Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2015. december 2.

Kategória:   Hajfestékek

Hajszínező világos hajra.

• Hatóidő az élénk színért 20-30 perc.
  • Pasztell hatás: Balzsammal elkeverve vizes hajra 1 perces hatóidővel

andi91

2017. szeptember 8.

A shocking pink árnyalatot vettem meg hosszas gondolkodás után, mivel már vagy 4-5 másik színezőt/hajfestéket kipróbáltam előtte - Igora, Alfaparf, Crazy color, L'oreal Colorista... hogy csak a nagyobb neveket említsem - és egyik sem volt a legjobb választás, csak kidobott pénz volt mindegyik. De most ezzel végre megtaláltam az igazit! :) Balzsammal elkeverve tényleg nagyon szép és tartós pasztell színt lehet vele elérni, ami nem kopik ki egy hajmosás után, ráadásul egy tubus szerintem egy örökkévalóságig elég. Money well spent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

nurdy

2017. augusztus 24.

Steel Silver színt használtam a szőkített hajamra, de semmi változás nem történt... csak hamvasított egy picit és ennyi. NEM AJÁNLOM, kidobott pénz.... :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

LottiDarko

2017. augusztus 15.

Na nekem a steel silver volt és meg ne vegyètek, be se fogta, folosleges penz kidobas, itt sírok, mert NEM CSINALT SEMMIT

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 15.

KlaudiaZs

2017. augusztus 10.

Két árnyalatot is próbáltam belőle, a Shocking pinket és a Steel silvert, utóbbit hetek óta vadásztam, szinte sehol se kapható, de nagyon megörültem neki, mikor végre rátaláltam. Sajnos viszont egyikért se vagyok odáig, mindkettővel volt valami gond, bár nem ugyanazok. A hajamról annyit, hogy legtöbb helyen olyan világos, amilyet a dobozon is ajánlanak akár pasztell, akár élénk szín elérése érdekében (bár melírozva volt teljes szőkítés előtt, és emiatt van, ahol sötétebb szőke, a melírozás árnyaltsága picit megmaradt). Így természetesen sose fogta be egységesen, emiatt nem is akadok ki, számítottam erre. A gond az, hogy ahol teljesen fehéres szőke, ott se fogta be egységesen, pedig nem ma kezdtem az otthoni hajfestést, kétlem, hogy én bénáztam volna. Ráadásul mivel mindig balzsammal kevertem el, hogy ne legyen túl élénk, sokkal egyszerűbb volt felkenni és fésülgetni a hajamat közbe, hogy tényleg jól eloszlassam. Egyébként kb a festék felét nyomtam ki egy tálba és kb ugyanannyi balzsamot adtam hozzá, tehát nem borsónyi festéket. A rózsaszín rajtam sehol nem volt igazán pasztellrózsaszín, tény, hogy baromi sok a sárga pigment a hajamban, extraszőkén is, de a barack és narancsszínnél azért jobbat vártam eredményként, tényleg köszönőviszonyban se volt a rózsaszínnel. Pozitívum, hogy ugyan balzsammal kevertem, de 2 hónapig biztos ilyen barackos fejjel mászkáltam, nem akart kijönni a szín, pedig mostam én minden cuccal. A Steel Silverre rátérve, azt is balzsammal kevertem, kb 1 órát hagytam rajta ezt is, és ez sokkal jobban és szebben fogta be a hajam, nagyon tetszett. Bár kékesebb volt, mint vártam, de még belefért, és legalább nem igazán sötétített a világos hajamon, csak ezüstös lett. A gond az, hogy ez se lett egységes ott ahol teljesen világos szőke vagyok, a hajvégeimmel egy-két helyen nem bírkozott meg, pedig oda direkt többet raktam. A tartóssága pedig az, ami igazán szörnyű ennek a szürkének, a következő hajmosással kb az egész kijött, épp csak hogy hamvasabbnak nézett ki a hajam, mint egyébként, szóval ez hatalmas csalódás, ahhoz képest, hogy a rózsaszín meg nem akart eltűnni. Mindegy, színek között persze lehet különbség, de ennél azért többet vártam volna. Balzsam nélkül nem tudom milyen lenne a színük, tartósságuk, én úgy nem tervezem próbálni, de aki kifejezetten emiatt venné, hogy a haja pasztelles, enyhén színes legyen, akkor óvatosan, kísérletezni kell vele, közel sem olyan könnyű, mint ahogy a dobozon is szerepel (balzsammal az 1 perces ajánlott hatóidő szerintem egy vicc :D). 3 csillag, mert nem a legrosszabb dolog ami kapható, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

luluka92

2017. július 18.

A LIVE ultra brights or pastel-t használom (a doboza nem teljesen olyan, mint itt a képen), abból is a vöröset. A hamvas sötétszőke hajamra azt írták, ez fog a legjobban látszódni. Könnyű felvinni, csak egy applikáló ecset kell és mehet egyből a hajra. Az első festésnél kicsit ügyetlenkedtem, de másodjára nagyon könnyen ment. Egy hajmosással nem is fakult a szín, nem újrafestettem, hanem többet befestettem. Becsavartam alufóliába a befestett tincseket. Mivel korábban kipróbáltam egy hennás festéket és nem fogta be a hajam, ezt az előírt 30 perc helyett 1,5 - 2 óráig rajta hagytam a hajamon. Nagggyon tetszik a színe, bár nem olyan piros, mint a dobozon a csajnak, de jobb is így. Gondolom az szőke hajon lenne. Az enyém intenzív lilás bordó lett, napfényben meg vörösnek látszik. Ombrét csináltam, a hajam alsó fele lett vörös, de nem tökéletes a festési technikám, így néhol feljebb-lejjebb kezdődik a szín, de annyira illik a sötétszőke hajamhoz az árnyalat, hogy nem lett egyáltalán elütő vagy zavaróan éles az átmenet. Sok hajam van, de még kb a harmada meg is maradt a festéknek (viszont a teljes hajra nem elég). Nem szárította az amúgy száraz, göndör hajamat (használtam a mellékelt balzsamot is). Nagyon elégedett vagyok, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

aalexaa

2017. július 6.

