Schwarzkopf

Ár:   650 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Krisztinaia, Módosítva: 2018. augusztus 21.

Kategória:   Hajfestékek

Ammónia- és peroxidmentes, könnyen használható színmegújító hajszínező, ami azonnali színfelfrissítést és ragyogó fényességet nyújt a hajnak. 6-8 hajmosásig tart.

Qassam

2020. február 4.

Férjemnek ősz hajára vettem csoki barnát. 45 percig volt a haján. Csoki barna helyett, sötét bèzs színű lett. Nekem bejött ez a szín, kifejezetten tetszik! Voltaképpen fiatalitott rajta én úgy látom, hogy jól áll neki ez a szín. Rövid a haja. Meglátjuk hány hajmosásig férjem véleménye az, hogy jó annak ellenére, hogy nem a kívánt szín lett a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 4.

dorimeow

2020. január 21.

A 0-ás szőke árnyalatot próbáltam a szőkített ombre hajamon.
Nem volt rossz szépen behamvasította igaz az utasításban található 5perc helyett 20percig hagytam rajta.
Mivel minden mentes (se ammónia,se peroxid) gondoltam nem lehet gond, nem is lett.

A hajamat szép puhává varázsolta.. Nem mondom ,hogy egy csodaszer lett volna még mit hamvasítania de 500forintért aztmondom megérte.

Talán egy jobb minőségű hamvasítósamponnal is el tudtam volna érni ezt az eredményt de nem mondom , hogy nem fogok még vele próbálkozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 21.

A 0-ás szőke árnyalatot próbáltam a szőkített ombre hajamon.

p.bettina

2020. január 8.

Sajnos nekem is be kell állnom azok sorába, akik lehúzták a terméket. Ugyanis nekem sem vált be. Alapból sötétbarna hajam van, aminek valami fényt, életet szerettem volna ezzel adni. Azt hiszem valami csoki barna volt a színe a színezőnek. Szóval se nem sötétíteni, se nem világosítani nem szerettem volna, csak kicsit feldobni az egyébként elég semleges színű hajamat. 2 tasakkal is vettem, mindkettőt felkentem, hagytam 30 percet hatni. Szárítás után viszont abszolút semmit nem vettem észre a hajamon. Ugyanolyan fakó színű, mint előtte volt. 1000 forint volt kb. a 2 tasak, így annyira nem nagy érvágás ez a pénzügyileg, inkább csak bosszantó, hogy megint egy termék, ami ennyire nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Nagy csalódás, nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Elizaa

2019. november 24.

Szőke hajamat szerettem volna picit felfrissíteni. Nem csinált semmit se a hajammal. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

brigi50c

2019. október 26.

Majdnem 800 Ft-ért ez egy tucska nulla sz*r. Egyedül azért vettem meg, mert a 300 Ft-os Joanna hajszínező vörös árnyalatát nem lehetett kapni a százasboltban. Hiába hagytam rajta a hajamon fél órán keresztül, foltosan fogta be, az egyik oldalon gyakorlatilag egyáltalán nem, és a másikon is szerényen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Fairy0124

2019. október 20.

Egy kis színmegújításra vettem, természetes barna hajamra. Szép fényes, friss, sötétebb színe lett a hajamnak én nem éreztem büdösnek sem. De legközelebb hosszú hajra minimum kettőt kell vennem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

moncsii

2019. május 20.

A sötétbarna árnyalatot próbáltam ki a szőkés balayage hajamon. Nem mindenhol egyenletesen fogta be és inkább vöröses világosbarna lett. Legközelebb (ha lesz) kicsit több időt hagyom majd rajta hátha jobban befogja.
Viszont a 6-8 hajmosás helyett nekem az első hajmosás után szinte teljesen kikopott aminek én örülök is mert nem tetszett.😅
Próbának mindenesetre jó volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Próbának mindenesetre jó volt.

tlilla100

2019. május 12.

A szín szép volt, jól is állt, viszont maga a termék nagyon büdös volt, hiába mosod ki, ugyanúgy büdös marad. És a másik nagy kamu, hogy 6-8 hajmosásig tart. Hát....lehet csak én voltam ilyen szerencsétlen, de nekem az ELSŐ használat után lejött az egész, kb. semmi nem látszott belőle, de ha nagyon kedves akarok lenni, akkor is azt mondom, hogy max. két hajmosásig tartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

LSTE

2019. április 25.

Le volt árazva. 😅 Ez már rosszul kezdődik, igen, tudom. A hajam eredetileg sötétbarna. Eddig a MARION hajszínezőt használtam kávébarna (és minden más barna) árnyalatban. De gondoltam egy kis vöröses fény jól állna nekem, úgyhogy megvettem a Mahagóni színt. Első tapasztalatom az volt, hogy büdös. De megszállott kísérletezőként fittyet hánytam rá.

A nagy sokk a lemosás után jött. Rókavörös lett. Utálom. 😅

Most mindenképpen kipróbálom a legsötétebb barnát. Hátha ez jobb lesz, a mahagóni-rókavörös miatt most három csillag. De ha a barna szép lesz, felpontozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

A nagy sokk a lemosás után jött. Rókavörös lett. Utálom. 😅

Martu0508

2018. szeptember 29.

A hajam alja ombrèra van festve ès sajnos már kikopott belőle a szìn. Már korábban használtam ilyen hajszìnezőket, ami eddig szinte 0 eredmènnyel funkcionáltak ès az eredeti szìnemet be se fogták. Megvettem egy cèges rendezvènyre a gránátvörös árnyalatot ès hasonlò eredmènyt vártam. De ez megfogta az eredeti hajszìnem is. Nálam nagyon szèpen teljesìtett. Èvek òta elhagytam a teljes hajfestèst, de ezzel betárazok. A hajam nem lett tőle szárazabb. Kopása is egyenletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Hidratálók: PEG-8, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol