Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2014. november 17.

Kategória:   Hajformázók

Elképesztôen dússá varázsol bármilyen frizurát.

coramie

2012. május 22.

Nagyon klassz kis hajhab, tényleg felfújja a hajam és hatása napokon át tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 22.

Nagyon klassz kis hajhab, tényleg felfújja a hajam és hatása napokon át tart.

sheetmusic

2012. május 19.

Jó termék, szép fényt és tartást ad, és (mint már többször írtam) a nem megfelelő használat okozhat csúnya hatást. Egy kis odafigyeléssel meg gyakorlattal rá lehet érezni az ízére:) Nekem bevált:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Kormios

2012. május 17.

Érdekes, nagyon sok a negatív vélemény...én meg vagyok vele elégedve. Nekem pont nem teszi ragacsossá a hajam és nagyon tartós is. Eddig ez a legjobb hajlakk, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

bandita

2012. április 29.

Lerakódásokat képezett a hajamon, a stabil tartás mellett, emiatt soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 29.

Lerakódásokat képezett a hajamon, a stabil tartás mellett, emiatt soha többé.

matsek

2012. április 28.

Szerintem egyáltalán nem dúsít. De jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 28.

Szerintem egyáltalán nem dúsít. De jó az illata.

Macska

2012. február 6.

Én habbal együtt használtam (göndör hajam van) amíg meg nem változtatták az összetevőket és ezzel együtt drágább is lett, addig csak ezt vettem. Imádtam...de amióta ez az új collagen-es kiadás van, azóta pocsék lett a habbal együtt. Nincs semmi tartása, nem dúsít...pedig a régi collagen mentes kiadás nagyon jó volt..elég volt csak hajmosás után használnom, utána 3-4 napig szépen egyben maradtak a tincsek.
Nagy kár volt érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

Nagy kár volt érte...

honey021

2012. február 6.

Tényleg nem egy nagy eresztés ez a hajlakk, tényleg sokkal olcsóbb hajlakkok is tudják ezt a "magalomania" hatást nyújtani. Az illata tetszett. De ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 6.

annamarialado

2011. november 30.

Nem ájultam el töle visszont a málna illat miatt kétszer kisértésben estem de semmi extra az illat miatt 3 csillag .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 30.

nelly02

2011. november 14.

Átlagos hajlakknak mondanám. A tartása nem kifejezetten erős, az illata jó, de ennél több plusszt nem tudok mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 14.

radioaktiva

2011. november 4.

Az illatát imádom, de amúgy semmit nem csinál a hajammal. Elhasználom, de többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 4.

Vitaminok: Panthenol