Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: ancsika3, Módosítva: 2012. április 29.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

"Fedezd fel az új Palette Mousse Color, egyszerűen használható, eper kivonattal gazdagított hab állagú tartós hajfestéket - az intenzíven ragyogó hajszínért. Egyszerűen rázd össze, majd a friss gyümölcsös illatú keveréket kesztyűs kézzel könnyedén vidd fel a hajadra. Élvezd az intenzív, hosszantartó hajszínt és az árnyalattól függő ősztakarást."

csillam9

2012. szeptember 16.

Hát egyszer jó másszor nagyon nem jó tapasztalatom volt vele. A csokoládé árnyalat teljesen rendben volt, míg a világos barna amit kb 1 év múlva vettem fekete!!! lett, szóval nagyon ki voltam rajta. Amúgy nem rossz dolog ez a habozás, de annyival nem jobb. A balzsam is rendben volt meg a csokis színe is na de ez a világosbarna... úgyhogy nekem max közepes emiatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

karolin90

2012. július 28.

Nekem nagyon bevált! Én a 850-es(aranyszőke) árnyalatot festettem, vagyis haboztam:) rá az előtte is festett karamell barna hajamra. Nagyon szépen befogta, nem lett sötét, teljesen olyan lett amilyenre számítottam. Az illata fincsi, tetszik a rázogatós módszer, az habos állaga és a kesztyű is. Az ápoló pakolása pedig csak hab a tortán! Összefoglalva számomra teljes siker, biztosan átállok rá a krémesről, tuti, hogy újra veszem! :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 28.

kisszokebarbie

2012. július 15.

Annyira csábító volt a jó illata meg a színe, erre most foltos a hajam :( 800 as árnyalatot kentem a szőkített hajamra. Mindenhol egyenletesen rajta volt :(
Illatra kap pontot, illetve arra,hogy most kicsit olyan,mintha melírozva lennék. + SOS be ez is jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 15.

Cu2tka-baba

2012. július 11.

Csalódás egyértelműen. Elcsábított a könnyű és gyors hajfestés ígérete, mert ilyen melegbe nem volt kedvem vacakolni vele. Hiba volt. A hónapok alatt feketéből szép élénkvörös árnyalatúra színezett hajamra kiválasztottam a sötétvörös árnyalatot. Eddig az összes festék világosabb volt a hajamon mint a dobozon és úgyis fakul ... gondoltam. A felvitele egyszerű volt, bár észrevettem hogy a doboz alján maradtak szemcsék amik nem oldódtak fel, de végülis problémamentesen zajlott a hajfestés. Az eper illat a gyerekkori köptetőkre emlékeztetett és kibírhatatlan volt ahogy telt az idő már annyira idegesített h néztem az órát mikor moshatom végre le. Nekem nem szárította ki különösen a hajam bár utána saját pakolást használtam biztos ami biztos alapon. Miután megszáradt a hajam derült fény a nagy titokra. Majdnem hogy barna lett a hajam... és hiába kentem mindenhova, fésültem á,t dörzsöltem bele voltak helyek ahol látszott a saját hajszínem szerencse h göndör hajam van és így annyira nem feltűnő... Nagyon dühös voltam, hogy ennyi pénzt kidobtam és ráadásul abszolút nem azt az eredményt kaptam amit vártam. Eltelt azóta 1-2 hét és pár hajmosás és a szín nem bizonyul tartósnak sem, mert minden hajmosásnál annyi festék jön le a hajamról mintha most festettem volna. Remélem ennek és a napnak köszönhetően alaposan kikopik majd h visszatérhessek a bevált hajfestékhez amiről balga módon erre váltottam... Csak azért adok 2 pontot mert a felvitele tényleg gyors és egyszerű volt, kitalálhatnának egy olyat ami ötvözi az egyszerűséget és a hatékonyságot, mert eddig minden hab állagú festéknél volt valami bibi amit eddig próbáltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Márti22

2012. július 4.

Közép szőke helyett fekete lett a hajam...Előtte direkt le lett szivatva, hogy ne legyen gubanc...és még is. Ezerszer megbántam, hogy ezt megvettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

gyomreiszindike

2012. július 4.

