Schwarzkopf

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: wifey, az összetevőket feltöltötte: Cuni95, Módosítva: 2015. október 6.

Kategória:   Hajformázók

Szelidítsd meg zabolátlan hajad! Próbáld ki a sima frizurát! A hajkiegyenesítő spray hajszárító és hajkisimító vas segítségével ezt elérhetővé teszi. Hőálló összetevői védik a hajadat és védelmet nyújtanak a szabadban is. Így minden gyorsan és egyszerűen egyenesbe kerül.

Got2b Straight On 4 Days Hajkiegyenesítő Spray
Ár: 900 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
vitezviki

2020. január 5.

Nem tudom igazából megmondani, hogy van-e különbség akkor amikor használom, vagy amikor nem. Ha kivasalom a hajamat, talán több ideig tartja meg az egyenességet, de másnap már nem látszik semmi. Az illata kellemes, 1-2 fújást szoktam csak haszálni, így sokáig elég. Utána elég könnyű kifésülni, de ettől függetlenül egyenes nem marad a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

Leander

2019. szeptember 5.

Meglepően jó. Tényleg segít kiegyenesíteni a hajam és megszünteti a vékonyszállú hajam szöszösödését is. Hajsimítóval sosem használtam, csak simán hajszárítás előtt, de így is látványos volt a hatása az én hajamon. Mindenképpen veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

mikokri

2019. július 1.

A hajkisimítás egy ici-picit gyorsabb és szebb vele. Viszont másnapra totál káosz lesz az ember fején, ráadásul rakódik egy fura réteg a hajra, ami miatt újra kell mosni az egészet. Az én hajam nagyon-nagyon vékony szálú, sokkal jobban érződnek rajta a kencék, mint egy vastagabb szálú, masszívabb hajon (hátha ez segít a döntésben).
Illatra annyit tudok mondani, mint a barátaim, akik találkoztak velem a használata után: fodrásszalon illatú. ..mondjuk én ezt pont szeretem.
Szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Szerintem nem éri meg az árát.

Karolinka

2019. április 2.

Vizes hajra fújva valamennyire könnyíti a kifésülést, de szárítás közben már sajnos ragad, szinte tépni kell a hajamat a kefével annyira. Nekem száraz hajam van, de ettől két nap múlva már zsíros és teljesen összeesik, elveszíti a volumenét. A legfurcsább pedig az, hogy hiába fújom be a hajamat, vasalás után is szálkás, nem sima a felülete.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

KaradyAnn

2018. szeptember 21.

Utáltam, hogy a hajvasalást követő napon már összevissza álltak a hajvégeim. Ettől a spraytól vártam némi segítséget. De az értékelését természetesen csak azután néztem meg, hogy megvettem, így nem reménykedtem nagy dolgokban. Mondhatni semmit sem vártam tőle. Emiatt kellemesen csalódtam. A vasalásnak is szebb eredménye van. Nem tudtam, hogy van különbség egyenes és egyenes között 😁 És legalább egy nappal kitolta a pöndörödést, ami számomra nagyon jó eredmény. Plusz fincsi gyümölcsös illata van, ami a szárítást és vasalást követően elillan, és ez így van jól, különben túl tömény lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Genever

2018. április 11.

Igazából csak azért vettem meg mert olvastam valahol , hogy szép egyenes lesz tőle a haj és gondoltam akkor a hajvasalót legalább nem kell mindig használnom majd. A hatása tényleg igaz, ahova jutott tényleg egyenes lett a hajam szárítás után, viszont ezen és a kellemes illatán kívül más jót nem tudok elmondani. Igaz az egyéni problémám, hogy nekem amúgy is "kell" mellette a vasalót használnom ha kiengedve szeretném a hajamat hordani mert másképp össze vissza áll, ezért nem is vonok le csillagot. DE ami miatt kettőt is levonok az a ragacsosság érzése és a pocsék üveg. Lehet hogy csak én fogtam ki egy ilyen selejtes példányt, de már alapból amikor haza vittem kifolyt a szatyorban valamennyi és utána akárhogy csavartam rá mindig szivárgott ki belőle, így vigyázni kell vele, hogy mindig a talpán álljon ha nem akarom hogy kifolyjon, ráadásul a szórófej része is letört így csak öntögetve tudom használni...
Röviden összefoglalva hatásosnak hatásos, el is használom de nem fogom újra venni mert nekem teljesen felesleges

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

shiningstar

2017. november 15.

Úgy tűnik a Got2be termékekkel én alaposan befürödtem, pedig az ellenkezőjében reménykedtem. Annyit reklámozzák újságokban, reklámokban, blogokon, hogy gondoltam kipróbálom őket. Hát nem tettem jól. Hajszárítás előtt alaposan befújtam vele a hajvégeket - a töveket és a fejbőr közelét nem mert gyanítottam hogy mint minden hajformázó termék megváltoztatja a haj esését és a fejbőr is másképp reagál rá mint a tő -, de semmiféle eredményt nem tapasztaltam. Vad göndör hajam van ami nehezen kezelhető. Hát ez csak rontott rajta még egy kört. Összeragadtak tőle a hajvégeim, nehezebb lett a kifésülhetőség annak ellenére, hogy kiöblítendő balzsamot és hajolajat is használok a hajvégeimen. A hajam sokkal zsírosabb lett tőle a tövek felett és a fejbőröm is ahogy kifésültem, hogy eloszlassam a sprayt. Semmit, de abszolút semmit nem egyenesített még 4 óráig sem, nem hogy négy napig. Nyilván annak akinek szögegyenes haja van betudják magyarázni, hogy ez egy csodaszer, de valójában egy rakás kaka pocsék szórófejjel.
Kétszer használtam a gyakorlatban és elméletben is; először és utoljára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Kétszer használtam a gyakorlatban és elméletben is; először és utoljára.

Lillus90

2017. november 2.

Jó illata van, de ez kevés ahhoz hogy még egyszer ezt a terméket vásároljam...
Negatívumok:
-Átlagos semmivel nem különb mint a többi
-Kis köd, és amit hajamat nem takartam el kapucnival ugyan úgy rugó alakú lett mint ha nem is vasaltam volna ki
-2 nap után zsírosodik a hajam tőle
Pozitívum:
-Nem ragacsos
-Nem törik a hajam tőle

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Jó illata van, de ez kevés ahhoz hogy még egyszer ezt a terméket vásároljam...
Negatívumok:
-Átlagos semmivel nem különb mint a többi
-2 nap után zsírosodik a hajam tőle
Pozitívum:
-Nem ragacsos
-Nem törik a hajam tőle

Magnolieae

2017. április 9.

Nem jött be, nem is fogyott el. Tipikus drogériás hővédő. Sajnos ezt nem lehet megúszni olcsón, és a megfelelő hővédőt nem is lehet leemelni a drogériák polcairól, legalábbis nekem többszöri próbálkozásra sem sikerült. Az érzést megadja, hogy valamit a hajamra kentem, de én pont ezt nem szeretem. A hővédő hatását tekintve használatával és használat nélkül ugyanolyan a végeredmény. (Megjegyzés: hajvasalóval a göndörítő termékek is egyenessé varázsolják a hajat!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 9.

Darancsa

2017. április 2.

Nekem sajnos nem jött be, szárazabb hatása van a hajlamnak tőle mint előtte, az illata viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Butylene Glycol, Hydrolyzed Keratin

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.