Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. május 1.

Kategória:   Samponok

"Ébreszd fel hajad a friss & tiszta érzetért! A got2b Fresh it Up szárazsampon sötétbarna hajra azonnal tisztítja és felfrissíti a hajat, hosszantartó, édes, csokoládé illattal. A sötétbarna színű szárazsampon ideiglenesen megemeli a hajtöveket, fehér maradványok nélkül."

Pocoknyusz

2017. július 13.

Szuper! Egy ideje nem tudom beszerezni a Batisle sötétbarna hajra való szárazsamponát, gondoltam, teszek egy próbát. Gyorsan beszívódik, nem poros, tartást ad a hajnak. Sőt, ha aznap, amikor használnom kell reggel, nem tudok este hajat mosni, még másnap se gáz! Az illata erős, de nekem tetszik. Tényleg fog, de nem zavaró, hajmosásnál jön le sötétebb víz. Párnámat még nem fogta meg. Egyetlen baja, hogy viszonylag hamar kifogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

szilva1987

2017. július 10.

Szinte fekete port fújok ki a flakonból, ami még fog is, fekete lesz tőle a körmöm, a kezem, a fésűm, a fehér párnám stb... 3x mostam meg a hajam és még mindig eresztette a fekete vizet magából, és még a 4. lemosásra, mikor a balzsamot mostam ki a hajamból is szürkés volt a víz. Sprőd, durva lesz tőle hajam, összetapad. Borzasztó édes mű csoki illata van (én balga nem olvastam el és a "sweet chocolate" feliratból én valami barna haj árnyalatra gondoltam, kis naiv... Ki szeretné, hogy a feje műcsoki illatú legyen? Bár ízlések és pofonok. Ennél rosszabb száraz sampont még az életben nem próbáltam. 1100 forintot kidobhattam a kukába, marad a Batiste.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Sindy6

2017. június 10.

Nagyon szuper! Már a másodikat használom, és az illata!!! Sokan írják hogy fog.... Nekem egyáltalán nem, mi lehet az oka? Én a kékkel váltogatom talán az erősebb, de az illatuk fantasztikus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

szegfumonika

2017. június 8.

Nagy Batiste párti vagyok, gondoltam kipróbálom. Versenybe tudott lépni a Batistével! Gyorsan zsírosodik hajam, kihúzható a nagy nyári melegben is vele a hajmosás. Ami a hátránya, hogy tényleg jobban fog a festék, ha napközben a hajtövemhez nyúlok a kezem sötét lesz. Megérdemli az 5csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

xxxx911118

2017. június 1.

Frufrum van, használata után törölgethetem az arcom a barna portól, zsírosítja az arcbőröm. Ha hozzáérek a hajamhoz, a körmöm is megfogja, alá megy mintha koszos lenne... Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

nikolettazsofia

2017. május 3.

Rengeteg szárazsampont használtam már, de ez magasan ver mindent. Nagyon jó illata van, én másfél napig él tudtam vele tolni a hajmosást. Külön plusz pont, mert tényleg nem hagy fehér foltokat, nem kell törölközővel sem dörzsölgetni utána a hajam, csak simán befújom és kész. :) Egy apró hibája van, hogy figyelni kell, hogy csak a hajadra fújd, mert a bőrön sötét foltot hagy, de ez könnyen lejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

luccsoka2

2017. május 1.

Kipróbálva!A kék és sárga flakonos is.Semmi extra szerintem,az illatuk kellemes.Egy egyszerű szárazsampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone