Schwarzkopf

Ár:   650 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Krisztinaia, Módosítva: 2018. augusztus 21.

Kategória:   Hajfestékek

Ammónia- és peroxidmentes, könnyen használható színmegújító hajszínező, ami azonnali színfelfrissítést és ragyogó fényességet nyújt a hajnak. 6-8 hajmosásig tart.

SzimiStolczen

2018. szeptember 20.

En ma hasznaltam a sotetbarna szint.
Az van vele irva hogy ez egy hidegebb szin lenne, hat es bisztos hogy nem az.
Nem szeretem azt amikkor vorosnek nezki a hajam, azert festem be mindig nature sotetbarnara, most meg az lett belole.
A masodik hogy ez nem sotet hanem kozep barna.
Aki itt mondja hogy nem fedi az osz hajt, benne van irva hogy nem fog.
A natur kozepbarna hajambol csinalt csokiszinu barna hajt, ennek nem nagyon orulok de viszont hamar ki fog jonni.
Konnyu hasznalhato es olcso ugy hogy nagyon jo azakinek aki melegebb hajra vagyik.
En viszont legkozelebb visza megyek a fodraszhoz mint mindig, mert ott az a szinu lesz amilyen szeretnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

En ma hasznaltam a sotetbarna szint.
Az van vele irva hogy ez egy hidegebb szin lenne, hat es bisztos hogy nem az.
A masodik hogy ez nem sotet hanem kozep barna.
Aki itt mondja hogy nem fedi az osz hajt, benne van irva hogy nem fog.

kazai.adamko.fanni

2018. szeptember 13.

Puha és fényes lett tőle a hajam. Könnyen kenhető, sűrű krém, és nem büdös.
Réz árnyalatot vettem belőle, de sajnos az ősz részt neon narancssárgára fogta be.
Talán más árnyalat jobban fed, de már nem mertem kipróbálni.

Azért lehet, hogy majd még később próbálkozom vele, mert kényelmes, gyors, szép színei vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Puha és fényes lett tőle a hajam. Könnyen kenhető, sűrű krém, és nem büdös.
Talán más árnyalat jobban fed, de már nem mertem kipróbálni.

kovacsrekaa

2018. szeptember 1.

17 - kozep barna arnyalatot vettem meg

Az eredeti hajszinrm sotetbarna, regen festettem is. Most hagytam lenoni, a festett resz megkopott illetve mar oszulok is. A felvitele nem maceras szamomra, az illata viszont elviselhetetlen. Hajszaritas elott a hajam puha konnyen fesulheto vokt, hajszaritas utan is kellemes puha tapintasa volt. Remelem sokaig kaphato lesz, teljesen jo termek szerintem. Ujra fogom venni. En 470 forintert vettem az auchanban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

17 - kozep barna arnyalatot vettem meg

Bubus06

2018. július 31.

Első ismerkedésem a hajfestéssel.
Én mindig is amondó voltam, hogy soha nem fogom befesteni a hajamat amíg megnem őszülök..de..már régóta piszkált a kíváncsiság, hogy milyen lehetnék barna hajjal..és kiakartam próbálni, de nem voltam benne biztos hogy tartósan ilyen szeretnék lenni, ezért ez a hajszínező volt az első kör. :D Gondolván, áh, amennyit én mosom a hajam..(2-3 naponta) úgyis hamar kifog kopni, nagy gáz nem lehet.
Gyárilag sötétszőke hajamat színeztem a 16-os, csokibarna árnyalattal.
ÚR-ISTEN! Hát eszméletlenül beleszerettem ebbe a színbe, és nagyon, nagyon jól áll!!! :O Imádtam, ahogy enyhén rezes árnyalatú volt fényben, de mégis kis barnácska.
Annyira bejött, hogy ezután tartós hajfestékkel fogom befesteni a hajamat..Kíváncsi vagyok, hogy a Syoss Oleo Intense 4-18-as mokkabarnája hogy fog muzsikálni.
Ebből a hajszínezőből én is két tasakot vettem, mert hátközépig érő hosszú hajam van.
Két hajmosás után fakult eleget ahhoz (szinte teljesen kijött), hogy befessem a tartós hajfestékkel.
Mivel színező, és tudtam hogy nem lesz tartós, és nem szárította ki a hajamat, és elviselhető volt az illata az ammóniamentessége miatt, ÉS nagyon pozitív benyomást tett rám a hajszínnel illetőleg...

Ezért én akkor 5 csillagot adok neki. Viszonyítási alap nélkül. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Első ismerkedésem a hajfestéssel.
Gyárilag sötétszőke hajamat színeztem a 16-os, csokibarna árnyalattal.

Ezért én akkor 5 csillagot adok neki. Viszonyítási alap nélkül. :)

IdunLilith

2018. július 15.

Nem tudom nálam, mi lehetett a probléma, de abszolút nem használt semmit (fagyos szőke árnyalatot próbáltam, 2 tasakkal) nem fogta be a hajam (szárítsd meg, fésüld ki, ugyanakkor közvetlenül nedves hajra kell felvinni, szóval kissé összezavaró ez a leírás. Mindegy, egy próba elég volt, többször nem veszem, bár volt egy fórumozó, akinek befogta a sötétbarna haját a színező és kiszőkült. Nálam ez sajna nem sikerült :( Ráadásul még a felvitele sem túl könnyű és a szaga, na arról már nem is beszélek, rettenet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

lagota

2018. június 6.

A gránátvörös színt próbáltam, kicsit nehéz felvinni, de szépen befogta a hajam. 8 mosásig biztosan nem bírja, de eddig ez a legtartósabb színező amit próbáltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 6.

Hidratálók: PEG-8, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol