Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. május 1.

Kategória:   Samponok

"Ébreszd fel hajad a friss & tiszta érzetért! A got2b Fresh it Up szárazsampon sötétbarna hajra azonnal tisztítja és felfrissíti a hajat, hosszantartó, édes, csokoládé illattal. A sötétbarna színű szárazsampon ideiglenesen megemeli a hajtöveket, fehér maradványok nélkül."

m_maya

2018. március 22.

Ez az első szárazsampon, amit kipróbáltam. Nekem nagyon bejött. Egy nappal el tudom vele tolni a hajmosást. Sötétbarna hajam van, nem látszik meg benne. Könnyű használni és jó tartást ad a hajnak. A "szaga" kicsit erős számomra, de heti egyszer használom csak, így ki lehet bírni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

enszlaj

2018. március 17.

Kb. 1 nappal tudom elhalasztani a hajmosást amióta ezt a terméket használom. Egy-két másik márkát is kipróbáltam korábban, de azok fehérítettek, és nagyon roncsolták a hajam. Nekem megfelelőnek bizonyul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

lbetti

2018. március 2.

Meg kiserletezgetek, hatha talalok olyan szarazsampont, amit kellemes viselni. Igy kerult hozzam ez a sampon is. Sajnos nekem nem valt be, egy napig sem tolja ki a hajmosas idejet es az illata sem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

kaposztamester

2018. március 2.

Eddigi legjobb száraz samponom ! Kiadós , nem fehérít , nem tapaszt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Eddigi legjobb száraz samponom ! Kiadós , nem fehérít , nem tapaszt

vicaa28

2018. március 1.

Csak akkor hasznàlom ha sietek valahova ès tènyleg nincs időm hajat mosni.Nagyon ragacsos lesz a hajam tőle.Nagyon sietős alkalmakra megfelel,frissen mosott haj làtvànyàt nyújta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

kata39

2018. január 8.

Ez az első barna szárazsampon, amit kipróbáltam. Úgy összeségében a szárazsamponok közt is nyerő, valahogy eddig mindig teljesen hatástalant sikerült megvennem, ez viszont nagyon jól teszi a dolgát és nem lesz tőle fehér a hajtövem, ami egy hatalmas előny! Szép volument ad, viszont mivel színes, így logikus, hogy színez, de ezt el lehet nézni neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

szvekitti

2018. január 8.

Több szárazsampont is kipróbáltam már, de eddig ez a kedvencem. Két nappal is ki tudom tolni vele a hajmosást fehér foltok, poros és kellemetlen érzet nélkül. Pont azt teszi amit ígér. Csoki illata van, ami csak használat közben tolakodó, de nem tart sokáig, engem nem zavar, a barátom pedig kifejezetten szereti :) Kicsit a védelmére kelnék... Valóban színez, én a fésűmön és a mosdókagylón vettem észre közvetlenül használat után, de hát egy színezett portól mégis mi mást várnánk? Logikus, hogy ilyenkor a fehér párna nem a legjobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

shiningstar

2017. november 15.

Eddig egyszer használtam. Rendszerint ha egy hétfőn megmosom a hajam, legközelebb csak csütörtökön kell megmosnom. Gondoltam kipróbálok valamit, hogy még egy nappal kidekkelhessem a hajmosást mivel így is göndör, nehezen kezelhető és töredezett a hajam. Rengeteget kell fújnom a hajamra ha azt akarom, hogy látható eredménye legyen. Amikor a fejbőrömbe vagy a hajtőre masszírozom szürkés-feketés színe lesz a körmömnek és az ujjbegyemnek.
Na már most ha ez az eredmény a kezemen, akkor a fehér ágyneműhuzatomra inkább nem hajtanám nyugodtan a fejemet egy rendes hajmosás nélkül. Az illata nem kifejezetten undorító, de nem is kellemes fajta. Olyan mű csokoládé-kókusz keverék illata van. Kiengedett vagy lófarokba fogott hajjal néhány órán át ki lehet húzni vele a hajmosásig, de úgy alapvetően nem éri meg az árat amit fizettem érte.
Ez a száraz sampon is pontosan olyan mint az eddigi társai amiket kipróbáltam; egy nagy semmi.
Semmi sem helyettesíthet egy rendes vízzel és samponnal történő hajmosást, ez pláne nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

gloriana

2017. szeptember 27.

nagyon szeretem, nagyon friss lesz tőle a hajam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

nagyon szeretem, nagyon friss lesz tőle a hajam!

Maja92

2017. szeptember 5.

Nekem a sima barna hajra való van meg és nagyon jó kis cucc. Előtte batisite-t használtam de ez épp jó akcióban volt és gondoltam ezt veszem, mivel nem egy rossz márka. Nem lesz fehér foltos a hajam, felfrissíti, jelenleg 2 napja tolom vele a hajmosást. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone