Schwarzkopf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintia995, Módosítva: 2014. november 17.

Kategória:   Hajformázók

Dús frizurát biztosító frissítő hajformázó por

Instant "reload" a lapos frizurának, a szexi, dús fizuráért.

Anita19

2013. május 28.

Nekem bevált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Nekem bevált :)

cintia995

2013. május 28.

Kuponnal vettem DM-ben. Újra nem vásárolnám, de végül is hozza amit ígér, csak rájöttem hogy nekem nincs is szükségem erre.
Nagyon kellemes málna illata van, tényleg dúsítja a hajat, de vigyázni kell hogy ne legyen fehér poros a hajtő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride