Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintia995, Módosítva: 2014. november 17.

Kategória:   Hajformázók

Dús frizurát biztosító frissítő hajformázó por

Instant "reload" a lapos frizurának, a szexi, dús fizuráért.

Picúr

2014. március 19.

Én sem tudom hogy minek de van :) Száraz samponnak nem az igazi, nem nagyon dúsít de kicsit felfrissíti a hajam de az illata mindent visz :D nagyon finom erős málna illata van amit a nap végén is lehet érezni. Tök jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

katica22

2014. február 18.

Annyira szeretem ezt a terméket annyira finom málna illata van, ő most az új kedvencem :) frissebbé teszi a hajam, könnyed érzés, dús hatás... Kell ennél több? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

lzsoficim

2014. január 25.

Először is nem tudom,mire használom:)
Én amikor nem frissen mosott a hajam,de nem is zsíros,szárazsampont igénylő,akkor fújom be vele. Dús nem lesz semmitől ez a 3 szál haj, de nem tapad a fejemhez, s ha összekötöm,akkor sem olyan csoffadt a copfom.
Frissebbé tesz,picit megemeli a hajtöveket..kb...Meg nem tudnám mondani pontosan miért,de a szívemhez nőtt:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Először is nem tudom,mire használom:)

Mackólány

2013. december 14.

ÉN imádom, a málna illatával együtt, olyan szárazsampon hatású, de nekem nagyon bevállt, jó dús lesz tőle a hajam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

ZitaKisasszony

2013. november 22.

499 Ft-ért jutottam hozzá. DM-ben és Rossmann-ban 1000 Ft felett mozog. Annyit nem adtam volna érte, az biztos.. Az illata nagyon erős, szellőztetni kellett utána a fürdőben, mert egyszerűen nem akart eltűnni.. Ha jól felrázzuk, akkor szépen jön belőle a por, amit utána jól be kell dörzsölni, különben fehér marad a haj. Különösebb hatást nem éreztem.. Száraz samponnak nekem a baba púder jött be. Az illata miatt viszont mindenképp szeretem.

Update:

Azóta is töretlen a szerelem! :) Nehéz eltalálni, hogy kijöjjön belőle az "anyag", de ha sikerül, akkor látványosan megemeli a hajtövemet. Az illatát imádom, bár az kicsit zavaró, hogy még a parfümöm illatát is elnyomja. Még mindig azt mondom, hogy teljes áron nem venném meg, szóval remélem, hogy a kis 100 Ft-os boltban ismét ki tudom fogni olcsóbban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Update:

zsenya

2013. november 10.

száraz samponnak vettem, de igazából semmilyen hatását nem észleltem, nekem valahogy nem is por jön belőle. sajnálom, nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

vivuss87

2013. augusztus 7.

Ez szerintem egy száraz sampon :) de lehet, hogy túl poor-ias egy ilyen flancos rózsaszín flakonnak ez a név? Szóval én száraz samponnak vettem, és annak valami eszméletlen. Szerencsére nem ragacsos a por ami benne van. Szőke hajam van, úgyhogy az én hajamban ha marad por, az sem látszik. Felszívja a felesleges zsírt. És ez az illat??? MMMM, mennyei málnás, mint az yves rocher málnás edt. És kb 2-3 óráig éreztem a hajamon. Végre nem egy büdös száraz sampon. Nekem tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Claudiaa

2013. július 30.

Nekem bevált és nagyon szeretem, nem sokára kifogy, de nem fogok áttérni másikhoz hanem ezt fogom megvenni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 30.

Kodi

2013. július 20.

Nagyon finom illata van, rossz tulajdonsága nincs is, csak az, hogy nem teljesíti, amit ígér: nem emeli a hajtőt, és nem igazán frissíti a hajat, a port sem igazán veszem észre, hogy kifújná, csak a málnaillatot érzem a köbön. Csak egy újabb vacak got2b termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 20.

orchidea8627

2013. június 12.

Szóval ez egy jó szárazsampon, a legjobb amivel eddig találkoztam!
Finom az illata és a por is nagyon finomra van őrölve.
Újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

Szóval ez egy jó szárazsampon, a legjobb amivel eddig találkoztam!
Finom az illata és a por is nagyon finomra van őrölve.
Újraveszem. :)

Alkoholok: Alcohol Denat.