Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2014. november 17.

Kategória:   Hajformázók

Elképesztôen dússá varázsol bármilyen frizurát.

DittyCat

2013. május 11.

Olyan, mint a beton, Elvis imádná! Egész nap tart, nem ragad, nem ingerli a torkomat és a csomagolása, valamint az illata is különleges, szerethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

itsmealexa

2013. május 6.

Nagyon jó, a vékonyszálú, egyenes és makacsul lelapuló hajamból is képes igazán dús frizurát varázsolni. Legutóbb az ára miatt választottam másikat, de nagyon megbántam és ha elfogy a mostani lakkom biztosan visszatérek hozzá. Nagyon tartós, bátran mondhatom, hogy egész nap tökéletes tartást biztosít. Az illatát is imádom természetesen, de nekem nem ez az első egy hajlakkban, ez már tényleg csak ráadás. Mindenkinek ajánlom akinek problémája van a vékonyszálú hajával mert tényleg beváltja az ígéretét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 6.

j_ronii

2013. április 29.

Nagyon jó ez a hajlakk! Megkeményíti a hajat, de nekem ez kifejezetten kell, szeretem, ha minden szál a helyén marad. Tartós, nem ragacsos. És nem pereg le a hajról, mintha korpás lenne. A málnás illata számomra csodálatos, és sokáig érezni a hajamon. Most akcióban vettem a dm-ben 649 Ft-ért rögtön 3 db-ot is :) Azt hiszem most hosszú ideig jó barátok leszünk ezzel a hajlakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 29.

clisanlezz

2013. április 15.

A málnás illatát nagyon szeretem. Viszont a hajam elég erős és még a hajgumit is meg a csattokat is egy-két óra alatt kidobja. Ugyanez van ezzel a hajlakkal is. Egy kis ideig tartott, ha szél érte egyből vége is lett neki. Másrészt a hajamat megkeményítette. Majd a Rockin it-et szeretném kipróbálni hátha az jobb lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 15.

Silene

2013. március 25.

Jó termék ez is, szerettem használni, de csak 4-est kap, mert a Sparkling jobban tetszik, mind az illata, mind pedig a hatása. Az valahogy természetesebb hatást ad, nem annyira kemény, hajlakkos frizurát, igaz, ez cserébe tartósabb, de a másiknak meg jobb az illata. :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

ramnaat

2013. február 27.

Nagyon szeretem ezt a lakkot - sajnos lehet, hogy túlságosan is, mert viszonylag hamar elfújkáltam. Ez a málnaillat pompás, a hatékonysága is rendben van.
Az árát sokallom (a múltkor kuponnal vettem), így nem fogom újravenni, maximum, ha találok diszkontban. (A hajhabból már leltem, szóval esélyes.) Az ára miatt csak négyeske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

zami86

2013. január 3.

Míg hosszú hajam volt, ez volt a kedvenc hajlakkom. Az illata nem tetszett, szerencsére nem éreztem sokáig, az állaga viszont nagyon is jó volt. Nem ragadt tőle össze a hajam, és egész nap jól állt. Keveset fújtam belőle, de elég volt, így nem fogyott gyorsan. Sokszor vettem újra.
Az illat miatt kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 3.

Az illat miatt kap csak 4 csillagot.

Christi

2012. október 28.

isteni finom málna illata van, egyszerűen imádom, nem gyakran használok hajlakkot, de amikor igen akkor mindig ezt választom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

sophienural

2012. október 18.

Számomra Ő a No.1! De annyira, hogy kifejezetten sokkolódtam amikor láttam a sok negatív véleményt! Én pont azért vagyok érte odáig, mert nem ez a ragacsos vizes állagú valami jön belőle, hanem por szerűen száraz spray, így nem is tud összeragadni, megkeményedni a hajtincseken és el sem nehezíti azokat. Az illatát sokan díjazták,hát ki ne lenne odáig ezért a málnafelhőért? Kifejezetten jó tartást ad, azt is sokáig,ha munka után még megyek valahova akkor igénybe veszem a fiókomban lapuló tartalék darabot,amúgy reggeltől estig teljesen oké. Az árát alapállapotban sokallnám (dm,1700.-), habár a minőséget meg kell fizetni, de szerencsére olcsóbban is be lehet ám szerezni (illatszer diszkont,990.-) így nincs csillaglevonás.. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

Ferna

2012. május 29.

A legjobb hajlakk amihez eddig szerencsém volt. Jó tartást ad, de nem ragasztja össze a hajam, finom tapintású és rugalmas marad. Az illatát is szeretem, finom gyümölcsös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 29.

Vitaminok: Panthenol