Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: ancsika3, Módosítva: 2012. április 29.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

"Fedezd fel az új Palette Mousse Color, egyszerűen használható, eper kivonattal gazdagított hab állagú tartós hajfestéket - az intenzíven ragyogó hajszínért. Egyszerűen rázd össze, majd a friss gyümölcsös illatú keveréket kesztyűs kézzel könnyedén vidd fel a hajadra. Élvezd az intenzív, hosszantartó hajszínt és az árnyalattól függő ősztakarást."

rencike666

2014. december 20.

390!!! forintért vettük a Rossmannban, anyu haját festettem a 2000-es ultra szőkével, világos szőke sötétbarna lenövéssel, pár őszhajszállal. Elég durván leszívta a cucc. Majdnem hátközépig érő hajára bőven elég volt, jobban habzik és könnyebben eldolgozható mint más habállagú festék, nem maradt az alján por mint másoknak. Nem zavaró a szaga, viszont azt mondta hogy a szokásosnál jobban csípte a fejbőrét. Olyan lett mint a képen, kicsit sárgás lett de nem is számítottam hamvasra, igazából szerintem ez kifejezetten világosításra való, mert elég erős a hatása. Összességében elégedettek vagyunk vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

EmmaHeather

2014. december 11.

Ambivalens érzelmeket keltett bennem, hisz két árnyalatát is kipróbáltam...a második próbálkozás után elég dühös lettem, úgyhogy a pontozás annak szól.
De a pozitívval kezdem: a 800-as világosszőke árnyalatát használtam először. Középbarna hajszínem van eredetileg, de már kicsit világosabbra volt festve, amikor ezt a hajfestéket használtam. Pozitívum: egyedül festettem a hajam, nem csöpögött, szépen befogta, drasztikus változást nem eredményezett (mondjuk nem is vártam), szárítás után pedig gyönyörű fénye lett a hajamnak. Egyszóval ez az árnyalat nem rossz, abszolút!
Viszont a másik: Az 1200-as Gyöngyszőke árnyalattal adódtak problémáim. Megvettem abban a hiszemben, hogy a másik árnyalat bejött és gondoltam, világosítok még egy kicsit. Hiba volt megvenni. Világosítani világosított ugyan és nagyon szép hamvas eredményt adott, mindkettő célom volt. És most jön a De: borzasztóan RONCSOL. Sokféle típusú, márkájú hajfestéket próbáltam már, de egyik sem törte úgy össze a TELJES hosszán a hajam, mint ez. Már szárításnál éreztem, nehéz volt fésülni, megakadt a hajamban a hajkefe. Bizonyára a világosító technológiájával lehet a probléma, mivel a fent említett másik (800-as) árnyalat nem bántotta a hajam, sőt... de EZ?? Förtelmes...de már csak egy rossz emlék, szerencsére ez nem most történt. De muszáj volt leírnom, hátha valaki arra vetemedik hogy megveszi...Az is igaz, hogy nincs két ugyanolyan haj vagy ember, de az én alapvetően vastagszálú hajamat szépen tönkretette. Mivel nincs 0 vagy mínusz csillag, ezért 1, és mégegyszer hangsúlyozom ez az 1200-as Gyöngyszőke árnyalatnak szól!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 11.

levendulae

2014. november 28.

Két hete vettem a Palette Mousse Color 800-as világosszőke árnyalatát. Elolvasva az itteni kommenteket, mindez idáig nem mertem kipróbálni. Aztán végül rászántam magam.
Átböngésztem gondosan a használati utasítást, mindent aszerint összeállítottam és bemostam a cseppet sem bizalomgerjesztő masszával a hajam (ezért a mínusz egy pont). Én csak kb.25 percig hagytam fennt, az eredmény olyan szín lett,mint az eredi hajszínem (előtte kicsit világosabb volt). Egyenletesen befogta, könnyű volt alkalmazni, az epres illata viszont elég tömény,de ki lehetett bírni.
Kellemesen csalódtam, és igencsak nagy kő esett le a szívemről,hogy a végeredmény azért eléggé szép lett.(körülbelül olyan árnyalat, mint a dobozon)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

viktória93

2014. november 16.

Régebben használtam, akkor szerettem az epres illatát, bár elég erős volt. Tetszett a könnyű és gyors használata és hogy magamnak tudtam csinálni. Néha nekem is kicsit csomós maradt, a tartósságával nem volt bajom, és szép színt adott a sötétbarna hajamnak, viszont egyszer csak az általam használt 850es aranyszőke árnyalatot kivonták a forgalomból. Emiatt egy csillagot levonok, mert az eggyel világosabb túl világos, az eggyel sötétebb pedig túl sötét nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

GI85

2014. július 12.

Írtam már róla véleményt(először öt ponttal kezdte, aztán le vontam egyet, és most még kettőt le kell vonjak), de most már tényleg többször próbáltam és sosem volt ugyanaz az eredmény. Az 1200as gyöngy szőke árnyalatot használtam. A hajam szőkített, és volt benne világosabb melír is. Ahol a melír volt benne, ott teljesen olyan lett a színe mint a dobozon. Meglepődtem, hogy ilyen intenzív lett, mert eddig pont az ellenkezőjét tapasztaltam. De nem fogta be egyenletesen, elmenne így is, de azt hiszem át fogok menni rajta egy hamvasabb szőke festékkel, vagy színezővel. Talán sokadjára kiadja a színt ennél az árnyalatnál, ha világos nagyon a haj. De nem az igazi, egyszerű felkenni, meg szép is az árnyalat(ha végre eléri az ember), de drága ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

jadegirl

2014. június 26.

Egyik legrosszabb hajfesték élményem ! Felkenés után darabokban hullott le a hajamról a festék,így gyorsan lemostam. Az eredmény SEMMI pedig sötét színt vettem. Rendesen rám ijesztett ráadásul pofátlanul drága ahhoz képest amit nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 26.

szucskrisztina1978

2014. június 15.

Borzalmas! Ez a legvacakabb hab állagú festék, amit eddig használtam! Az 500-as világosbarna árnyalatot választottam, de amikor felvittem a habot, már láttam, valami nem stimmel. Nem mertem végig hagyni a hatóidőt, és jól tettem! 5 perc után lemostam, és majdnem fekete lett!!! A hajat szárítja, a dobozon feltüntetett árnyalatnál jóval sötétebb lett. Soha többé!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 15.

necra

2014. június 1.

Még vizes a hajam, így a végeredményről majd updateben, de lehetetlen volt összekeverni, mert morzsás maradt, ráadásul csípett

A 800 sötétszőkét választottam. Rettenet. Gusztustalan kopott barna színe van :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 1.

nyarigabi

2014. május 30.

Hú ilyet egyszer én is próbáltam, világosbarna árnyalatban, mert gondoltam, hogy abból lesz a sötétbarna-úgy is lett. Sötétbarnától valószínűleg szénfekete lettem volna.Engem is csípett, szemcsés maradt, nehéz volt felkenni és teljesen matt lett tőle a hajam, és legalább 4-5 hajmosásig eresztette a színét. Ősz haj fedése nulla.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 30.

illusia

2014. május 15.

Borzalmas, felkenni alig lehet, a színe közel sem olyan mint a dobozon, 3 árnyalattal sötétebb lett legalább, hosszabb hajra még kettő doboznyi sem volt elegendő, nagyon kevés van benne és ehhez képest drága. A hajat kiszárítja... jót nem tudok róla írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 15.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.