Schwarzkopf

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kristen, Módosítva: 2013. október 2.

Kategória:   Hajformázók

Használható az egész hajon, de különleges hatást érhető el, ha csak néhány tincsen van alkalmazva. A ragyogás nem marad el!

kvitta.girl

2012. október 28.

ez volt életem első hajlakkja:) Illatába szerelmes lennék mai napig,de sajnos olyan ragacsot hagy maga után hogy az megbocsájthatatlan:( Kár érte..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

black_cico

2012. május 17.

ez az erős hármas... nem rossz, nem különösebben jó se... jó illata van, nincs keserű szájíz utána, viszont a tartás elég gyenge tőle, fixálás nem sok van és a nagy beígért fény se... amitől a mérleg nyelve a negatívra billen, hogy mindemellett drága...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

bandita

2012. március 23.

A ragyogás számomra elmaradt, sajnos. A tartása sem volt megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 23.

A ragyogás számomra elmaradt, sajnos. A tartása sem volt megfelelő.

szappanka

2012. február 23.

lehet, hogy én nem is ezt a lakkot szoktam venni? nekem semmi nem fixálja olyan jól a hajamat, mint ez a lakk. az illata tényleg finom, szerintem fényt is ad. a párom is ezzel "lövi be" a haját, és ő is csak ezt használja. szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

liltournier

2012. február 16.

A szobatársnőmé volt a kicsike, azon túl, h jó illata volt, és hogy cuki a flakon, nem sokat tudott felmutatni. Nem csillogott igazán látványosan sem. Átlagos cucc, illatosítva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.

ur.isten.ne.mar

2011. november 29.

én is nagyon szerettem (most már a festett hajamra sajnos nem használhatom). isteni az illata, szuper fényt ad a hajnak, nem rongálja és nem is ragacsos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 29.

slilla18

2011. november 29.

Ezt imádtam, főleg az illata isteni, de azt, hogy fényesebb lett volna tőle a hajam, nem vettem észre. Viszont könnyen kifésülhető volt, egyszóval megérte az árát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Alcohol