Schwarzkopf

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Kiszerelés:   50 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SLetti, Módosítva: 2015. március 2.

Kiszerelés:   50 ml és 50 ml
Kategória:   Hajfestékek

Az ultimate keratint tartalmazó festék formula mélyen ápolja a hajat,miközben a haj szerkezetébe zárja az intenzív festékpigmenteket a hosszú színintenzitásért.A haj szerkezete érezhetően puha és selymes lesz,gátolva a hajszínt  fakulásától

• A hosszantartó színintenzitásért

1 tubus festékkrém 50 ml
1 flakon színelőhívő 50 ml
pár kesztyű
1 használati utasítás

A lent felsorolt összetevők a C1 Zafír Fekete krémhajfesték összetevőit tartalmazza.

missgeena79

2015. május 19.

Én a w2/étcsokoládét vettem meg. A színe nagyon szép, de valóban hamar kopik, és a hajam nagyon száraz tőle...Pedig gyönyörű ez a barna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 19.

berniivagyok

2015. május 10.

A C1-es zafír feketét használom már másodjára,és bár a színe nagyon szép,de ritka hamar kikopik a hajamból.:|
És a lenövés is sokkal hamarabb látszott,mint más festékeknél.. 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 10.

És a lenövés is sokkal hamarabb látszott,mint más festékeknél.. 3 csillag.

Pinky

2015. május 6.

A C10-es árnyalatot próbáltam előszőkített hajon. A hamvasító sampon erősebb színt ad, mint ez. Nagy csalódás. Világosítást sem vettem észre, hamvasítást sem, virít a csibe sárga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

angie97

2015. május 2.

Mahagónit és sötét vöröset kevertem, i doboz mahagóni, fél doboz vörös arányban. amikor cirka két hónapja festettem vele fantasztikus lett. most ugyan azzal egy padlizsános végerdményt kaptam, ráadásul borzalmasan szárítja a hajam. Nem hiszem, hogy újraveszem.

UPDATE: 4-6 hajmosáson vagyok túl, rendeteg hajpakolással és szenvedéssel később: a hajam arra a színre kopott amit először kaptam és amúgy imádtam, valamit úgy néz ki végee mintha tényleg élő haj lenne, nem valami paróka. Továbbra se venném újra, de egy próbálkozásnak elment. Marad a 3 csillag, bár az is megérne egy misét, mire kiszellőztettem a házat...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 2.

SLetti

2015. április 20.

Az előző verziójától,amiben csak sima keratin volt,elképesztően hullott a hajam.. Ettől nem hullik,szép színe van,tartós,a barátnőim pedig 2 hónap után is megjegyzik hogy héé,látom a kékes csillogást a hajadban :D Csillagos ötös,ez egy csodaszer. C1 Zafír feketét használtam
Update:2 hónap után hullott tőle a hajam,le is váltottam a feketét. Egy barátnőmnek pedig a CV12 sebesre csípte a fejbőrét.. Nem venném újra soha,max az N1-es feketéjét,az úgy ahogy elment.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ascorbic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Ascorbic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3