Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: ancsika3, Módosítva: 2012. április 29.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

"Fedezd fel az új Palette Mousse Color, egyszerűen használható, eper kivonattal gazdagított hab állagú tartós hajfestéket - az intenzíven ragyogó hajszínért. Egyszerűen rázd össze, majd a friss gyümölcsös illatú keveréket kesztyűs kézzel könnyedén vidd fel a hajadra. Élvezd az intenzív, hosszantartó hajszínt és az árnyalattól függő ősztakarást."

Mágneska

2012. január 12.

Nekem nem vált be. Az előbb festettem be a hajamat, szinte egyáltalán nem fogta be. Ugyanúgy virít a lenövésem :( Rázogattam én a shakert, nem is 40-szer, nekem inkább lekvár lett, mint hab. A 488-as intenzív vörös árnyalatot választottam, kb ilyesmi színű volt előtte is a hajam, az is Palette hajfestéktől, azt hiszem, h Natural Colors volt, nem vagyok benne biztos, Palettén belül szoktam váltogatni, amelyik épp megtetszik. Lényeg a lényeg, ez nem jött be. Ja és nagyon száraz lett a hajvégem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

kim88

2012. január 6.

Finom az illata, egyszerűen használható és jól befogta a hajamat. (violett árnyalat), már másodjára használom, és nagyon tetszik. Nekem nem kopik hamar, pedig 2 naponta mosom a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 6.

Rea

2011. december 29.

Nem jól fedd! És szárítja a fejbőrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 29.

Nem jól fedd! És szárítja a fejbőrt!

szemese01

2011. december 13.

a hajam "chocolate brown" helyett lilás fényű fekete lett...aki teheti, vegye meg az összeset, ami a boltban van és égesse el.......

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 13.

Ksari

2011. december 7.

Nekem nem igazán nyerte el a tetszésem: a shaker tetejében lévő rész túl híg volt, az alján pedig használhatatlanul sűrű (pedig sokáig ráztam, nem 40szer), nagyon hamar elkezdett fakulni a szín, de egyébként már az elején sem volt igazán szép. Nekem a hagyományos Palette hajfestékkel sokkal élénkebb és fényesebb lett a hajam. Nem fogom újravásárolni. (egy előnye volt: nem hagyott piros nyomokat a vörös festék a bőrömön, vagy ami volt azt könnyen le lehetett mosni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 7.

xxNikixx

2011. december 2.

Nagyon meg vagyok elégedve vele! Nem kell segítség a hajfestéshez sem, magamnak meg tudom csinálni!
Nem elég 40x összerázni én több, mint 100x ráztam össze.
Nagyon sok lett belőle annyira, hogy a végén már nem tudtam, h hova rakjam... :D középhosszú hajam van. Nem csípte a fejbőrőmet, valamint ahol festékes lett az arcom le tudtam mosni, és nem látszik meg annyira, mint például a rendes festéknél! Most már csak az a kérdés, h milyen tartós, bár a vörös (388-as) az egyébként is gyorsan kopik akármilyen festéket választok. Pont olyan színt kaptam amilyet akartam! Ráadásul ingyen próbálhattam ki, mivel benne voltam a 800 ingyen tesztelő között! :)) Lehet áttérek erre a hajfestékre a welláról :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 2.

Nem elég 40x összerázni én több, mint 100x ráztam össze.

lilly77

2011. november 29.

Egy hete festettem a hajam a csokoládé árnyalattal, eddig tetszik. Én sem 40-szer ráztam össze, hanem legalább 100-szor, és nagyon jó állaga lett a habnak, egyáltalán nem folyt, nagyon könnyen lehetett vele dolgozni. Néhol még igy is maradtak szemcsék benne,de nem zavart. Lemosás után szárzanak érzetem a hajam, úgyhogy kb negyedórát rajtahagytam a balzsamot, száritás után már nem volt száraz. Összességében elégedett vagyok a termékkel, valószinűleg újra fogom vásárolni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 29.

Nico1984

2011. november 28.

Én is a violett árnyalatot próbáltam ki. Többször ráztam össze, mint 40, de még így is kevésnek bizonyult, mert nagyon híg maradt. Nekem sok volt az 1 doboz. Elég szépen befogta a sötétbarna hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 28.

Morna

2011. november 19.

Mahagónit használtam nagyon szép szín :) kicsit sajnos csípte a fejbőröm, és pont elég volt 1 doboz ami a perfect moussenál még sok is. Nem lett szárazabb a hajam, és nem is törik jobban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 19.

sweetnika77

2011. november 11.

Nekem violett árnyalat volt.Nem elég 40-szer összerázni mert szemcsés marad a hajfesték,nekem kopott ez a szin,én nem annyira élénk mint a dobozon,de hogy jót is mondjak ez az egyetlen festék amitől nem viszketett a fejbőröm, fényes és puha volt a hajam.A vörös az én hajamon eléggé kopik mindegy milyen márka,szerintem ettől még a barna ,szőke,fekete,még jó lehet.ki kell próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 11.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.