Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2015. december 2.

Kategória:   Hajfestékek

Hajszínező világos hajra.

• Hatóidő az élénk színért 20-30 perc.
  • Pasztell hatás: Balzsammal elkeverve vizes hajra 1 perces hatóidővel

Luluka89

2017. április 24.

Mindent a leírás alapján csináltam, ennek ellenére a 30 perces hatóidő után, mikor kimostam, azzal el is tűnt minden lilaság a hajamból (Purple színezőt vettem). Egyáltalán nem látszik, semennyire! Nagyon elszomorító egy ilyen neves márkától!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

nixone

2017. április 18.

Nagyon tetszenek az élénk színű hajak, de nem merném rendesen befestetni, hogy tartós legyen. Evégett próbáltam ki a "Purple" színű árnyalatot, száraz hajra, körülbelül 15 percig (féltem a végeredménytől). Ombrésan és melírosan csináltuk a sötétbarna hajamra. Teljesen megvoltam elégedve vele, olyan lett mint amilyenre számítottam. A szín látszott a hajamba, de nem túl erősen, hanem csak finoman, Lehet azért is, mert sötét hajra használtuk és nem hagytuk rajta sokáig. A tartósságával is meg voltam elégedve, pont addig tartott ameddig "rá nem untam". :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

skrrkskrrk

2016. december 29.

Pasztell árnyalatra vágyóknak: tényleg elég a balzsamhoz keverni 1-2 borsószemnyi festéket, mert elég erős. Viszont így az ígért lilából rózsaszín lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

kyttee

2016. december 24.

A purple punk árnyalatot próbáltam ki szőkített hajon, nagyon szép lett az eredmény, bár inkább pinkes mint lilás (mert nem sikerült teljesen fehérre leszőkítenem) de még jobban is tetszett végül. Eddig ez a legtartósabb színező amit próbáltam, 1 hónap után is halvány rózsaszín volt a hajam és nem kopott hatású. Az állaga egyedül ami kicsit sűrű de pici vízzel hígítva tökéletes(kondícionálóval romlik a tartósság). Ajánlott

Az electric blue is nagyon szép színt adott, fehérre leszívott hajon nincs zöldes árnyalata egyáltalán, ugyanolyan tartós, egyik legjobb színező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Dark4ngel

2016. november 8.

A kék árnyalatot próbáltam csak az ombre hajvégekre és egész szépen befogta. Hamar kikopott, talán 4-5 mosást bírt ki, és maradt utána egy kis zöld szín a hajamban. Egy youtube tutorialt megnézve kipróbáltam hogy a head and shoulders sasmpon szódabikarbónával és jar sensitive mosogatószerrel kiveszi-e a frissen festett színt a hajamból (már nem akartam színezőt a hajamban - mindenkinek ez volt a menő), és azt kell hogy mondjam az eltávolítása sikerült ezzel a módszerrel szőkítés nélkül. Utána mélykondicionáló és a hajam sem maradt száraz töredezett a módszer után. :) Ennek is megadom a 4 csillagot, a könnyű eltávolíthatósága miatt, ami a crazy colors-ra nem igaz :) Ennél a festéknél a tartósság megy az eltávolíthatóság rovására :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

LilyJane

2016. november 3.

Én a shocking pinket próbáltam, de nem az élénk hanem a pasztell árnyalatért, arra nekem teljesen jól bevált, nagyjából havonta festve is megmaradt pasztellpinknek (igaz, valamennyit kopott közben). :)

(És pluszpont, hogy befogta a hajamat annak ellenére, hogy előtte nem volt szinte fehérre kiszívva, csak középszőkére)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 3.

AkInImOd

2016. november 2.

Eleve kékes-zöldre festett, de megkopott hajra vittem fel házilag az Electric blue és a Turqoise Temptation árnyalatokat - szerencsére szinte hasonló volt az eredmény (40-45 percet volt fent). Azonban a harmadik mosásra lekopott, csak legalul maradt meg a királykék szín, ahol a legtovább volt korábban szőkítve. Ahol a barna és a szőkítés találkozik, ott pedig be sem fogta rendesen a festék, és már az első mosás után csufi volt. Nem venném újra, maradok a Crazy Colornál (az másfél hónapig bírta egy festéssel).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Black Fairy

2016. augusztus 17.

A piros van meg...A festés maga egyszerű volt, és gyönyörű volt a szín, viszont az első mosás után a piros rész undorító narancssárgás rózsaszín lett...legalább kopott volna ki nyom nélkül akkor...még az is jobb lett volna...
A majdnem fekete hajamat egy évig szőkítettem, hogy tudjak hajszínezőket használni, drogériás viszonylatokban nem igazán kapható más extrém hajszínező, és ahol én lakok egyáltalán nincsenek "extrém boltok"...
Egy kis összehasonlítás: a Stargazer zöld hajszínezője egy hónapig bírta a hajamon intenzíven, pedig három naponta mosok hajat, miután befestettük szőkére (a színezett részt is) pasztell türkizzé változott...és van nekik is piros hajszínezőjük, akciósan meg tudom rendelni ennek az áráért, és az legalább nem fog minden hajmosás után, nem kopik az első után narancsos-rózsaszínné (amit nem is értek...vagy narancs, vagy rózsaszín, de a kettő együtt foltosan? NE MÁR!)...

Nem mondom, hogy csalódtam, mert nem vártam sokat tőle, de nem akarom minden mosás után újra színezni a hajamat...ez egy borzasztó termék, nem tudom, hogy az én leszőkített hajam ennyire ellenálló (bár érdekes a másik márka hajszínezője tartós volt rajtam), vagy ez a termék egy rakás sz*r, de én nem kérek belőle többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

hvcs

2016. július 26.

Electric blue árnyalat szőkített hajon. Eredetileg sem a dobozon lévő királykékes színt adta, hanem valamelyest türkizesebbet. Villámgyorsan zöldesre kopott, majd vissza szőkére. Tudom, nem kell tőlük nagy tartósságot várni, de gyakorlatilag két hét alatt tűnt el nyomtalanul...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

BlankaGroom

2016. július 15.

Nagyon jó kis hajszínező, még amikor világosabb szőke volt a hajam akkor használtam balzsammal higítva és az eredmény gyönyörű pasztell szín lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.