Schwarzkopf

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: ancsika3, Módosítva: 2012. április 29.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hajfestékek

"Fedezd fel az új Palette Mousse Color, egyszerűen használható, eper kivonattal gazdagított hab állagú tartós hajfestéket - az intenzíven ragyogó hajszínért. Egyszerűen rázd össze, majd a friss gyümölcsös illatú keveréket kesztyűs kézzel könnyedén vidd fel a hajadra. Élvezd az intenzív, hosszantartó hajszínt és az árnyalattól függő ősztakarást."

dkitti87

2012. június 15.

Most írok, mert friss az élmény: Nekem nem jött be, konkrétan: Többet ne is lássam! A hajamat nagyon kiszárította, kicsit folyós volt, így csöpögött erre-arra. Sikerült annyira felráznom, hogy bőséges, habos adag lett belőle, de így is darabos maradt. arról nem is beszélek, hogy sötétbarnát vettem, mégis fekete lettem, de ez a legkevesebb... Összességében, nem jó, de szerencse, hogy csak 1100ft volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 15.

Enik

2012. június 10.

Tudtok valamit a kékesfekete árnyalatról?- sehol sem látom az üzletekben! - talán megszüntették?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 10.

suca.scream

2012. május 10.

Imádom!
2 év szőkeség után hajnövesztés miatt váltottam sötétszőkére. Elég sok van benne, elég dús hajam van, pár centi híján mellig érő, de így is maradt annyi, hogy a póthajam is bőven be tudtam kenni, sőt egy pici felesleg is maradt. Sötétszőkét vettem, ami az eredeti hajszínem, mindenki barnának mond. Platinaszőke vagy ha lehetséges annál is szőkébb hajam volt, és alig kopott a színe ( pont 2 hónapja festettem). Könnyű felvinni, ha már nem hab állagú, akkor megint összerázom. Mellesleg külön örültem annak, hogy nem ilyen zsömlezacsi-kesztyűt adnak hozzá!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 10.

Imádom!

maximilla

2012. május 10.

Aranyszőkét vettem,az árnyalat kiváló,az ára kicsit sok,összerázni,hajra felvinni pofonegyszerű,de a fejbőrömet csípi,az a baj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 10.

cicurka

2012. április 29.

Gyors megoldást kerestem a lenövésemre. Megvettem és kipróbáltam a 665 Nugát árnyalatot a középbarna hajamra.
Tökéletes! Ennél maradok!
Otthon, seperc alatt készen vagyok vele és nem kell a fodrásznál hosszú-hosszú órákat tölteni kencézéssel.
Ahogy én használtam:
Elő a doboz, bele a folyadék fele, a por, a folyadék másik fele és jó gyorsan összeráztam (közben elszámoltam 50-ig :)).
Egy picike por maradt a kupakban, nem zavart, mert azt úgyis levettem. :)
A habot hamar rákentem a hajamra (nem csöpögött, nem maszatolt, pedig középhosszú hajam van), bedörzsöltem a tövekbe.
Vártam 30 percet és lemostam.
Puha maradt a hajam, még mielőtt rákentem volna a hozzá kapott balzsamot.
Kellemes illata van.
Megmostam a hajam a szokásos módom a szokásos samponommal (L'oreal Elséve Színvédő sampon. Imádom!). Rá a balzsam, de nem hagyom rajta sokáig, már mosom is le.
Puha, kellemes tapintású maradt a hajam.
Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 29.

Tökéletes! Ennél maradok!
Ahogy én használtam:
Egy picike por maradt a kupakban, nem zavart, mert azt úgyis levettem. :)
Vártam 30 percet és lemostam.
Puha maradt a hajam, még mielőtt rákentem volna a hozzá kapott balzsamot.
Kellemes illata van.
Puha, kellemes tapintású maradt a hajam.
Ajánlom!

knoemi88

2012. április 23.

Enyhén szólva féltem megvenni a vélemények alapján, de szerencsére azért akkorát nem csalódtam. Mindig egy fokkal világosabb festéket veszek, mert tudom, hogy ami a dobozon van az jóval világosabb hajon lesz olyan, mint az enyém.
Nekem a habosítással semmi problémám nem volt, szemcsék sehol, kibuggyant a hab a dobozból. A felvitel ezáltal ugyanolyan jó, mint mondjuk a perfect mousse-nál. Az aranyszőke színt vásároltam, nagyjából eltaláltam az árnyalatot, így emiatt nem idegeskedek. Az illata elég agresszív, mint ahogy a festék is. Nagyon csípett, és vakaróztam tőle a festés ideje alatt, mikor pedig lemostam, akkor a hajam kiszáradt, de a balzsamtól viszonylag jó állaga lett. Az erős marás miatt nem fogom újravásárolni. (amúgy vicces, hogy többször fel van tüntetve a dobozon, hogy ne együk és igyuk meg a terméket) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

ludmilla

2012. április 17.

A legvilágosabb árnyalatot próbáltam ki, olyan furcsa szürkészöldesbarna lett a hajam. Az ára nem jó, az illata irritáló, az állaga furcsa, összerázhatatlan. Világos hajúaknak nem ajánlom. Egy pozitívum, hogy sok van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

Sea

2012. április 15.

Megvolt a tesztelés ami a folyadék-por-folyadék betöltést illeti.Ilyen sorrendben töltöttem be a hozzávalókat a shakerbe,és összeráztam párszor,nem tudom,nem számoltam hányszor.Viszont ezután elkövettem egy hibát.Otthagytam kb.2-3percig és mikor kinyitottam,a shaker olyan 3/4ig volt csak habbal.Máskor mindig púposodik ki belőle.Tehát nem szabad várni vele! Viszont sehol nem volt szemcse!Se az alján,se a tetejére tapadva.Megint csak tökéletesen be tudtam festeni vele a hajam,nem csípett,nem viszketett,nem ragadt a hajam utána,olyan lett a színe,mint amit vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 15.

molnarfarkasvivien

2012. április 12.

Ma festettem vele be a hajam, 300- barnát vettem, hát elég erősen feket lett, sőt mi több kékesfekete.Bánni nem bánom, mert már a boltban gondolkoztam, hogy eleve feketét veszek. Tartósságára majd kíváncsi leszek.
Felrázás után kemény hab képződött, de nem volt elég a 40 rázás, dupájától lett csak kemény hab. Olyan volt mintha homokszemcsével lenne teli.
Lévén, hogy sötét szint vettem, elvileg nem nagyon kellett volna legyen benne maró anyag,nem egy szőke 10est fesettem 12es oxival, de mégis marta a fejem nagyon.Le is mostam kb 15 perc után mert borzalmasan mart.
Hajam a kimosás után sprőd, fésülhetetlen lett, ami számomra szokatlan , mert általában festét után puha és selymes. Palzsam nem nagy szám, tettem rá utána itthonból, igy már jó lett.
Nem vagyok elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 12.

Nem vagyok elégedett.

tedi

2012. április 10.

Én sötétbarnát használtam. Az, hogy a sokszor 40. rázás után is igencsak darabos maradt, az még nem riasztott el. Viszont gyakorlatilag fekete lettem tőle!!!!!! Nagyon remélem, hogy hamar ledobja a hajam, mert rémes színe van. Ha megkérdeznek, én nem ajánlanám senkinek. :-( :-( :-(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 10.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.