Nem tudom, hogy ezt vettem-e, az elejére nincs ráírva, hogy HD, csak az oldalára, gondolom attól még ez az. A Shocking Pink árnyalatot választottam, nemrég végeztem a hajfestős mizériával. A hajam rézvörösből szőkített, kicsit melírozott hatású rezes szőke volt, arra kentem fel ezt. Nagyon szépen megfogta mindenhol, bár a rezesebb tincsek most is kicsit narancssárgásabbak, a szép szőke tincsek kicsit lilásabb rózsaszínűek, de egyáltalán nem feltűnő vagy vészes a dolog. Az illata csudijó, felkenni kicsit nehézkes, mivel nagyon sűrű. Gyönyörű élénkrózsaszín, iszonyúan tetszik, habár egyáltalán nem visszafogott (szombaton diplomaosztóm van, pont jókor álltam neki extrém színekkel kísérletezni:D) Kíváncsi vagyok, mennyire fog fakulni, egyelőre pluszpont, hogy vizes hajjal lefeküdtem aludni, de nem fogott be semmit, pedig a tájékoztató szerint hajlamos ilyesmit csinálni. Neten olvastam, hogy célszerű keverni egy kicsit a színezőből a balzsamba, így minden hajmosásnál ad egy kicsit a színnek, hogy később fakuljon. Meglátom, mennyire eredményes, mindenképp frissítek még, egyelőre öt csillag. Még soha egy hajszínem sem tetszett ennyire:))))

Update: Tavaly a rózsaszín után a türkiz árnyalatot használtam, azt is nagyon szerettem, most pedig a kifuttatott kék és a lila árnyalatot használom. A lila nekem inkább lilásrózsaszín lett, csak ott olyan színű, mint a dobozon, ahol keveredett a kékkel. Kicsit sűrű az állaga, ezért nem a legkönnyebb eloszlatni, de viszonylag tartós (kb négy hete festettem a kéket, a töve, ahol a samponnal érintkezik, más szinte teljesen szőke már, viszont a hajhossz még mindig gyönyörű élénk kék, mondjuk mostmár kicsit türkizesebb; a lilát kb hat hete festettem, alapból is rózsaszínes volt inkább, most pasztellrózsaszín színe van, teljesen vállalható). Pozitívuma, hogy könnyen beszerezhető, legtöbbször azért választom végül ezt, mert nagyon messze van a legközelebbi fodrászkellékes, ahol más színezőket be tudnék szerezni. Ugyanakkor kicsit drágának tartom,, főleg hogy a vállig érő, dús hajamra kell másfél-két tubus. Mondjuk most épp van rá 50%-os dm kupon, úgyhogy szerintem betankolok:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

inimini

2017. július 6.

Update: a rózsaszín is ugyanolyan szuper mint a türkíz, tényleg 10-15 hajmosást bír ki, se kevesebbet se többet. 10 csillag

Nekem a türkíz színűvel festettük a hajamat (a tarkómnál teljesen le van szivatva, a többi része mézszőke) és teljesen olyan lett mint a képen. További pozitívumok: nem szárítja a hajat, olcsó, viszonylag sokáig kitart a színe (nem fakul).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

YuunoooTimeroon

2017. június 21.

A pirosat használtam és használom belőle, amikor a pénztárca megengedi. Ha nem, akkor marad a Kallos. Összességében nagyon tetszik a szín, amit a szőkített-rókavöröses hajamon eredményez, megegyezik a piros szintetikus póthajam színével, így ilyenkor hajdúsítás szempontjából azt is bátran hordhatom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

mazsoletta

2017. június 9.

A 096 Turquise árnyalattal festettem be a szőke hajamat. Vízszintesen három részre osztva a hosszú hajam, a középső szakaszt festettem be teljesen, így három alkalomra volt elegendő egy tubusnyi festék. A festések között jó pár hét eltelt, de a termék bontott állapotban sem vesztett a minőségéből. A festék állaga kicsit sűrű, viszont szépen egyenletesen fogta be a hajamat és a kopása is fokozatos volt. Nem halványodott, nem foltosodott, nem színeződött el. Körülbelül 8-10 mosást bírt. Az én hajszínem nagyon szép volt a türkiz árnyalat, inkább pasztelles. A hajamat nem roncsolta, nem szárította. Nagyon elégedett vagyok a termékkel, ha újra különlegesebb színezőben gondolkodok biztos közülük választok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

d.anett89

2017. május 25.

Eddig csak pirosat vettem, a sötétbarna eredeti hajamat,majd a festett barna hajamat is 100%-osan befogta!
Nem olcsó, nekem vagy 2-3 doboz kéne h tökéletes legyen :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 25.

Nem olcsó, nekem vagy 2-3 doboz kéne h tökéletes legyen :D