Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: ancsika3, Módosítva: 2012. április 29.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

"Fedezd fel az új Palette Mousse Color, egyszerűen használható, eper kivonattal gazdagított hab állagú tartós hajfestéket - az intenzíven ragyogó hajszínért. Egyszerűen rázd össze, majd a friss gyümölcsös illatú keveréket kesztyűs kézzel könnyedén vidd fel a hajadra. Élvezd az intenzív, hosszantartó hajszínt és az árnyalattól függő ősztakarást."

v.szilvia789

2014. április 22.

Utolsó előtti hajfestékem volt. Ez volt a vészcsengő. A sokak által leírt problémák: nehéz összerázás, csomós állag stb. nálam is megvoltak, nehéz volt felvinni. Egy kicsit csípte is a fejbőröm. Az eredmény nagyon szép vörös haj lett... meg még kiütések, meg kiütések és még több kiütés az arcomon, nyakamon, vállamon. Hja, allergiás lettem rá. Végül még egy schwarzkopf színezővel próbálkoztam ez után kb. egy hónappal, de ott már szédültem... Szóval nem akarok riogatni senkit, mert egyéni adottság, hogy ki mire lesz allergiás, de nálam ez volt az, ami kihozta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 22.

dalma77

2014. április 22.

Festettem már vele több ember haját is -többek közt a sajátom is- és azt kell hogy mondjam, hogy az elért szín egy esetben sem stimmelt a dobozon lévővel és sajnos nagyon kopott is.Nem vagyok elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 22.

sucette

2014. március 6.

Ugyanaz a problémám, mint másnak. Percekig ráztam, mégis olyan kis csomókba állt össze, mint a csoki a sütiben. Igazából azért vettem ezt, mert fél éve próbálkoztam már mindenféle hajfestékkel, hogy sötétebb legyen a szőkém, és egyszer ez a festék már megoldotta a problémám, igaz, az véletlenül volt. Nem rég mostam le, szerintem nem sikerült, főleg, hogy a por majdnem fele letapadt a shaker aljára. Egyszerűen kivitelezhetetlen lett volna benyúlni a habon keresztül az aljáig, ellenőrizni, hogy minden oké-e. Ha legközelebb használni fogom, akkor előtte a port egy kis színelőhívóval összekeverem. Egyelőre 2 csillag, de csak mert régebben jó volt, ha megszárad a hajam updatelek.
UPDATE: körülbelül semmit nem csinált a hajammal. ahol volt benne vörös, ott abszolút nem változott a szín, ahol középszőke volt, ott meg csak hamvasabb lett, de van egy olyan érzésem, hogy az is pár mosás alkalmával lekopik. (Kb. 1 maximum 2 árnyalattal sötétebb festéket vettem a hajamnál).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 6.

hulcsi

2014. február 25.

a helyzet az, hogy az összes mousse jellegű hajfestéket végigpróbáltam. Ez nagyon vacak volt. A vacakság lényege, hogy másokkal ellentétben itt port kell felrázni folyadékkal. na most ez nekem baromira nem sikerült. Csomós maradt. Nagyon csomós. Így nem is tudom, hogy hatékonyabb lenne-e ha homogén lenne....így őszfedése nem volt a többi meg már nem is érdekelt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 25.

blackberry

2014. január 10.

Gyönyörű, szép, egyenletes CSIBESZŐKE... pffffff... Festhetem át..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 10.

Gyönyörű, szép, egyenletes CSIBESZŐKE... pffffff... Festhetem át..

love_cinderella

2013. december 9.

Kedvenc hajfestékem ! :) A sötétbarna árnyalatot használom aminek festés után pár hétig picit kékesfekete hatása van. Havonta szép egyenletesen kopik ki ami előny, direkt ezt használom fekete festék helyett mert attól lehetetlen megszabadulni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 9.

loribaba

2013. október 23.

Csak azután olvastam el a véleményeket, hogy már megvettem a hajfestéket és mivel úgy láttam többségében negatívak a vélemények, eléggé félve kentem fel a 2000-es szőke árnyalatot, de hál'istennek nagyon pozitív a véleményem róla! intersparban 795Ft-ért vettem, az árát mindenképpen megérte, a hajamnak egyenletes színe lett, szépen kivilágosította a hajam és nagyon könnyű volt használni. Párszor felráztam és tényleg habállagú lett, szerencsére ecset sem kellett, úgyhogy nálam mindenképp 5pont, bár a balzsam, amit raktak hozzá nekem nem különösebben csinált semmit sem a hajammal, de ennek ellenére jó vétel volt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

swedishgirl

2013. október 22.

Csak a (sötét)barna árnyalatokról tudok nyilatkozni, de nekem mindig dicsérték a hajam, mikor ezt használtam. Körülbelül 1,5 éve festem ezzel a hajam, nagyon meg vagyok vele elégedve. Hátközépig érő, viszonylag sűrű hajam van, egy adag bőven elég hozzá. Egységesen fedi be a hajamat.
Természetesen magamnak csinálom, csak arra kell figyelni, hogy ne kerüljön a fejbőrre, mert sokáig rajt hagyva bizony napokig nem jön le. (Körömlakklemosó kitartó használatával azért gyorsabban.)
Az illata nekem nagyon tetszik más hajfestékekhez képest.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

Az illata nekem nagyon tetszik más hajfestékekhez képest.

Lexi90

2013. október 9.

8 éve skandináv szőke hajamra aranyszőkét vettem, első festésre a töve rezes, a vége zöldes-szürkés lett, és azonnal rohantam újabb adagért, hát attól sem lett egyszínű a hajam, és baromira sötét barna még véletlenül sem szőke :( Kipróbálom még az 1000-es szuperszőkét, hátha visszacsinálja ezt a szörnyen sötét hajat, de nem akarom sokkolni a fejbőröm, kicsit várok vele. Amíg nem esek teljesen mély depresszióba...eddig tőlem 2 csillag, mert nem kell hozzá segítség és 5 perc alatt kész...a balzsamot nem illetném semmi jóval. A fel nem oldódott festékszemcséktől pöttyökben volt fontos a hajam, pedig ráztam ezerrel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

sdorika

2013. október 1.

Gagyi. Nincs rá jobb jelző. Nem keveredik rendesen össze akárhogy is próbálkoztam ilyen undorító volt az egész. és nagyon irritáló az "illata". A hajam foltos lett, kukába vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.