Schwarzkopf

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 12.

Kategória:   Hajápolók

Gliss Kur Ultimate Resist intenzív hajerősítő hajpakolás erőtlen, megviselt hajra. A formulában lévő 3-Féle Protein beépül a hajszerkezet sérült részeibe és segít a haj teljes hosszának azonnali megerősítésében.

nikolett96

2019. július 3.

Remélem másnak nagyobb sikere volt vele. Nekem olyan lett a hajam tőle, mint a seprű.... Azóta nem vettem Gliss Kurt és szerintem be is fejeztem a márkával való kapcsolatomat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

Kolett89

2018. március 3.

Nagyon jó az állaga és az illata is.
Kb 10-15 percet szoktam a hajamon hagyni.
Nemsokára elfogy még az is lehet, hogy újra veszem, persze ez attól is függ, hogy épp mennyi lesz az ára :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Nagyon jó az állaga és az illata is.
Kb 10-15 percet szoktam a hajamon hagyni.

leili

2017. november 13.

Csak szerintem van tisztára La vie est belle illata? :) egyébként van jobb gliss kur szerintem is, valahogy nem elég tápláló, de az illata finom parfümös, sokáig érződik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Argold

2017. június 5.

Csalódás volt. Évek óta Gliss Kur hajpakolásokat használok, állítom, hogy az egyik leggyengébb az összes közül. Szeretek kísérletezni, hátha megtalálom egyszer a nagybetűs haj pakolást, de ez zsírosítja a hajat, és nem tudom kifésülni a hajamat. Akinek normál haja van, nem sérült a vége, azoknak lehet, hogy elegendő ez is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

palankiirenike

2017. február 28.

Nekem puhább lett tőle a hajam , es az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Nekem puhább lett tőle a hajam , es az illata is jó.

lorealelseve

2017. január 20.

Ha szép egészséges a hajad és száraz , leégett , töredezett , szalma hajat akarsz akkor itt a tökéletes termék. Olyan szinten tönkretette a hajam hogy minden egyes hajvég töredezett eddig gyönyörű hajam volt a L'Oréal elseve total reapair 5 termékeitől

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 20.

Babooca

2016. november 17.

Heti egyszer alkalmazom. Nagy változást nem veszek észre a használatakor. Egy átlagos, könnyű gliss kur pakolás. Így késő ősszel már úgy érzem kevés, és nem eléggé ápolja a száraz hajamat. A hajamat nem könnyebb vele kifésülni, mint nélküle. Az illata viszont fenomenális. Az express sprayt még kipróbálom ebből a fajtából, de szerintem ez így ezzel a hatással nem újravenni való kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

kamelia

2016. október 30.

Ezt igazából csak S.O.S-ben vettem, mert amit használok professzionális balzsamom elfogyott és mivel neten rendelem, nem ért volna ide időben.

Kicsit féltem tőle, de bátor voltam és a teljes hajhosszon kipróbáltam. Kíváncsi voltam elnehezíti-e vékonyszálú (és egyébként majdnem fenékig érő) hajamat. És nem! Még csak nem is zsírosodik hamarabb még így sem. A hajam fényes, könnyű, könnyen fésülhető. Az illata nekem nagyon tetszik. És habár nem biztos, hogy újra fogom venni, hacsak nem fog ismét vészhelyzet beállni, azért még megadom neki az öt csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

senskin

2016. szeptember 26.

Szeretem, nem szeretem. Jó a hatása, az illata nem jó. :) van ennél jobb Gliss kur is. Deep repair nekem jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

vica85

2016. augusztus 26.

Nem a teljes hajhosszra használom, a töveket kihagyom, viszont így nekem bevált. Inkább erősítésre, mint plusz hidratálásra van szüksége a hajamnak, ezt pedig remekül megoldja. Selymes, puha és fényes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol