Best of Beauty 2019

Schwarzkopf

Ár:   1350 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. február 12.

Kategória:   Hajápolók

Gliss Kur Ultimate Resist intenzív hajerősítő hajpakolás erőtlen, megviselt hajra. A formulában lévő 3-Féle Protein beépül a hajszerkezet sérült részeibe és segít a haj teljes hosszának azonnali megerősítésében.

Kingucii

2016. július 20.

Csak a hajvégeimre tettem belőle, becsavartam turbánba( melegben jobban kifejti a hatását) és vártam negyed órát,majd kimostam. Rá sem ismertem a hajamra! Gyönyörűen fénylett, olyan puha lett ,mint a kasmír, könnyen kifésültem. Lágy esésű,nem nehezíti el a hajam,nem zsírosítja( csak a hajvégekre szabad tenni,hiszen csak ott töredezett) Tényleg csak ajánlani tudom!! Ez után a Gliss Kur hajsprayét használom, remekül rendbehozza a hajam. Abszolút nem drága, bárhol meg lehet vásárolni. (Én a Müllerben vettem) Kb 1500Ft körül van.
UPDATE: Április óta megvan, heti 1x használom, azóta is imádom. ❤ A puhaság azóta is megvan, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

Kingácska0807

2016. április 13.

Közepes terméknek mondanám. Erősíteni nagyjából erősít, azonban a hidratálással küszködik. Valóban nehezebb,mint a többi tégelyes társai. Ez most annyira nem nyerő széria a Gliss Kurtól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Monchochi

2016. március 27.

Első használat: kritikán aluli teljesítmény. A tégelyen ugyan 1 perces hatóidő van feltüntetve, de bele sem merek gondolni, hogy ha 10 perc alatt nem művelt csodát, akkor egy perc alatt mire lehet képes. Az állaga meglehetősen nehéz, és émelyítően illatos. A hatása: számomra kifésülhetetlen, sprőd haj lett. Sajnálom, pedig egykoron a Gliss Kur egyet jelentett a csodaszerrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!