Schwarzkopf

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2015. december 2.

Kategória:   Hajfestékek

Hajszínező világos hajra.

• Hatóidő az élénk színért 20-30 perc.
  • Pasztell hatás: Balzsammal elkeverve vizes hajra 1 perces hatóidővel

Azura

2016. július 6.

A liláért indultam, de végül a türkizt vettem meg. Mostanában megszállottan türkizes vagyok. :) Világos szőke alapra kentem fel, nekem pasztell kékes-türkiz lett a végeredmény. Meglepődtem, azt hittem ennél erőteljesebb színe lesz, de alapvetően én inkább pasztellt akartam, szóval nem panaszkodom. :D De ha valaki erőteljesebb színt szeretne, szerintem ne a türkizt vegye meg - bár nincs kizárva h elbénáztam a felkenést és másnak sötétebb színe lenne. :D Egyébként könnyű felvinni, nem folyik le a hajról és nem kentem össze vele a háznak azon sarkait ahol nem is jártam, úgyhogy újra vevős. Bár lehet a lilát választom legközelebb.

UPDATE: Szőkíteni kellett a lenövésem, és mivel már úgyis eléggé meg volt kopva, újra festettem. A frissen szőkített hajtöveimen inkább kékes árnyalat lett, a régebbi részen zöldes-türkizes - bár elég foltosra sikeredett. Viszont most nagyon alaposan, ecsettel kentem fel és kb. 50 percet rajta hagytam, így szép élénk színe lett, nem úgy, mint az előző festésnek. Meghagyom az 5 csillagot, mert nekem nagyon tetszik, hogy különböző színe van a hajtőtől hajvégig, de ha valaki egyenletesebb színre vágyna, annak tuti nem jönne be. Továbbra se tudom, hogy én vagyok a béna emiatt, vagy egyszerűen ez ilyen festék, de nekem bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

kriszta214

2016. július 5.

Már sok kék színű hajfestékkel és színezővel kísérleteztem, sajnos úgy igazán egyik sem vált be; amikor megláttam kedvenc türkiz árnyalatomat a drogériában, nem tudtam nem kipróbálni, de sajnos első alkalommal nem tudok sok pozitívumot írni. Nem igazán fogta be a leszőkített tincset, és elég hamar ki is kopott. Most újra megpróbáltam, közvetlenül előtte még egyet rászőkítettem, és hagytam tovább, mint az előírt hatóidő, nem jártam nagyobb sikerrel... Hozzá kell tennem, tapasztalatom szerint általában a kékes árnyalatok kevésbé fogják be a hajat, és nem annyira tartósak, mint pl. a vöröses-rózsaszínesek, gondolom, van ennek kémiai oka is. Örömmel olvasom viszont azokat a véleményeket, amelyek ennek a festéknek az "electric blue" fedőnevű kékjét dicsérik, valószínűleg azt is feltétlenül ki fogom próbálni.

Talán ennek a színezőnek az elődje volt a Schwarzkopf Palette Color XXL Wild light, na abból volt meg a "kihívó vörös violett" nevű (S45), és arról csak jókat tudnék írni tartósság és szín tekintetében is, bár tény, hogy az festék, külön színelőhívó folyadékkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

Lunaaaw

2016. június 15.

Mivel már jó ideje mindig színes a hajam nagyon megörültem, amikor megjelent a drogériák polcain ezt a termék, ugyanis előtte csak fodrászkellékes boltban tudtam beszerezni a megfelelő festékeket. Leszőkített hajra festettem rá az Electric Blue nevű árnyalatát és nagyon meglepődtem, ugyanis gyönyörű, fényes, enyhén lilás kéket kaptam. Bár sajnos elsőre nem fedte le tökéletesen a hajamat, néhol világosabb foltok maradtak, de ezt újralefestve vele már tökéletes lett a színeredmény. Hogy mennyire tartós azt még nem tudom megmondani, de egy hét alatt 3 hajmosással minimálisan kopott eddig... :) Elégedett vagyok vele, bár igaz hogy vannak ennél árban jobban megérő termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

AstroSue

2016. június 15.

a piros árnyalatot vettem meg, és tök jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 15.

a piros árnyalatot vettem meg, és tök jó.

