Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: ancsika3, Módosítva: 2012. április 29.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

"Fedezd fel az új Palette Mousse Color, egyszerűen használható, eper kivonattal gazdagított hab állagú tartós hajfestéket - az intenzíven ragyogó hajszínért. Egyszerűen rázd össze, majd a friss gyümölcsös illatú keveréket kesztyűs kézzel könnyedén vidd fel a hajadra. Élvezd az intenzív, hosszantartó hajszínt és az árnyalattól függő ősztakarást."

black_cico

2013. március 17.

tegnap Tesóm befestette ezzel a haját, világos rézvörös kiinduló színre vett egy sötétszőkét akciósan, mert ezt az árnyalatot kivonják a forgalomból..
eredmény: használata borzalmas, szokásos habos fröcsögős, az alján egyberagadt a cucc, kivakarni se lehetett és a sötétszőke egy jó erős középbarna lett, fényben kicsit zöldes árnyalattal, az oké, h vörösre lett téve, de egy sötétszőkének nem szabadna ilyen sötétnek lennie, bár gondolom mosással tuti kopik majd..
ehh most nézem, h az előttem szóló is így járt vele :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

ehh most nézem, h az előttem szóló is így járt vele :))

Özlem

2013. március 16.

A legrosszabb hajfesték amit valaha kipróbáltam!Alig habzott,az aljában a fele "cucc" beleragadt és összecsomósodott...a világos szőke hajamat a sötétszőke hajfesték sötétBARNÁRA fogta meg és ráadásul foltosan...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

r.kajszi

2013. március 2.

Az aranyszőke árnyalatot választottam ebből a festékből.
A dobozon valami szuper színnek tűnt.
Aztán nekiálltam kipróbálni. Csomós maradt az összerázás után, illetve a festékpor lerakodott a doboz/pohár falára. Folyt. Lecsöpögtettem vele a fürdőszobaszőnyeget... Az illata -számomra- émelyítő.
Egyetlen pozitívuma, hogy nem csípte a fejbőrömet (bár igazából ilyet eddig egyik márkánál sem tapasztaltam).
Az "új" hajam színét szerintem igazából nem lehetett volna meghatározni, de semmiképpen nem lettem aranyszőke. Valami "koszos" átmenet a világos és középszőke között. (nagyjából majdnem sírtam a tükör előtt, amikor megláttam a megszárított eredményt :()
Semmiképpen nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 2.

Az aranyszőke árnyalatot választottam ebből a festékből.
A dobozon valami szuper színnek tűnt.
Semmiképpen nem veszem újra.

Dorina422

2013. február 23.

Sziasztok! Én ma festettem be vele a hajamat, az 1000-res árnyalatot, a szuperszőkét használtam a csokibarna hajamra. Az eredmény szörnyű csibesárga szín lett, nagyon remélem hogy hamar kikopik!!! Nem ajánlom senkinek!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 23.

Sindy6

2013. február 18.

Ingyenes teszterként próbálhattam ki először, valóban hab állag volt, szép színnel.... azóta a boltban vásárolt közel sincs olyan jó, de attól függetlenül még szeretem. Kezdetben kicsit sötét, de ahogy kopik nekem úgy tetszik a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

eperkonzerv

2013. január 25.

Hab állag? Lehet, hogy én rontottam el valamit (mindent úgy csináltam, ahogy a dobozra van írva), de ez konkrétan folyik. Direkt azért vettem, mert elvileg ezzel be tudom magamnak is festeni a hajam. A fürdőszoba úgy nézett ki, mintha valakit megöltek volna odabenn, minden vörös lett csak a hajam nem. Ami vörös árnyalatot kapott a hajam, az is kijött a harmadik mosással. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

juccjucc

2013. január 18.

Én teljesen megvagyok vele elégedve.A sötétbarna árnyalatot szoktam használni.Nagyon könnyű felvinni és kimosni a hajból is.Elég hosszú hajam van,de még igy is marad festék amit nem tudok felhasználni.Nekem az illata is tetszik.Csípő vagy maró érzést nem éreztem.

2013.01.18. Még mindig ezt használom csak átváltottam csokoládébarnára:) Meguntam a sötétbarnát,úgyhogy most lenövesztem.A hajtövekre most csokoládé barnát teszek és elég jól haladok.A sötétbarnához képest vöröses beütése van de nagyon szép meleg szín.Nagyon jól harmonizál együtt ez a két szín,legalábbis az én hajamon.Még a fodrászom is rácsodálkozott,hogy milyen jó.
Eddig egyszer jártam úgy,hogy hiába ráztam,nem lett belőle hab.Krémes lett de ugyan olyan könnyedén használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

dorcus89

2012. december 31.

Eddig a Schwarzkopf habos festékét használtam, de nem volt az az árnyalat (megint) a boltban amit szerettem volna, ezért gondoltam kipróbálok egy másik márkát, jó sötét színben, hogy befogja a világosbarna hajam. A 300-as sötétbarna színt vettem. A színe nagyon szép sötét lett, már majdnem fekete de ezt nem bánom, mert ez volt a cél, úgyis kopik majd. Nekem inkább a habbal volt többféle bajom. Először is ez a hab össze vissza csöpögött, a dobozban felrázás sem volt problémamentes, mivel az alján rengeteg festékszemcse maradt meg, amiket nem akartam már a hajamra kenni, mert fura zselés állagú volt. Épphogy elég volt a váll fölé érő hajamnak és ahogy látom nem is fogta be mindenhol rendesen. Így, hogy használtam már másik habos hajfestéket ez abszolút csalódás és biztosan nem veszem újra. A másik márka nem csöpög, sokkal könnyebb felvinni és kétszer ennyi festék van benne, mint ebbe. Kíváncsi leszek ezek után mennyire tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

ludmilla

2012. november 19.

az 1000-es szőkét próbáltam, gondolván, hogy a hab állagú hajfestékkel úgysem érhetek el drasztikus változást. hát tévedtem. csibesárga lett az amúgy szőke hajam!!!!!!!! nehogy megvegyétek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

vpetra

2012. szeptember 27.

egy baj van vele, sötétSZŐKE árnyalatot használtam (a szőkített hajamra) és konkrétan fekete/ 1 mosás után sötétbarna a hajam (darabokban fekete) :D amúgy tetszik hogy most ilyen sötét a hajam de nem ez lett volna a cél eredetileg :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 27.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.