Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: ancsika3, Módosítva: 2012. április 29.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

"Fedezd fel az új Palette Mousse Color, egyszerűen használható, eper kivonattal gazdagított hab állagú tartós hajfestéket - az intenzíven ragyogó hajszínért. Egyszerűen rázd össze, majd a friss gyümölcsös illatú keveréket kesztyűs kézzel könnyedén vidd fel a hajadra. Élvezd az intenzív, hosszantartó hajszínt és az árnyalattól függő ősztakarást."

lenastewart

2016. január 5.

Soha egy hajfesték se fogta be még a hajam, kivéve ezt a terméket. Sötétbarnát vettem, valamivel sötétebbet az eredeti közepesen barna hajamnál, amiből fekete lett (nem majdnem fekete, fekete, amit megszerettem:)), egyszerű volt a használata, 3 hónapja nem festettem és épphogy fakult valamennyit sötétbarnásra. Szörnyen problémás hajam van, viszont a használat után nem voltak töredezettek a hajvégeim, sima, fényes, könnyen kezelhető lett az egész. Az illatáért is jár a pluszpont. Nem csöpögött annyira, amikor mégis, könnyen fel lehet törölni. Nekem bejött, de sajnos nem találom már egy ideje a boltokban..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 5.

adrienka08

2015. október 23.

Régen ezzel festettem a hajam, imádtam! Nagyon egyszerű, habos állaga van, könnyen lehet vele dolgozni és finom enyhén epres illatú a hab is és a balzsamja is. Hatalmas plusz, hogy tényleg olyan színű volt a hajam mint a pohárkán megjelölt szín, ha jól emlékszem a 665 árnyalat volt. Égen-földön kerestem már, valaki nem tudja hol lehet esetleg kapni, vagy netről rendelni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 23.

Khaleesi

2015. szeptember 28.

Én ezzel kezdtem az otthoni hajfestést, nagyon könnyű volt felvinni és a végeredmény is tetszett. Viszont már kb. egy éve sehol se találtam, hirtelen lett kiárusítva minden Rossman-ban az összes darab és azóta egyszer sem futottam össze vele. Hab állagúból meg nincs más vörös, szóval át kellett szoknom a rendes festékre, pedig jóval egyszerűbb ezt használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

CsengeJV

2015. augusztus 13.

Nagyon egyszerűen használható, felvitele könnyű, illata kellemes. Szárítás után fényes és puha a haj, fedése egyenletes. Kezdő otthoni hajfestőknek kifejezetten ajánlom, azonban hosszútávon semmiképp sem! Én évekig a 3.0 mélységű sötétbarna árnyalatot vettem és egy idő után rettenetes mennyiségben HULLANI KEZDETT A HAJAM. Márkát váltottam és most minden rendben van, fele annyira se hullik, mint amikor ezt használtam! Emiatt le kell pontozzam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Vivianka

2015. április 11.

A színe egyszerűen olyan, mint amilyet ígértek. A könnyű felvitel is igaz, viszont, hogy nem csepeg, az már nem :) Mindenesetre nekem megfelel, hamarabb kész lettem vele, mint egy átlagos hajfestéssel, és ez már megéri nekem az 5 csillagocskát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

JJ

2015. április 11.

Szép fehér lett a hajam mint a képen, előzetesen leszőkített hajra, tehát ami már eleve szőke. 12-es színmélység lévén, nyilván roncsol.. 2000 valamennyi nem adtam volna érte, de eléggé akciós áron jutottam hozzá.. A színeredmény tetszett, újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 11.

Viks

2015. április 9.

Engedtem a csábításnak, gondoltam, ezzel milyen könnyű és kényelmes lesz a hajfestés...Hát tévedtem.
Egy vörös árnyalatot vettem, de mivel kivágtam a kukába a csomagolást, nem tudom, pontosan mi a száma. Használat közben csípte a fejbőrömet, és nem igaz, hogy nem maszatol...A karom leszakadt lassan, annyit ráztam, mégsem állt össze teljesen a cucc hab állagúvá, ezért természetesen csöpögött. A tartósságával is akadtak problémák. Tudom, hogy a vörös szín gyorsan kopok, de két hajmosástól olyan szinten kifakult, hogy úgy néztem ki, mintha rókabunda lenne a fejemen.... Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

joouyee

2015. február 3.

Érdekes, mert amúgy használtam már párszor, 315Ft-ért vettem DM kiárusításban, egy olyan használható 4*-os festék. Azonban kivételesen a világosszőke helyett ultraszőkét vettem. Hát brutális lett... Sárga és kimarta a fejemet, pedig egy perccel se volt fent tovább a kelleténél... Szóval a világosító veszélyes /2000-es árnyalat/ (pedig évek óta szőkítem a hajam Syoss festékkel és ilyet még nem tapasztaltam!) :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Xinezia

2015. február 1.

Nem sok mindennek nevezik ezt a hajfestéket... Akciósan meg szoktam venni, úgy még megéri az árát, de teljes áron eszembe sem jutna költeni rá. Sem nem rossz, sem nem jó, valóban közepes kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 1.

bajbee16

2014. december 26.

2-3x használtam ezt,300as sötétbarna,majdnem fekete lett,de erre is számítottam.Szép színe lett,könnyű volt használni,jó illata is volt,csak rengeteg hajam kihullott, kifésülhetetlen és extra száraz lett a hajam tőle.Ugyhogy váltottam más hab állagúra.Próba szerencse.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.