamját, és az ígért hatás is elmaradt. A 3 csillagot csak az illata miatt kapja, ami szerintem isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

Viki000

2012. május 7.

Nekem bejött, elég selymes lesz tőle a hajam és nem lapul le nagyon. Szeretek kísérletezgetni, de már többször visszatértem ehhez.

Barbi-Lou

2012. április 8.

Gondoltam kipróbálom, mert rettentő hamar kiszárad a hajam. Igaz, csak a sampont vettem meg. Semmivel sem szárad ki lassabban a hajam, sőt, találtam erre a célra kifejezetten jobb terméket, olcsóbban! Az illata sem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

fifi0831

2012. március 21.

Egyik legjobb samponom eddig, Shiseido Tsubaki aminos balzsammal használom, ez a kettő a legtáplálóbb kombináció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 21.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.