Charis

2016. március 25.

Festett vörös hajam van, jelenleg 2 festés között vagyok, tehát eléggé lekopott a hajszínem. Gondoltam kipróbálom ebből a vörös (inkább piros) színt. Az eredmény woooow! Hosszú hajam van, de csak egy tubussal kentem rá, és gyönyörű, egyenletes pirosas-vöröses színt kaptam, a hajszínem remekül felfrissítette. Mivel hajszínező, így a lenőtt tövet nem fogta be, de nem is ez volt a célom, én maximálisan elégedett vagyok vele, gyakran fogom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 25.

SylvieMcIlrath

2016. február 28.

Szerintem nagyon tartós, de felkenni szörnyű. Nagyon sűrű, majdnem olyan az állaga, mint a megszáradt fogkrémnek.
Viszont tényleg nagyon tartós, majdnem egy hónapig benne maradt a szín, és még utána is látszódott, hogy igen ez rózsaszín.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

CrescentSun

2016. január 30.

electric blue-t használtam, miután az eddig más márkákkal kékre festett hajam kifakult, szerintem egész korrekt, 1 hónapig simán megtartotta a színét. a színeredménnyel sem volt különösebb bajom, kicsit türkizbe kezdett hajlani kopásnál, de mivel azt a színt is szeretem, nem zavart.
a shocking pink mályvás-lilás árnyalatúra sikerült, viszont kékből szívattam le, és nem tűnt el hiánytalanul, szóval jól leszőkített hajon valószínűleg a lilás árnyalat nem lenne ott, nekem nem volt türelmem megvárni a kék kikopását az újrafestés előtt, de így is tetszik a végeredmény, még ha nem is hasonlít a dobozon lévőre :)

amúgy nekem még olyan türkiz hajfestékhez nem volt eddig szerencsém, ami nem zöldre kopott :$

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

Veronica

2016. január 30.

hát nekem ez nem jött be, de nagyon nem. Nekem a türkizkék árnyalat volt meg. Előszor is: nem fogta be rendesen hajam elsőre pár nap múlva újra festettem, de akkor sem volt az igazi, de akkor már hagytam úgy. Másodszor is: három mosás után eltűnt, akármilyen óvatosan mostam. Harmadszor is: zöldre kopik...szerintem nem kell többet hozzáfűzni. Amúgy szép szín volt de nem olyan, mint a dobozon. És én olyasmit akartam. Azután kipróbáltam a barátnőmön.de neki még rosszabb volt.Egy mosás után kijött neki. De játszani a színekkel jó. Esetleg bulikra :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 30.

Saranhuone

2015. december 17.

Az electric blue árnylatot vettem meg és meg vagyok elégedve. Természetes szőke hajon indigókék, néhol lilásabb, ahogy kopik, úgy kékül. Azelőtt crazy colort használtam de az elég hamar kopik, viszont nemrég megláttam ezt, akciósan, 1200-ért és nem tudtam ott hagyni. Szerencsére! Több, mint egy hónapja van a hajamon és minimálisan kopik, inkább az árnyalat világosodik itt-ott de ez nem válik hátrányára, világosabb kék lesz de nem zöld. Tuti, hogy erre fogok váltani.
Egy dologra hívnám fel a figyelmet, mégpedig arra, hogy a sampont nem szereti, tehát megmosott hajra kell festeni és csak vízzel lemosni. De emiatt nem érdemes pontot levonni, hiszen a leírásában is benne van, hogy így kell használni.
Egyszóval örülök, hogy megjelent ez a termék, régóta keresek hasonló árfekvésben ilyen jót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.