Schwarzkopf

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2019. március 28.

Kategória:   Hajfestékek

Anti-narancs hatással anélkül világosítja a hajat, hogy annak sárgás, rezes színhatása lenne. A mattító hatású színösszetevővel rendelkező intenzív ápoló festékkrém gazdag, hideg színeket és fényűző, ragyogó szőke csillogást ad a hajnak, mely magával ragadó, elbűvölő külsőt nyújt.

A 7 féle ápoló olajat tartalmazó pakolás gondos ápolást nyújt a hajfestés után – a hosszantartó szőke hajszínért és lenyűgöző ragyogásért. Az új prémium Palette Deluxe illatnak köszönhetően – mely a világ egyik legnívósabb illatházában lett kifejlesztve – a haj illata ugyanolyan magával ragadó lesz, mint a látványa.

3 árnyalatban kapható:

• 318 Gyémántszőke
  • 218 Ezüstszőke
  • 230 Platinaszőke

joouyee

2014. október 18.

A festés után pár napig szép, fényes, intenzív a színe, de kb. másfél hét alatt kopott és fakó lesz. 3 hét után átfestettem, mert addigra annyira semmilyen volt. És mintha nem egyenletesen fogna - pedig évek óta magam festem a hajam, van rutinom... Maradok a Syoss márkánál ami a hajfestést illeti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

ziadrienn

2014. március 8.

Kedvenc hajfestékem a deluxe ezüstszőke :) Nekem nagyon tetszik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 8.

Kedvenc hajfestékem a deluxe ezüstszőke :) Nekem nagyon tetszik

sucette

2014. március 6.

Ezüstszőkével volt festve a hajam nyár végén, augusztus utolsó hetében. Szeptember első napján egy másik festékkel újra kellett festeni az egészet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 6.

Ency

2013. december 29.

Engemet se nyűgözött le ez a festék !:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 29.

Engemet se nyűgözött le ez a festék !:(

Adrienn88

2013. december 13.

A 318-as gyémánt szőke árnyalatot próbáltam ki.Nyilván világosítani szerettem volna a hajam színét,de az eredmény rosszabb lett mint vártam.Egyáltalán nem lett olyan mint a képen,bár nem is számítottam rá.Sötétebb lett mint amilyen eredetileg volt a festés előtt és beszürkült az egész...A színe vállalhatatlan lett.Egy csillag csak azért,mert akciósan vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 13.

szabbka

2013. november 23.

húúhaaa...azt el kell "mondjam", nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez...
túl vagyok a platinaszőkén, és a gyémántszőkén is. A HÍRES anti-narancs hatás elmaradt, full rezes lett, és az előtte szinte fehér hajszálakat sem a dobozon lévő színre fogta be...Na már most ha a színtelen hajamat sem képes a megfelelő színre befesteni, nem is értem, mit kezdhetne a sötétszőke lenövésemmel...Soha többet, drogériás vackok... Absz 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

húúhaaa...azt el kell "mondjam", nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez...

szerka

2013. október 12.

Sajnos nekem a hajam töve sárga lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 12.

Sajnos nekem a hajam töve sárga lett.

Wr.

2013. október 10.

Én a 218as Ezüstszőkét próbáltam ki, alapvetően az volt a célom vele, hogy az eddigi sárgás árnyalatot kiszedjem a hajamból és végre ezzel sikerült. Hasonló eredményt kaptam, mint a képen, pedig tényleg nem is vártam volna. Szóval összességben elég elégedett vagyok vele, de nekem is narancsos lett a lenövésem, de elég középbarna a természetes hajszínem, úgyhogy nem ért meglepetésként, hogy a tövem nem lett olyan, mint a többi része, később havasítóval azt majd kiszedem. Én elégedett vagyok, mert azt megkaptam, amiért megvásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

Szilviaa

2013. szeptember 16.

A gyémánt és a fehérarany között vacilláltam, végül a fehérarany, 230-as árnyalatot vettem meg.
Előzőleg a garnier naturals világos hamvas szőkéjét használtam, de az utóbbi időben sárgulni kezdett..pedig az alapszínem is világos.

Ahhoz a festékhez képest ez jobban szárít.
Festés közben nincs szúrós szag. Könnyen eldolgozható az állaga, viszont szerintem elég kevés mennyiség. A garniernél hosszú hajamra is elég volt egy doboz, most lett nemrég levágva, épp állig ér, és így is elfogyott.
A színe szép lett, nem sárga sehol, a tövénél sem.
Még ma festettem be, úgyhogy 2 hét múlva jövök, ha van változás.
Most maximális pontszám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

Ahhoz a festékhez képest ez jobban szárít.
A színe szép lett, nem sárga sehol, a tövénél sem.
Még ma festettem be, úgyhogy 2 hét múlva jövök, ha van változás.
Most maximális pontszám.

lexx

2013. június 14.

230-as fehérarany szőkével lett befestve a hajam. alapvetően az volt a problémám, hogy a tövem mindig besárgult, annak ellenére hogy anyu fodrász, és elég jó fodrásztermékekkel volt festve a hajam, egyszerűen valamiért az utóbbi 3 hónapban a fodrászfesték se hozta a várt hatást, ezért anyu mondta h próbáljuk ki a dobozosokat, vesztenivaló nincs. (amúgy én a hormonjaim rakoncátlankodására, stresszre tippelek hogy miért nem voltak mostanában jók a fodrászfestékek.)

Szóval. a szín nekem majdnem megegyezett a dobozon láthatóval (eleve ilyen fehéres volt a hajam) , nem volt büdös, a tartóssága nekem 2 hét volt, utána ügye elkezdett lenőni a hajam, sárgulni a teteje, az alja maradt egyenletes színű. szóval 4 pont, most tesztelek egy másik festéket a Palette Mousse Color 1200 Gyöngyszőkét, de ha nem láttam volna meg, újravettem volna ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.