Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rony, Módosítva: 2014. november 17.

Kategória:   Hajformázók

Elképesztôen dússá varázsol bármilyen frizurát.

paniti_melinda

2011. október 20.

Szerintem is ragacsossa teszi a hajat,egyszer vettem meg,de tobbet nem tennem.Az illata tenyleg kellemes,de a hatasaval nem voltam elragadtatva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 20.

Esztóóó

2011. szeptember 20.

Az illata fincsi, de megalomániáról szó sincsen és ragacsos lesz a haj tőle. Szerintem átlagos hajlakk, csak kicsit borsosabb áron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 20.

angelscrime

2011. július 31.

Ez a dinnyeillat varázslatos, nagyon kellemes használni, azonban ezen kívül semmi pozitívat nem tudok róla mondani. Hajlakként semmi, mintha levegővel fújnám a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

bunieka

2011. június 14.

Tényleg naagyon jóó illata van, addiktív :D Viszont az ereje, hát az nekem semmi... érdekes, kétszer is újravettem úgy hogy nem is használt... valószínű az illata miatt. Meg a gyönyörű csomagolása ami még szebb mióta collagen lift effect alcímet kapott. Nem tapasztja össze a hajat, de valahogy nem is tartja különösebben. Sokkal jobb hajlakkok vannak nála, és még olcsóbbak is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 14.

Rony

2011. június 7.

Annyira jó málnás illata van, egyszerűen imádom. Tartóssága is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 7.

Annyira jó málnás illata van, egyszerűen imádom. Tartóssága is jó.

Vitaminok: Panthenol