Nagyon jó volt hogy alig pár perc alatt kész lettem a festéssel. Az illata elég erős a hajamon viszont kellemes.Világos szőkét vettem és miután lemostam feltettem a pakolást még nedvesen ténylegesen szőkének tűnt.Megszárítottam majd kimentem a természetes fényre megnézni milyen is valójában. Konkrétan vöröses rézszínű lett a hajam...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 4.

melcsii

2012. július 3.

Tetszik benne, hogy magam is könnyen fel tudom kenni, nem csípi a fejbőröm és az illata is jó, de nem igazán vagyok vele megelgedve. Feketét használtam belőle eddig kétszer, de nagyon hamar kikopott. A következő festésnél már nem hiszem hogy ezt fogom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

vira.15

2012. június 26.

Ebben a szent pillanatban festettem be ezzel a termékkel a hajam. Amit egyből észrevettem, hogy szemcsés, valamint egyáltalán nem csöpögésmentes. Nekem még a kádban is volt pedig legalább 2 méterre volt tőlem. Mikor lemostam a festéket a hajam nagyon száraz volt (még nedvesen is érezhető volt). Rátettem a dobozban található pakolást és egy sajátot is, mert kevés volt. Eddig még nem tapasztaltam jókat, de majd kiderül, hogy milyen is valójában. Majd még írok véleményt. Jelenleg 3 pontra tenném.

Update: Nagyon rossz! Alig bírtam helyre hozni a hajam, mert annyira kiszárította. Az igaz, hogy tartós volt, de nem győztem venni az olajat a hajamra, mert annyira kiszáradt. Most a Palette Deluxe-ot használom. Nekem az bevált, és nem roncsolja a hajam annyira. Szép lett tőle nagyon.
Az illata jó ennek a habosnak, de amint összerázod az az eper illat eltűnik és nagyon büdös lesz. Lehetne nullára pontozni arra pontoznám.
Ha valaki tönkre akarja vágni a haját, és jó száraz, durva hajat akar, akkor ez a termék tökéletes lesz arra :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

dorczi

2012. június 23.

Rengetek hajfestéket kipróbáltam már, de ez csalódást okozott. Ugyanis pár hajmosás után, kb. fél hónap alatt elvesztette a színét a hajam, kifakult...mintha be sem lett volna festve. Első pár napban nagyon szép színe volt. Egyetlen pozitívum ezzel kapcsolatban, hogy ebből elég volt 1 doboz a L'ORÉAL Casting Créme Gloss festékkel ellentétben, mert abból két dobozt kell használnom, ugyanis elég hosszú a hajam, valamint amikor azzal festettem a hajam, akkor hónapokig megmaradt a színe, nem fakul, még ha a szabadban, a napon is tartózkodtam! Ez a Palette viszont nagyon hamar "kijött" a hajamból. Igazság szerint többre számítottam. Az ára viszont fele annyi volt, mint pl. a L'ORÉAL-osnak, így egy próbát megért, de nem hiszem, hogy többet veszek ilyet. Inkább fizetek többet, csak ne havonta kelljen festetnem a hajamat. Valamint így visszagondolva rá az "eper" illatú balzsam amit adtak hozzá nekem nem igazán jött be (számomra kissé émelyítő volt). 2 pontot adnék rá, de csak is azért, mert könnyen kezelhető, ugyanis csak elég összekeverni a hozzávalókat, felrázni habosra és már kenhető is, akár egy sampon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

szucslia

2012. június 19.

Kipróbáltam, mert szeretek sok mindent kipróbálni, és az az igazság, hogy a szín is tetszett, más festéknél nem találtam ugyanezt a színt. De többet ezt a festéket ne lássam. Hiába ráztuk, a darabok mindenhová hulltak, nem oldódott föl rendesen, a pohár alján ott maradt egy csomó. A hajam végül befogta, de az a macera, ami az egészet körülölelte, nem kívánom még egyszer. Nagyon csípte a fejbőröm, alig vártam, hogy lemoshassam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 19.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.